Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Jarní cena Aquatollu
17. 03. 2001, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8120 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Uchytil MilanPardubice197427.280.00
0.00
3.22 1    
2Hybský OndřejPardubice198329.001.32
0.00
3.341     
3Macíček MiroslavKopřivnice196129.071.39
0.00
3.35  1   
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194329.111.43
0.00
3.35   1  
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196729.582.30
2.30
3.41 2    
6Drážný LadislavTatran Písařov195930.062.38
0.59
3.42  2   
7Podešva VladimírPOS Šumperk195430.242.56
1.17
3.44  3   
8Hejl JanŠumperk195330.393.11
1.32
3.46  4   
9Krsek JaroslavLuková195130.403.12
1.29
3.46   2  
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník198130.483.20
3.20
3.47 3    
11Ličman AlešTatran Všechovice195930.593.31
1.52
3.48  5   
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197431.314.03
4.03
3.52 4    
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk195931.544.26
2.47
3.55  6   
14Strachota JaroslavSeverka šumperk195632.174.49
3.10
3.58  7   
15Růžička MartinČeská Ves198332.214.53
3.21
3.592     
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník194732.335.05
3.22
4.00   3  
17Kolář DanielJeseník198032.485.20
5.20
4.02 5    
18Čmakal FrantišekBludov197733.025.34
5.34
4.04 6    
19Kukula ZdeněkVíno Karabina195033.055.37
3.54
4.04   4  
20Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk196633.085.40
5.40
4.04 7    
21Tichý ViktorHoral Šumperk197133.095.41
5.41
4.04 8    
22Sporek MiroslavFagus195433.105.42
4.03
4.05  8   
23Dostál JiříDarek Přikryl196433.165.48
5.48
4.05 9    
24Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195333.185.50
4.11
4.06  9   
25Mazák LukášSokol Hrabenov198633.366.08
4.36
4.083     
26Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk196533.516.23
6.23
4.10 10    
27Medlík JanSeverka Šumperk198233.576.29
6.29
4.10 11    
28Fišnar JanLoučná195434.016.33
4.54
4.11  10   
29Riegl OndřejSeverka Šumperk198434.156.47
5.15
4.134     
30Růžička KarelČeská Ves195634.266.58
5.19
4.14  11   
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196834.287.00
7.00
4.14 12    
32Blaháček BohumilPERPO Bludov197034.357.07
7.07
4.15 13    
33Vacula DavidDIDI Team Jeseník197034.537.25
7.25
4.17 14    
34Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.037.35
5.56
4.18  12   
35Medlík CtiradASPV OA Šumperk195835.147.46
6.07
4.20  13   
36Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198535.197.51
6.19
4.205     
37Málek JiříPrumka Galaxy198235.227.54
7.54
4.21 15    
38Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195835.338.05
6.26
4.22  14   
39Bielčík JindřichLichkov194035.358.07
0.00
4.22    1 
40Herbst ManfredJesdrev194135.488.20
0.13
4.24    2 
41Valouchová MarieKlášterec197336.068.38
0.00
4.26 1    
42Pernica PavelPERPO Bludov194936.088.40
6.57
4.26   5  
43Škovránek OndřejŠumperk197936.309.02
9.02
4.29 16    
44Novotná EvaLetohrad194836.329.04
0.00
4.29  1   
45Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí196937.009.32
0.54
4.33 2    
46Tomíšek JindřichHanácká kyselka193937.179.49
1.42
4.35    3 
47Mann TomášDubicko196537.3010.02
10.02
4.37 17    
48Podoba TomášPostřelmov198237.4010.12
10.12
4.38 18    
49Hejtmánek JiříVíno Karabina196937.4210.14
10.14
4.38 19    
50Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195637.4910.21
8.42
4.39  15   
51Ščuglík ZbyněkSporton Šumperk196937.5510.27
10.27
4.40 20    
52Merta JaroslavJeseník193537.5610.28
2.21
4.40    4 
53Krumer MiroslavOstrov194938.2210.54
9.11
4.43   6  
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193638.3511.07
3.00
4.45    5 
55Valouchová LenkaSKP Šumperk198338.4611.18
0.00
4.461     
56Stejskal AntonínVíno Karabina194938.4911.21
9.38
4.46   7  
57Janů ZdeněkHoral Šumperk195738.5311.25
9.46
4.47  16   
58Brandejský MilanŠumperk196540.2112.53
12.53
4.58 21    
59Koutný VojtěchPřerov195840.2312.55
11.16
4.58  17   
60Horvátová BlankaZábřeh197340.3413.06
4.28
4.59 3    
61Školut DanielRapotín196840.5213.24
13.24
5.01 22    
62Dobeš MartinMartindobes.cz197641.2113.53
13.53
5.05 23    
63Blažek MilanSKI Team Šumperk197241.3414.06
14.06
5.07 24    
64Tříska OndřejLoučná198642.2514.57
13.25
5.136     
65Rieglová TerezaSeverka Šumperk198142.3215.04
6.26
5.14 4    
66Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195847.5020.22
11.18
5.53  2   
67Osladil StanislavVíno Karabina195047.5020.22
18.39
5.53   8