Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh za břehem
18. 03. 2012, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horáček MichalIscarex Česká Třebová197522.490.00
0.00
3.15 1    
2Razým LukášIscarex Česká Třebová197923.360.47
0.47
3.22 2    
3Procházka MarekOknoPlast Šumperk197424.001.11
1.11
3.25 3    
4Nechvíl PetrAC Choceň199124.251.36
1.36
3.29 4    
5Halama JakubKVS Šumperk OB197924.281.39
1.39
3.29 5    
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk196124.301.41
0.00
3.30   1  
7Blaha MilanOknoPlast Šumperk197724.411.52
1.52
3.31 6    
8Vacek MartinIscarex Česká Třebová196924.471.58
0.00
3.32  1   
9Stránský AlešIscarex Česká Třebová196025.082.19
0.38
3.35   2  
10Dvořák PavelBiatlon Prostějov198225.122.23
2.23
3.36 7    
11Timko MartinTJ Šumperk199425.543.05
0.00
3.421     
12Chytil DavidVSK Uni Brno198726.023.13
3.13
3.43 8    
13Žanda AdamAtletika Šumperk199126.063.17
3.17
3.43 9    
14Feit DaliborMohelnice199226.073.18
3.18
3.43 10    
15Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová196526.163.27
1.29
3.45  2   
16Hýbl JaroslavImpex Kosov199326.183.29
3.29
3.45 11    
17Planička JiříLitovel198826.524.03
4.03
3.50 12    
18Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199526.574.08
1.03
3.512     
19Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195326.594.10
2.29
3.51   3  
20Fišnar RomanLoučná nad Desnou198327.124.23
4.23
3.53 13    
21Svoboda PetrAC Pardubice196027.164.27
2.46
3.53   4  
22Kostecký JanŠumperk199127.384.49
4.49
3.56 14    
23Král MilanZábřeh197527.444.55
4.55
3.57 15    
24Myslín Zdeněk197127.595.10
3.12
3.59  3   
25Večeřa RomanBiatlon Prostějov198028.005.11
5.11
4.00 16    
26Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová199728.015.12
0.00
4.001     
27Smolicha DavidNový Malín197828.065.17
5.17
4.00 17    
28Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195828.135.24
3.43
4.01   5  
29Škovránek OndřejHoral Šumperk197928.245.35
5.35
4.03 18    
30Šanovec JanPekárna Vašíček197828.285.39
5.39
4.04 19    
31Žouželka LiborPostřelmov197828.295.40
5.40
4.04 20    
32Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198028.345.45
0.00
4.04 1    
33Dostál JiříLiga 100 Olomouc196428.365.47
3.49
4.05  4   
34Štolc OndřejTJ Šumperk199628.445.55
2.50
4.063     
35Odstrčil PetrZábřeh197428.485.59
5.59
4.06 21    
36Březina VojtěchTJ Brušperk198628.506.01
6.01
4.07 22    
37Knápek LubomírLK Šumperk195928.546.05
4.24
4.07   6  
38Zákravský MichalŠumperk197429.006.11
6.11
4.08 23    
39Švorčík PetrZábřeh197629.066.17
6.17
4.09 24    
40Kukula MarcelNový Malín197329.126.23
6.23
4.10 25    
41Kostecký TomášTJ Šumperk199729.206.31
3.26
4.114     
42Sýkora PetrHorolezci Šumperk198429.256.36
6.36
4.12 26    
43Jílek MartinŠumperk196929.276.38
4.40
4.12  5   
44Sporek MiroslavFagus195429.286.39
4.58
4.12   7  
45Stryk MartinKVS Šumperk OB197529.326.43
6.43
4.13 27    
46Basler JanBludov197029.376.48
4.50
4.13  6   
47Hejtmánek JiříHS Jeseníky196929.426.53
4.55
4.14  7   
48Saňák MartinSK Damasport Šumperk197829.446.55
6.55
4.14 28    
49Bartoš AntonínStříbrňáci197329.507.01
7.01
4.15 29    
50Novotný Tomᚊumperk197530.057.16
7.16
4.17 30    
51Blaháček DanielVašíček Zábřeh199330.117.22
7.22
4.18 31    
52Divišova KateřinaStříbrňáci199730.147.25
2.13
4.192     
53Hecl MilošKVS Šumperk OB197630.227.33
7.33
4.20 32    
54Hubáček PavelSporton Šumperk197630.237.34
7.34
4.20 33    
55Stránská AdélaIscarex Česká Třebová199130.287.39
1.54
4.21 2    
56Sýkora JanSOŠ Šumperk197830.357.46
7.46
4.22 34    
57Nesporý JanSK Nadoraz197030.487.59
6.01
4.24  8   
58Směšný PavelCredo Team196830.498.00
6.02
4.24  9   
59Vařeka PavelOrrero Litovel197530.568.07
8.07
4.25 35    
60Brzobohatý OndřejZábřeh197931.078.18
8.18
4.26 36    
61Hejl JanProsport Šumperk195331.138.24
6.43
4.27   8  
62Opravil PavelVyšehoří197531.168.27
8.27
4.28 37    
63Černý OndřejBoxovacipytle.eu197831.198.30
8.30
4.28 38    
64Kriegler JanZábřeh198431.208.31
8.31
4.28 39    
65Kriegler ŠtěpánZábbřeh198731.208.31
8.31
4.28 40    
66Kohoutová RenátaAtletika Šumperk199431.599.10
3.58
4.343     
67Hojgr MartinAtletika Zábřeh198432.069.17
9.17
4.35 41    
68Komárek JaromírKVS Šumperk OB194932.099.20
0.00
4.35    1 
69Planičková LenkaOrrero199132.149.25
3.40
4.36 3    
70Valenta PavelSporton Šumperk196932.149.25
7.27
4.36  10   
71Šváb JiříSporton Šumperk196932.229.33
7.35
4.37  11   
72Plhal PetrŠumperk197432.439.54
9.54
4.40 42    
73Jablončík LukášBohutín199332.489.59
9.59
4.41 43    
74Nikodým LukášNový Malín198032.5610.07
10.07
4.42 44    
75Koblížek FilipŠumperk198133.0410.15
10.15
4.43 45    
76Planička RobertRájec197633.1110.22
10.22
4.44 46    
77Vlach BohumilPars Nova196333.1510.26
8.28
4.45  12   
78Kukulová MartinaAtletika Šumperk199533.2710.38
5.26
4.464     
79Divišová AliceStříbrňáci197133.4310.54
0.00
4.49  1   
80Felkl LuděkŠumperk196033.5911.10
9.29
4.51   9  
81Štolc JanNový Malín197134.0811.19
9.21
4.52  13   
82Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno197734.1011.21
0.27
4.52  2   
83Žandová VěraAtletika Zábřeh199034.1511.26
5.41
4.53 4    
84Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh199634.2111.32
6.20
4.545     
85Stejskal AntonínVíno Karabina194934.2411.35
2.15
4.54    2 
86Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195334.2811.39
9.58
4.55   10  
87Květoň VladimírŠumperk196834.4511.56
9.58
4.57  14   
88Jílek RomanŠumperk197334.4711.58
11.58
4.58 47    
89Šincl JosefOrel Rovensko196735.1112.22
10.24
5.01  15   
90Jelínek MatějHvězda Pardubice194235.3012.41
0.00
5.04     1
91Mannová JaroslavaAZ Ekotherm197135.3412.45
1.51
5.04  3   
92Hrubý PavelZábřeh197335.3712.48
12.48
5.05 48    
93Žouželková JanaPostřelmov197735.4312.54
2.00
5.06  4   
94Skálová NikolOA Šumperk199536.0213.13
8.01
5.086     
95Pikal KarelKVS Námešť na Hané194936.1613.27
4.07
5.10    3 
96Krobotová PetraOpava198836.2113.32
7.47
5.11 5    
97Krieglerová MarkétaZábřeh198936.2213.33
7.48
5.11 6    
98Krieglerová DominikaZábřeh199536.2913.40
8.28
5.127     
99Pátková EvaZábřeh198336.2913.40
7.55
5.12 7    
100Dvořáková EvaProstějov195536.4213.53
0.00
5.14   1  
101Březina VladimírSeverka Šumperk195837.0414.15
12.34
5.17   11  
102Kašpar JiříOrrero Tři Dvory195337.1414.25
12.44
5.19   12  
103Hrubá MartinaHoral Šumperk197237.3314.44
3.50
5.21  5   
104Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice193937.4214.53
2.12
5.23     2
105Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko199137.4714.58
9.13
5.23 8    
106Divišová LucieStříbrňáci199337.5315.04
9.19
5.24 9    
107Ozorovský KarolZábřeh197638.0615.17
15.17
5.26 49    
108Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197538.3415.45
4.51
5.30  6   
109Nechvílová MiroslavaAC Choceň196038.3615.47
1.54
5.30   2  
110Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová194838.4815.59
2.06
5.32   3  
111Pláničková EvaRájec199739.2916.40
11.28
5.388     
112Horvátová HanaZábřeh199739.2916.40
11.28
5.389     
113Dorničáková LenkaOA Šumperk199640.2117.32
12.20
5.4510     
114Kašíková AnnaZábřeh199640.3417.45
12.33
5.4711     
115Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194941.3118.42
9.22
5.55    4 
116Felklová JarmilaSalón Zdena196042.0619.17
5.24
6.00   4  
117Macháček JiříVíno Karabina195342.5720.08
18.27
6.08   13  
118Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198442.5820.09
14.24
6.08 10    
119Bubeníčková Barbora198143.0620.17
14.32
6.09 11    
120Gaman JaroslavAvanti Havířov193544.2621.37
8.56
6.20     3
121Tonová ZdeňkaSalón Zdena195844.5622.07
8.14
6.25   5  
122Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice194545.0922.20
8.27
6.27   6  
123Černá VeronikaBoxovacipytle.eu198446.1523.26
17.41
6.36 12    
124Šimůnková ZdenaIscarex Česká Třebová195847.1424.25
10.32
6.44   7