Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2013
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademie
Bludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský kros
Malínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
17. 03. 2013, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horáček MichalIscarex Česká Třebová197523.300.00
0.00
3.21 1    
2Záveský FilipIscarex Česká třebová 199323.590.29
0.29
3.25 2    
3Nechvíl PetrAC Choceň199124.260.56
0.56
3.29 3    
4Timko MartinTJ Šumperk199424.431.13
1.13
3.31 4    
5Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí197224.531.23
0.00
3.33  1   
6Vacek MartinIscarex Česká Třebová196925.031.33
0.10
3.34  2   
7Ženčák JaroslavTJ Šumperk196125.221.52
0.00
3.37   1  
8Kostecký JanTJ Šumperk199125.121.42
1.42
3.36 5    
9Polách RostislavDama sport Šumperk197525.251.55
1.55
3.37 6    
10Kechrt TomášCyklo Polách & syn198125.362.06
2.06
3.39 7    
11Pavlík RadekMagnus Orienteering196825.462.16
0.53
3.40  3   
12Křivohlávek TomášNový Malín199525.572.27
0.00
3.421     
13Helleší JiříAtletika Zábřeh197926.102.40
2.40
3.44 8    
14Jílek DavidBikeSport Mohelnice198726.232.53
2.53
3.46 9    
15Nechvíl LukášHeřmanův Městec198326.383.08
3.08
3.48 10    
16Šincl JiříMagnus Orienteering199426.423.12
3.12
3.48 11    
17Vinduska PetrAktivity Lanškroun199326.473.17
3.17
3.49 12    
18Král MilanZábřeh197527.033.33
3.33
3.51 13    
19Doležal MilanHoral Šumperk197227.073.37
2.14
3.52  4   
20Myslín Zdeněk197127.113.41
2.18
3.53  5   
21Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199327.153.45
3.45
3.53 14    
22Švorčík PetrIscarex Česká Třebová197627.263.56
3.56
3.55 15    
23Knápek LubomírLK Šumperk195927.273.57
2.05
3.55   2  
24Filipiová EvaTJ Šumperk198627.293.59
0.00
3.55 1    
25Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195327.304.00
0.00
3.55    1 
26Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk199527.394.09
1.42
3.572     
27Dostál JiříLiga 100 Olomouc196427.424.12
2.49
3.57  6   
28Smolicha DavidŠumperk197827.584.28
4.28
3.59 16    
29Šrámek JaromírKVS Šumperk195828.024.32
2.40
4.00   3  
30Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198028.114.41
0.42
4.01 2    
31Krátký FrantišekJiskra Králíky194328.174.47
0.00
4.02     1
32Belobrad IvanŽamberk196628.555.25
4.02
4.07  7   
33Divišova KateřinaStříbrňáci199728.405.10
0.00
4.051     
34Mikulka JosefŠumperk194928.445.14
1.14
4.06    2 
35Stryk MartinKVS Šumperk197528.475.17
5.17
4.06 17    
36Kukula MarcelNový Malín197328.244.54
3.31
4.03  8   
37Scheuer JanLanškroun196628.565.26
4.03
4.08  9   
38Štolc OndřejTJ Šumperk199629.105.40
3.13
4.103     
39Novotný Tomᚊumperk197529.165.46
5.46
4.10 18    
40Souček JanŠumperk196529.225.52
4.29
4.11  10   
41Sporek MiroslavFagus195429.235.53
4.01
4.11   4  
42Černý OndřejSote Sport197829.295.59
5.59
4.12 19    
43Matyášová JanaDolní Dobrouč196529.336.03
0.00
4.13  1   
44Pur VáclavŠumperk195529.416.11
4.19
4.14   5  
45Fleischman JanJan14.6196729.416.11
4.48
4.14  11   
46Polášek LuborASK Hronov198030.066.36
6.36
4.18 20    
47Stránská AdélaIscarex Česká Třebová199130.166.46
2.47
4.19 3    
48Mazák LukášSokol Hrabenov198630.317.01
7.01
4.21 21    
49Smolicha TomášNový Malín199530.327.02
4.35
4.214     
50Hecl MilošKVS Šumperk197630.357.05
7.05
4.22 22    
51Jirásková EvaLanškroun196430.367.06
1.03
4.22  2   
52Dostál MartinBludov199730.407.10
4.43
4.225     
53Jecu Mikulᚊumperk197330.457.15
5.52
4.23  12   
54Opravil PavelVyšehoří197531.137.43
7.43
4.27 23    
55Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk198131.217.51
7.51
4.28 24    
56Černá MarkétaIscarex Česká Třebová197031.237.53
1.50
4.29  3   
57Klučka ZdeněkŠumperk197631.558.25
8.25
4.33 25    
58Gebr PavelGebříci Zábřeh 198632.138.43
8.43
4.36 26    
59Nesporý JanSK Nadoraz197032.208.50
7.27
4.37  13   
60Vorel MilanZábřeh197632.339.03
9.03
4.39 27    
61John VáclavDechový orchestr 199232.409.10
9.10
4.40 28    
62Smolicha JosefNový Malín195632.439.13
7.21
4.40   6  
63Miča PetrSDH Bratrušov197932.499.19
9.19
4.41 29    
64Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh198532.569.26
5.27
4.42 4    
65Bednarský JiříŠumperk196232.579.27
7.35
4.42   7  
66Komárek JaromírKVS Šumperk194933.149.44
5.44
4.44    3 
67Šincl FilipBoženka Zábřeh199833.279.57
7.30
4.466     
68Hejl JanProsport Šumperk195333.4210.12
6.12
4.48    4 
69Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199733.5210.22
5.12
4.502     
70Sehnal MartinŠumperk 198233.5610.26
10.26
4.50 30    
71Sýkora JanParapety RS197834.0010.30
10.30
4.51 31    
72Štýbnarová RadkaZábřeh198634.0210.32
6.33
4.51 5    
73Březinová MarieSeverka Šumperk199134.1610.46
6.47
4.53 6    
74Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh199634.2410.54
5.44
4.543     
75Pumprla RostislavSalith Šumperk198534.3811.08
11.08
4.56 32    
76Šincl JosefOrel Rovensko196734.4711.17
9.54
4.58  14   
77Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk197134.5711.27
5.24
4.59  4   
78Květoň VladimírŠumperk196835.0911.39
10.16
5.01  15   
79Hrubá MartinaHoral Šumperk197235.0911.39
5.36
5.01  5   
80Sadil MichalParapety RS197535.5112.21
12.21
5.07 33    
81Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová196336.0612.36
0.00
5.09   1  
82Šimek PetrKolšov197336.1012.40
11.17
5.10  16   
83Jelínek MatějHvězda Pardubice194236.2112.51
8.04
5.11     2
84Bielčík JindřichLichkov194036.3913.09
8.22
5.14     3
85Kouřilová LucieŠumperk198537.5014.20
10.21
5.24 7    
86Pikal KarelKVS Námešť na Hané194938.2414.54
10.54
5.29    5 
87Knápek MatějLK Šumperk199638.2814.58
12.31
5.297     
88Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198438.4015.10
11.11
5.31 8    
89Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193638.5215.22
10.35
5.33     4
90Nechvílová MiroslavaAC Choceň196039.0415.34
2.58
5.34   2  
91Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec198240.0516.35
12.36
5.43 9    
92Drážná HelenaSK Pašerák Písařov199840.2916.59
11.49
5.474     
93Drážný LadislavSK Pašerák Písařov195940.3117.01
15.09
5.47   8  
94Bednarská BoženaŠumperk196440.5517.25
11.22
5.50  6   
95Lerch VladislavČD Olomouc194841.0717.37
13.37
5.52    6 
96Šimůnek JanIscarex Česká Třebová194943.3420.04
16.04
6.13    7 
97Květoň DavidAsper Šumperk199845.2821.58
19.31
6.298     
98Minářová VeronikaŠumperk197245.5522.25
16.22
6.33  7   
99Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice194546.1022.40
10.04
6.35   3  
100Šimůnková ZdenaIscarex Česká Třebová195850.3427.04
14.28
7.13   4