Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
20. 03. 2016, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7300 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín199524.070.00
0.00
3.18 1    
2Fochler PetrAK Drnovice199124.150.08
0.08
3.19 2    
3Kostecký JanTJ Šumperk199124.300.23
0.23
3.21 3    
4Fliedr TomášF-bike klub Sádek197624.400.33
-2.0-43
3.22  1   
5Hýbl JaroslavDimpex Kosov199325.010.54
0.54
3.25 4    
6Bernard Mikulᚊumperk199825.040.57
0.00
3.261     
7Jílek DavidZábřeh198725.241.17
1.17
3.28 5    
8Vacek MartinIscarex Česká Třebová196925.341.27
-1.0-49
3.30  2   
9Ženčák JaroslavTJ Šumperk196125.371.30
0.00
3.30   1  
10Bednarský VojtěchTNF Bike team199725.461.39
1.39
3.31 6    
11Žouželka LiborAtletika Zábřeh197825.471.40
1.40
3.31 7    
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk197225.491.42
-1.0-34
3.32  3   
13Jílek JakubKVS Šumperk199225.591.52
1.52
3.33 8    
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice196626.132.06
0.36
3.35   2  
15Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh199326.452.38
2.38
3.39 9    
16Helleší JiříAtletika Zábřeh197926.512.44
2.44
3.40 10    
17Diblík JanŽichlínek198527.012.54
2.54
3.42 11    
18Filipiová EvaTJ Šumperk198627.032.56
0.00
3.42 1    
19Přemyslovský JanŠumperk198527.062.59
2.59
3.42 12    
20Vogel MichalŠumperk197627.143.07
0.0-9
3.43  4   
21Žouželka TomášZábřeh197627.233.16
0.00
3.45  1   
22Scheuer JanActivity Lanškroun196627.293.22
1.52
3.45   3  
23Sedláček RomanActivity Lanškroun196427.533.46
2.16
3.49   4  
24Doležal MilanHoral Šumperk197228.043.57
0.41
3.50  5   
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196828.104.03
0.47
3.51  6   
26Pumprla RostislavSK Salith Sumtex198528.134.06
4.06
3.51 13    
27Srovnal OtakarLoko Zábřeh197528.144.07
0.51
3.52  7   
28Frydrych TomášZábřeh197728.234.16
4.16
3.53 14    
29Knápek LubomírLK Šumperk195928.294.22
2.52
3.54   5  
30Bednář PetrTriatlon Zábřeh198028.354.28
4.28
3.54 15    
31Zákravský MichalŠumperk197428.374.30
1.14
3.55  8   
32Dušková LenkaIscarex Česká Třebová198028.384.31
28.38
3.55  2   
33Voženílek MartinLibina198328.444.37
4.37
3.56 16    
34Belobrad IvanPasivity Žamberk196628.454.38
3.08
3.56   6  
35Janů MilanZábřeh199828.524.45
3.48
3.572     
36Matyášová JanaDolní Dobrouč196529.064.59
0.00
3.59   1  
37Maixner JaroslavSK Valašské království198829.225.15
5.15
4.01 17    
38Smolicha TomášNový Malín199529.325.25
5.25
4.02 18    
39Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí195329.405.33
0.00
4.03    1 
40Skribuckij AlexanderMK Prostějov199929.465.39
4.42
4.0419     
41Bednarská VeronikaAtletika Šumperk199729.515.44
2.48
4.05 2    
42Greschner LubošMagnus Orienteering197829.545.47
5.47
4.05 20    
43Hecl MilošKVS Šumperk197629.585.51
2.35
4.06  9   
44Hloušková MarcelaSKP Šumperk197430.005.53
30.00
4.06  3   
45Seidenglanz MarekSeverka Šumperk197430.065.59
2.43
4.07  10   
46Krupička DavidZábřeh197730.146.07
6.07
4.08 21    
47Sporek MiroslavFagus195430.236.16
0.43
4.09    2 
48Hoplíček OndřejPostřelmov199130.506.43
6.43
4.13 22    
49Bartoš AntonínSKP Šumperk197330.576.50
3.34
4.14  11   
50Kubišta OtoIscarex Česká Třebová198030.586.51
6.51
4.14 23    
51Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena197531.107.03
31.10
4.16  4   
52Smolicha JosefNový Malín195631.107.03
1.30
4.16    3 
53Miča PetrSDH Bratrušov197931.107.03
7.03
4.16 24    
54Badal StanislavSKP Šumperk197831.167.09
7.09
4.16 25    
55Křivohlávek PavelNový Malín197031.187.11
3.55
4.17  12   
56Záleský MichalKrálíky196831.207.13
3.57
4.17  13   
57Borek PetrBrzdy Horní Čermná197031.217.14
3.58
4.17  14   
58Kroul JosefKVS Šumperk200131.327.25
6.28
4.193     
59Sléžka MichalAtletika Zábřeh198331.417.34
7.34
4.20 26    
60Černá MarkétaIscarex Česká Třebová197031.427.35
31.42
4.20  5   
61Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196832.108.03
4.47
4.24  15   
62Vondruška BohuslavŠumperk196332.388.31
7.01
4.28   7  
63Přibyl JosefPostřelmov198233.018.54
8.54
4.31 27    
64Konrád JosefŠumperk197833.079.00
9.00
4.32 28    
65Bláha LubošZábřeh198733.159.08
9.08
4.33 29    
66Vaňková HelenaŠumperk198533.229.15
6.19
4.34 3    
67Giesel LiborSKP Šumperk197333.249.17
6.01
4.34  16   
68Šimek VladimírDOLS Šumperk197533.409.33
6.17
4.36  17   
69Navrátil MartinMagnus Orienteering197433.429.35
6.19
4.36  18   
70Rozsíval AloisKVS Šumperk196333.449.37
8.07
4.37   8  
71Jirásková EvaSalon Zdena196433.469.39
4.40
4.37   2  
72Květoň VladimírKVS Šumperk196833.529.45
6.29
4.38  19   
73Štábl AdamKVS Šumperk200433.589.51
8.54
4.394     
74Blaháček LiborPekárna Vašíček197034.029.55
6.39
4.39  20   
75Batěk MiroslavHrabišín195434.039.56
4.23
4.39    4 
76Šmíd FrantišekSTF Šumperk196034.049.57
8.27
4.40   9  
77Žouželková JanaSKP Šumperk197735.3211.25
35.32
4.52  6   
78Cveček MartinSeverka Šumperk197435.5411.47
8.31
4.55  21   
79Štábl RomanKVS Šumperk197535.5811.51
8.35
4.55  22   
80Bartošek StanislavZábřeh199037.0012.53
12.53
5.04 30    
81Oplatková KateřinaVikýřovice197637.0913.02
37.09
5.05  7   
82Pecha LadislavRovensko198837.1013.03
13.03
5.05 31    
83Krobotová PetraŠumperk198837.1113.04
10.08
5.05 4    
84Prokop JanHoral Šumperk197537.1113.04
9.48
5.05  23   
85Stryková VlastaKVS Šumperk197637.3513.28
37.35
5.08  8   
86Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová196337.3813.31
8.32
5.09   3  
87Pátek VítězslavVodáci Zábřeh200137.4813.41
12.44
5.105     
88Berková KatarínaŠumperk198137.5113.44
37.51
5.11  9   
89Lounová MarkétaŠumperk197638.0413.57
38.04
5.12  10   
90Felkl LuděkNový Malín196038.5314.46
13.16
5.19   10  
91Drásalová MartinaTJ Šumperk200138.5414.47
0.00
5.191     
92Sýkorová OlgaParapety RS197938.5814.51
38.58
5.20  11   
93Švéda SvatoplukLK Šumperk199639.0314.56
14.56
5.20 32    
94Knápek MatějLK Šumperk199639.0314.56
14.56
5.20 33    
95Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk195639.1115.04
10.05
5.22   4  
96Vícencová PavlaSK Pašerák199739.1415.07
12.11
5.22 5    
97Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk198439.1915.12
12.16
5.23 6    
98Pikal KarelKVS Olomouc194939.3815.31
9.58
5.25    5 
99Habigerová RadkaKVS Šumperk199539.5315.46
12.50
5.27 7    
100Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko197140.1016.03
40.10
5.30  12   
101Pazourová TereziaŠumperk197040.1116.04
40.11
5.30  13   
102Limberková LenkaMK Prostějov199342.5518.48
15.52
5.52 8    
103Šinclová KateřinaOrel Rovensko200143.0418.57
4.10
5.532     
104Šincl JosefOrel Rovensko196743.0618.59
15.43
5.54  24   
105Borková AdélaBrzdy Horní Čermná197543.4619.39
43.46
5.59  14   
106Sadílek OtaActivity Lanškroun194643.4819.41
0.00
6.00     1
107Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195344.0319.56
14.23
6.02    6 
108Tonová ZdeňkaSalón Zdena195844.0419.57
14.58
6.02   5  
109Ševčík PavelHoral Šumperk196344.2220.15
18.45
6.04   11  
110Lerch VladislavČD Olomouc194845.5421.47
16.14
6.17    7 
111Felklová JarmilaSalón Zdena196049.5925.52
20.53
6.50   6  
112Macek MiroslavZábřeh194454.5430.47
11.06
7.31     2