Chlapácký běh
2026|2025|2024|2023|2022|2021|2020|2019
Žebříčky roku 2026: Superžebříček | Chlapácký žebříček | Superžebříček - prcek | Chlapácký žebříček - prcek

- pro zobrazení stavu žebříčku po konkrétním závodě klepni v tabulce na jeho název

Chlapácký žebříček 2026
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
1Kechrt Tomáš933392.8699.09101.0896.36100.93--101.86-98.3399.93100.24-99.5898.69----801.40
2Málek Jiří9402-96.3099.5397.1698.5497.2398.07100.25-94.6098.43101.78100.9094.9798.75----796.25
3Jirásková Eva6658-98.9595.6297.32100.5399.73101.28-97.0695.7296.27--93.0895.31----786.86
4Neugebauer Petr890788.3799.5597.3794.6896.3593.8796.1795.2793.5790.7393.5996.4998.9197.68-----777.79
5Jílek Jakub1000091.64100.5798.1198.08----71.3692.8994.6997.98--96.51----770.47
6Kuchař Jan8980-97.5596.0297.6693.2693.5296.0897.67-92.6793.8192.8597.9188.7490.29----770.22
7Scheuer Jan823685.7899.8895.9697.8197.14-95.6295.9989.16---98.56------770.12
8Knápek Lubomír766288.67-99.3964.04-97.40-94.1996.2797.5996.36---90.77----760.64
9Feit Dalibor1000083.5796.9595.4292.47-92.6193.5496.06----94.8390.9192.59----754.47
10Macek Vojtěch952477.7787.83-91.6791.6794.4995.0296.9692.8697.74-90.1187.3692.1763.09----752.58
11Veselý Radek981679.0793.3791.1789.6591.1788.8590.7994.7189.3793.3491.1794.3995.5194.9786.06----748.63
12Genčur Roman974781.2095.0490.3089.9991.2789.4291.3093.07-92.22-93.6295.7390.1089.50----742.55
13Rýznarová Anna807479.6891.3792.5288.9291.8690.7994.39--90.7391.61-95.6791.6391.62----740.67
14Fistr Miroslav838874.5794.4893.4690.0791.1791.1994.0190.7588.9481.2589.4191.2488.0785.5890.71----737.01
15Bank Jaroslav9541-92.7189.8292.0190.1788.1792.65-87.7383.4988.2289.4295.1290.5589.99----733.02
16Sedláček Roman807580.0693.6991.0486.8290.5788.0691.09-86.73---95.2889.1989.20----728.12
17Žanda Adam10000--89.9687.9789.6789.9990.6292.5188.44-----91.80----720.96
18Brückner Miroslav9192-88.6788.0186.63-80.8290.5090.4185.3886.9289.76-93.55------714.45
19Vlček Ondřej9402-89.1886.73--87.4389.27-87.1683.7185.4990.0692.78-90.11----712.72
20Šimek Vladimír890774.9686.02--80.0684.1885.4292.8185.3891.4789.0192.7388.13------710.97
21Hecl Miloš898074.8888.58-84.3088.2887.4989.9189.3386.3187.1584.2689.1888.4864.7269.55----708.40
22Tůma Tomáš9804---82.78-89.7691.3482.3789.3789.0186.2089.98-------700.81
23Jurková Veronika807479.3890.1187.5385.7284.6483.0489.4484.3585.2476.85---81.0784.06----691.09
24Tkadlec Pavel730978.2386.0282.6175.2283.9982.2486.1486.9385.1780.2882.02--85.6789.56----686.09
25Šimková Markéta759886.2390.4490.77--81.33--82.75-84.9286.35-79.9881.40----684.19
26Sporek Miroslav721672.1482.0685.9281.8685.7484.7585.5183.7980.4087.3783.7384.5784.2280.8980.19----681.87
27Vondruška Bohuslav799571.7688.9580.8086.2583.9983.10-88.5179.3383.4981.84-81.5582.7880.56----678.91
28Kušík Vojtěch952481.3653.98-67.6782.8583.50-91.6187.23-81.58--83.4178.80----670.34
29Šafář Ladislav8907-85.7482.7580.7682.7081.79--84.2477.6784.35--77.0084.73----667.06
30Batěk Miroslav7216--82.82-84.3480.31-83.6882.6165.0779.68-88.1373.2181.16----662.73
31Krčová Martina724870.4684.3984.9177.6385.7980.0880.81---79.3878.8081.0477.2778.86----655.26
32Hedrich Jan934667.56-82.1480.6083.99-82.0075.7179.9085.1380.0457.55-78.6379.77----653.57
33Krpec Stanislav7914-87.1885.1880.1582.9080.88--79.97--77.30--78.14----651.70
34Květoň Vladimír838865.2881.9382.2878.9682.0080.3671.38---78.0181.4283.8976.1976.81----648.85
35Matěj Petr9816-81.0980.3278.89-79.4082.5982.7178.9071.18--82.96------646.86
36Miča Petr9192----93.4191.42-92.99-83.5790.47-97.9894.70-----644.54
37O’reilly Lawrence9661-----71.19-78.1178.9770.5171.9882.1981.3389.2887.27----640.32
38Hobler Miloš8616-81.5181.0678.6981.26-82.1279.5373.35---80.72------638.24
39Hlavatý Jakub967965.5881.0478.5777.09-76.83-77.4074.5675.8877.0080.0583.3278.2780.56----636.30
40Žáková Ludmila7735----75.7375.7578.0682.3777.55-75.3381.5883.7774.9278.74----633.55
41Doležal Jaromír883471.0776.6775.0773.3573.7372.6280.1881.2579.0566.9372.3379.1272.8379.1782.55----633.06
42Janů Milan1000059.5676.90-74.8070.6575.5277.77-72.6476.78-79.3281.6582.2479.35----629.53
43Pumprla Rostislav961064.06-79.5874.5072.1474.1081.11-74.56-77.35-79.2181.8878.08----626.27
44Sojková Pavla827562.5378.9076.4870.30-73.13--72.78-72.9181.1886.2075.29-----616.87
45Gebauerová Jana6658--88.4887.28--91.43-89.4486.7086.2086.95-------616.48
46Hubáčková Zuzana827586.6191.32-86.63--94.52--81.3385.67-88.96------615.04
47Cveček Martin883472.3683.1878.6474.50-76.83-74.4472.21----72.4080.68----613.03
48Sedmera Daniel1000065.8179.09--78.12---74.2170.44-73.5578.9576.7378.08----609.17
49Kabourek Tomáš905163.4573.2876.4270.6475.4874.2175.2374.2673.2873.50-77.58-71.9471.43----599.96
50Blaháček Daniel1000059.4174.8175.0770.7273.5868.4075.5371.7571.7868.1370.1378.8478.44------599.80
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
51Macek Jindřich934670.0070.2586.6670.2249.2882.2475.6176.1666.80----------597.94
52Smolicha Josef7403-73.8876.7558.0168.6070.8579.2574.1476.0649.7063.53--53.4377.11----596.64
53Kašpařík Tomáš8907-95.78-94.07-94.04------100.1998.8695.97----578.91
54Heider Luboš1000064.3671.2873.11--63.6271.0470.2268.5156.4968.2472.3772.1865.2668.04----566.95
55Macek Oldřich898048.0666.8164.7664.5068.6068.0071.0071.0067.2365.6667.4573.5967.7664.5466.23----554.63
56Kušíková Kateřina807460.86-67.3265.8470.1068.17-74.5269.51-69.34---69.55----554.35
57Fišnar Jiří898059.1872.1671.0267.6766.5162.5970.2468.6462.9668.9564.24--------549.43
58Horák Tomáš898062.84-70.6261.9867.6665.67--66.80-67.2371.2475.75------547.81
59Macková Hana800641.6663.6062.1362.71-64.5362.6371.7957.1971.6366.1770.1969.6869.9661.33----547.55
60Giesel Libor876283.6495.3293.6790.6091.62---------90.71----545.56
61Roučka Martin940230.6167.8365.9766.4169.5566.1872.31-----65.8063.0070.10----544.15
62Doležal Jaromír990152.4863.28-61.5265.2259.1768.2960.1558.9047.5470.1874.23-68.5164.30----535.53
63Valigura Martin1000069.4783.55-78.8179.61----72.38---72.0372.46----528.31
64Uhmannová Eliška8475----74.03-76.71-71.6469.24--74.7877.0078.62----522.02
65Diblík Robert9121-86.3487.6783.0587.2886.8687.79------------518.99
66Králíčková Kateřina814152.7869.8864.4959.0459.6463.1643.0464.1958.4757.5366.7067.6562.3426.251.00----518.05
67Čmakal František9051-88.4881.40-87.8885.6186.01------87.84-----517.22
68Zika Josef8616-88.44--87.53-89.99---58.4790.8790.82------506.12
69Jílek Ondřej1000096.06----102.87--98.84-101.64---98.33----497.74
70Hejtmánek Jan988453.9262.5859.30---64.8758.8151.3569.99-59.7759.9960.66-----495.97
71Felgrová Alena8141------83.2781.81-79.1680.2185.1485.53------495.12
72Kubíček Martin1000059.0376.25-70.26--75.7876.61-64.77----72.03----494.73
73Adam Ondřej961038.91-56.0650.3460.5857.5856.8767.2660.54-64.02-63.36-47.25----486.27
74Felgr Petr9471------76.5475.60-74.8471.5477.5881.01------457.11
75Janů Libor9121----89.72---93.07-86.15--93.7189.74----452.39
76Rajnošek Zdeněk961077.0935.79---84.41----81.44--83.1476.14----438.01
77Černohousová Petra7598-89.4689.2985.6486.9386.69-------------438.01
78Fabiánek Jakub1000083.03-91.3792.55-82.87--------87.57----437.39
79Mazák Lukáš967935.7155.28--47.8351.7161.82--41.3552.97-54.9246.7557.16----428.44
80Šimek Petr9679-49.51--50.5748.5259.28-48.22-44.7953.7257.27-52.39----419.48
81Badal Stanislav912173.3687.4686.7383.3985.89--------------416.83
82Kříž Tomáš947162.6973.0073.79-68.0666.5268.93------------412.99
83Křivohlávek Pavel854048.67-60.92-61.9859.74---60.37---60.8457.53----410.05
84Kolčava Šimon1000059.79--69.19----66.02-69.3973.95-69.69-----408.03
85Pokorný Jan10000-73.14---66.9871.63-66.1655.00--74.88------407.79
86Hedrich Miroslav990160.93-71.29-71.04-67.7472.68------62.30----405.98
87Kubín Adam9816-81.4680.73-78.3778.54-------78.45-----397.55
88David Michal1000086.77----92.33-------101.57100.93----381.60
89Šimek Šimon980474.2788.5384.84---------92.4639.43-----379.53
90Dudešková Marcela738984.10---97.5494.32--96.27----------372.23
91Janda Jiří890780.7594.67-93.2094.55--------------363.17
92Vepřek Martin995363.4575.00--71.0968.74------76.80------355.08
93Knápek Jiří10000-----61.6869.60-----76.4568.8776.08----352.68
94Verner Jiří940278.0092.2089.29-86.14--------------345.63
95Smolicha Tomáš1000063.60---67.5667.55-60.49-----65.89-----325.09
96Schwab Petr8834----40.4655.6459.16-58.40----57.6852.21----323.55
97Václavík Pavel9121-88.8586.9962.9781.40--------------320.21
98Janů Iva7872-80.9079.9278.81-74.50-------------314.13
99Hruban Jiří10000-------82.0780.40----73.9374.51----310.91
100Rýznarová Berenika7701-85.4188.95---82.84-------52.87----310.07
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
101Filipiová Eva8208------100.65-102.40-----100.32----303.37
102Grygarová Zdenka752951.10-61.7963.2461.3862.42-------------299.93
103Vojáčková Blanka6427--75.00-72.74---78.33----71.22-----297.29
104Gebauer Lubomír947163.45--74.65--76.92----75.97-------290.99
105Malec Tomáš10000-69.1475.61--62.3178.19------------285.25
106Šmíd František774891.5794.9596.97----------------283.49
107Jäckel Pavel912150.2759.9357.68-53.11-58.35------------279.34
108Svoboda Zdeněk8907--71.83--66.58--66.52-----65.08----270.01
109Körmendyová Iva745968.25----66.81--70.93----63.46-----269.45
110Souček Jan8156----87.4387.03-92.02-----------266.48
111Skoumalová Lenka710577.6290.30--89.72--------------257.64
112Panoch Václav846476.6390.7187.33----------------254.67
113Bartoš Antonín8762--37.8771.98-----66.2674.89--------251.00
114Bednář Petr926260.17-63.6863.01-59.06-------------245.92
115Srovnal Otakar8907--78.64-80.8683.10-------------242.60
116Rousek Jiří9610---79.7682.4578.43-------------240.64
117Ženčák Jakub981670.6983.74-80.26---------------234.69
118Panochová Vanda751173.36-81.67--78.54-------------233.57
119Ženčáková Barbora834269.32-79.18-------71.37--------219.87
120Běloška Jakub9524----74.9373.1955.14------------203.26
121Panochová Alena738932.6653.6059.91--55.75-------------201.92
122Tomanek Daniel8834--------98.77-----96.88----195.65
123Valentová Michaela8564-68.21---60.20--66.45----------194.86
124Kostka Tomáš8834--97.10--93.87-------------190.97
125Švorčíková Lenka780385.7898.25-----------------184.03
126Šrámek Jaromír7575---------90.80---91.81-----182.61
127Hanáčková Dominika856487.38------------93.08-----180.46
128Drtilová Veronika8141----89.03--91.05-----------180.08
129Prokopová Miroslava7459-92.11-----------85.58-----177.69
130Benešová Petra834251.2661.0061.93----------------174.19
131Jařabáčová Ivana7872--------84.10-88.75--------172.85
132Merva Adam9884-------88.13-82.22---------170.35
133Miča Jan9901---82.47-79.28-------------161.75
134Mílová Kristýna8564----75.78------85.74-------161.52
135Hýbl Jaroslav1000073.2886.34-----------------159.62
136Bernard Mikuláš1000074.27-85.24----------------159.51
137Holinka David1000071.15-------------87.21----158.36
138David Roman8834-----76.7281.07------------157.79
139Hejtmánková Marie8342----50.3754.39--------52.02----156.78
140Matoušek Milan8312---76.1080.21--------------156.31
141Vlček Adam10000--75.34-----------77.17----152.51
142Krupička Miroslav712266.57-------78.83----------145.40
143Hecl František1000064.97--------79.09---------144.06
144Šťastný Antonín995337.54------49.27--50.99--------137.80
145Hejlová Lucie847537.85-49.26-----50.28----------137.39
146Ozorovský Karol8980---67.13-66.29-------------133.42
147Král Libor8388----66.01-66.98------------132.99
148Vernerová Martina780354.84-65.77----------------120.61
149Nová Dana840837.39-46.90--34.73-------------119.02
150Smyčková Tereza8564-74.8143.06----------------117.87
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
151Vondra David940248.4467.42-----------------115.86
152Malucha jan799569.3942.86-----------------112.25
153Šimek Štěpán934660.02------------50.45-----110.47
154Smolík Jiří7995---------55.74---52.80-----108.54
155Matyášová Jana6735106.27------------------106.27
156Ženčák Jaroslav7834---104.11---------------104.11
157Špičáková Jitka8275---------103.41---------103.41
158Geletič František9091----75.4327.04-------------102.47
159Kubíček Petr9333---------98.26---------98.26
160Jílek David9747-------97.89-----------97.89
161Sléžková Anna733296.90------------------96.90
162Rončáková Tereza810896.82------------------96.82
163Súč Jiří9679-----------54.32-42.41-----96.73
164Neodertová Šárka8564-----94.89-------------94.89
165Dvořák Pavel940294.77------------------94.77
166Tesařová Vladislava7735----93.86--------------93.86
167Novák David10000-------------93.71-----93.71
168Neudertová Šárka8564--------92.79----------92.79
169Krantzler Marie-Stella7900--92.39----------------92.39
170Fajfr Aleš966192.33------------------92.33
171Picková Stella731791.57------------------91.57
172Mazák Šimon8696-------------90.73-----90.73
173Trojáková Martina847590.50------------------90.50
174Tlapák Jaroslav974790.12------------------90.12
175Vošický Pavel8907-------------90.10-----90.10
176Dudešek Martin8907--90.03----------------90.03
177Jakúbková Tereza8564-89.27-----------------89.27
178Urbášek Jan10000---------89.09---------89.09
179Král Václav9402--88.81----------------88.81
180Knápková Anežka7701-88.76-----------------88.76
181Fajfr František868988.67------------------88.67
182Jílková Radka856442.49-------46.08----------88.57
183Štábl Patrik10000-----88.06-------------88.06
184Jarmar Vratislav9121-87.60-----------------87.60
185Jendrišák Luboš9121-------------86.94-----86.94
186Studnička Ondřej1000086.54------------------86.54
187Richter David9262-------------56.9529.06----86.01
188Radek Patrik1000085.93------------------85.93
189Hrdlička Miroslav9333---------85.73---------85.73
190Holinka David10000-83.97-----------------83.97
191Jendrišák Milan9402-------------83.32-----83.32
192Sýkorová Lucie7511-------------82.87-----82.87
193Doležal Milan868982.27------------------82.27
194Kroul Josef10000-81.46-----------------81.46
195Kolář Ivo9816----80.66--------------80.66
196Venoušová Terezie856480.06------------------80.06
197Hrdlička Miroslav9661---------78.19---------78.19
198Sýkorová Anna833177.85------------------77.85
199Hubáček Pavel8980-------------77.72-----77.72
200Mikšíková Petra7529---------77.67---------77.67
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
201Hillerová Barbora8208----77.62--------------77.62
202Saňák Martin9121---76.52---------------76.52
203Valigura Jiří10000---------76.33---------76.33
204Malček Marek10000--76.01----------------76.01
205Šincl Martin1000075.79------------------75.79
206Paloncý Pavel9541-------------75.74-----75.74
207Gronych Radek8312----75.58--------------75.58
208Jordán Alexandr1000074.88------------------74.88
209Mrázek Viliam9661---74.69---------------74.69
210Petriková Miroslava7529------------74.62------74.62
211Pernica Josef919274.57------------------74.57
212Gercis Nicolas10000------------73.85------73.85
213Rajnošek Samuel8696-------------73.84-----73.84
214Badal František10000--------73.56----------73.56
215Sýkorová Olga7735-------------73.21-----73.21
216Žalio Lucie770172.44------------------72.44
217Vepřek-Pavlíková Věra856472.14------------------72.14
218Richtr František9661--71.97----------------71.97
219Málková Amálie7701------------69.46------69.46
220Kamlar Marek919268.71------------------68.71
221Pernica Albert980467.87------------------67.87
222Balloš Eduard1000067.49------------------67.49
223Bednářová Monika7529--------67.23----------67.23
224Kroulová Markéta8564-67.04-----------------67.04
225Ballošová Lucie856466.95------------------66.95
226Ozorovský Marián890766.80------------------66.80
227Sléžka Michal947166.73------------------66.73
228Deck Molly8108--------------66.53----66.53
229Matura Pavel1000066.12------------------66.12
230Pospíšil Jakub10000-----66.12-------------66.12
231Krňávková Eva7459----65.66--------------65.66
232Škrabal Pavel1000065.66------------------65.66
233Kříž Radomír9051-------------62.82-----62.82
234Pikal Karel672933.81-28.57----------------62.38
235Borek Petr854060.93------------------60.93
236Maliňák David9121----------60.23--------60.23
237Heverová Markéta8564------59.75------------59.75
238Poláček Vladimír10000--59.10----------------59.10
239Starley Dominic861658.50------------------58.50
240Klein Petr9610------58.18------------58.18
241Jendrišák Vít9333-------------57.95-----57.95
242Paraska Lucie787257.58------------------57.58
243Langhammerová Lenka773557.43------------------57.43
244Lolek Michal9816-----57.01-------------57.01
245Brokeš Tomáš9541--------56.55----------56.55
246Bank Jan9402------------56.50------56.50
247Skývová Vlaďka7459----55.80--------------55.80
248Janečka Jiří9884-----55.41-------------55.41
249Petrik Jan8689------------55.31------55.31
250Ozorovská Markéta770154.08------------------54.08
#JménoKoef.Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBratrušovské vrchyBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaBěh ViolkyKolem SkalkyKoutecká vertikálaHraběšický krosLesnické krosKomňátka masakrBěh na SenovouSanatorkaKros obchodní akademieŠumperská hodinovkaBěh v RuděMalínská OsmičkaSuma
251Pírková Aneta833153.31------------------53.31
252Pavlas Jiří9402-----53.08-------------53.08
253Borek Viktor1000052.32------------------52.32
254Horníček Zdeněk9346------52.05------------52.05
255Skoumalová Petra856451.26------------------51.26
256Málek Martin9471-------------50.63-----50.63
257Janků Marian919249.35------------------49.35
258Mareš Karel774849.35------------------49.35
259Rochová Olga7666-49.33-----------------49.33
260Paulus Roman9121-------------48.92-----48.92
261Macháčková Karolína751148.44------------------48.44
262Šincl Filip1000047.29------------------47.29
263Habigerová Jana8564--------46.08----------46.08
264Žouželková Markéta7803-----45.33-------------45.33
265Pešík Michal9953-------------44.40-----44.40
266Malashenko Ivan9524------44.14------------44.14
267Vlčková Petra8564--42.92----------------42.92
268Ozorovská Kristýna856442.49------------------42.49
269Juřina Marek9804---42.41---------------42.41
270Bartošová Monika8564--41.51----------------41.51
271Šerý Ondřej9541-------------40.16-----40.16
272Sovadinová Ivana8141-------------36.91-----36.91
273Pobucká Niké8475----36.43--------------36.43
274Ježkova Kristina8542----36.23--------------36.23
275Staudinger Vít1000032.36------------------32.36
276Bartoňová Michaela7511------31.71------------31.71
277Rýznarová Vlasta800631.45------------------31.45
278Staudinger Jan1000030.23------------------30.23
279Balar Pavel8762--------30.14----------30.14
280Pospíšilová Kateřina856428.70------------------28.70
281Seidenglanz Patrik1000028.17------------------28.17
282Kašpar Pavlína840825.58------------------25.58
283Beneš Marek1000025.50------------------25.50
284Genčurová Zuzana8342---------22.55---------22.55
285Mičo Michal100001.00-15.97----------------16.97
286Pávek Šimon9524------11.66------------11.66
287Hubáček Matěj10000-------------11.44-----11.44
288Hajzler Nikolas9901------4.17------------4.17
289Genčur Antonín---------1.00---1.001.00----3.00
290Nikodým Lukáš92621.80------------------1.80
291Roučka Ondřej1.00------------------1.00