Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2022

Běh za břehem
Běh Balatonem
Kros gymnázia
Bludovský kros
Bratrušovské vrchy
Běh na Krásném
Běh Markovicou
Na Baštu
Jarní kros Písařova
Běh Violky
Kolem Skalky
Koutecká vertikála
Štědrý běh
Poběž a uvidíš!
Běh na Senovou
Okolo Lováku
Sanatorka
Kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Běh salónu Zdena
Malínská Osmička
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu - Chlapák
11. 05. 2022, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

Prcek
#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Borák MartinV12 Team199031.460.00
0.00
3.58 1    
2Jílek JakubKVS Šumperk199233.011.15
1.15
4.07 2    
3Blaha Tomáš197633.121.26
0.00
4.09  1   
4Málek JiříKosteljinak.cz198233.281.42
0.16
4.11  2   
5Kechrt TomášPrime Sport Expert198133.522.06
0.40
4.14  3   
6Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners199134.493.03
3.03
4.21 3    
7Langhammer VáclavŠtíty197835.213.35
2.09
4.25  4   
8Kašpařík TomášSK Přerov197535.213.35
2.09
4.25  5   
9Gedeon DominikKVS Šumperk199935.494.03
4.03
4.28 4    
10Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn197736.324.46
3.20
4.34  6   
11Bláha AdamKVS Šumperk200536.364.50
0.00
4.341     
12Veselý RadekV12 Team198836.404.54
4.54
4.35 5    
13Čech RomanHoRUNi197936.495.03
3.37
4.36  7   
14Neugebauer PetrJeseník197536.545.08
3.42
4.36  8   
15Směšný JanV12 Team199136.575.11
5.11
4.37 6    
16Bank JaroslavŠumperk198437.035.17
5.17
4.37 7    
17Miča PetrSDH Bratrušov197937.245.38
4.12
4.40  9   
18Kříž TomášDraci Šumperk198337.385.52
5.52
4.42 8    
19Giesel LiborHoRUNi197338.316.45
5.19
4.48  10   
20Saňák MartinRapotín197838.336.47
5.21
4.49  11   
21Ženčák JakubŠumperk198838.356.49
6.49
4.49 9    
22Kříž RadomírNový Malín197738.406.54
5.28
4.50  12   
23Gál JakubTroubelice199338.517.05
7.05
4.51 10    
24Mazák LukášSokol Hrabenov198639.127.26
7.26
4.54 11    
25David MichalKMB200339.237.37
7.37
4.55 12    
26Brückner MiroslavHoral Šumperk197939.357.49
6.23
4.56  13   
27Doležal JaromírBrníčko197439.377.51
6.25
4.57  14   
28Kubín AdamCvičírna198740.108.24
8.24
5.01 13    
29Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun197740.118.25
6.59
5.01  15   
30Hecl FrantišekKVS Šumperk200240.128.26
8.26
5.01 14    
31Filipiová EvaTJ Šumperk198640.168.30
0.00
5.02  1   
32Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten196840.178.31
0.00
5.02   1  
33Dostál JiříAmgis BM196440.218.35
0.04
5.02   2  
34Žoužela DavidBludov198640.258.39
8.39
5.03 15    
35Benda DavidHorní Studénky197740.388.52
7.26
5.04  16   
36Rýznar JanTJ Sokol Hrabenov199640.458.59
8.59
5.05 16    
37Klein PetrCzech Border Boys Štíty198541.4810.02
10.02
5.13 17    
38Křivohlávek PavelNový Malín197042.1810.32
2.01
5.17   3  
39Štábl RomanKVS Šumperk197542.2510.39
9.13
5.18  17   
40Ozorovský KarolAtletika Zábřeh197642.3210.46
9.20
5.19  18   
41Bartoš AntonínSKP Šumperk197343.4812.02
10.36
5.28  19   
42Benda FrantišekŠtíty198743.4812.02
12.02
5.28 18    
43Jirásková EvaMaratonstav Úpice196443.5312.07
0.00
5.29   1  
44Müllerová MarieKVS Šumperk200543.5412.08
0.00
5.291     
45Gronych RadekKomňátka196744.0812.22
3.51
5.31   4  
46Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun197744.1112.25
3.55
5.31  2   
47Žouželová Veronika199144.2812.42
0.00
5.33 1    
48Šimková MarkétaDOLS Šumperk197744.2912.43
4.13
5.33  3   
49Miča JanSDH Bratrušov200744.4913.03
8.13
5.362     
50Brokeš TomášGF6 Šumperk198445.0813.22
13.22
5.38 19    
51Krpec StanislavŠumperk196245.4013.54
0.00
5.42    1 
52Šimek VladimírDOLS Šumperk197546.3114.45
13.19
5.48  20   
53Keszelá ZuzanaKrchleby199046.3114.45
2.03
5.48 2    
54Jurková VeronikaKaravan Su198446.5715.11
6.41
5.52  4   
55Smolicha JosefNový Malín195647.1415.28
1.34
5.54    2 
56Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov196347.1515.29
6.58
5.54   5  
57Kesslerová SylvaŠtědrý Běh197547.1715.31
7.01
5.54  5   
58Sporek MiroslavLoučná nad Desnou195448.3516.49
2.55
6.04    3 
59Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk198449.1217.26
8.56
6.09  6   
60Smolicha TomášNový Malín199549.1417.28
17.28
6.09 20    
61Křivohlávková IlonaNový Malín196950.3418.48
6.41
6.19   2  
62Habigerová RadkaKVS Šumperk199550.5519.09
6.27
6.21 3    
63Matús Jana199251.4920.03
7.21
6.28 4    
64Mondeková HanaDívčí sen199751.5120.05
7.23
6.28 5    
65Mikšíková PetraV12 Team197653.0821.22
12.52
6.38  7   
66Kušíková KateřinaŠumperk198453.5022.04
13.34
6.43  8   
67Skalický JosefPoldr Žichlínek196255.4924.03
10.09
6.58    4 
68Vařeka StanislavHojná účast196956.1524.29
15.58
7.01   6  
69Vojáčková BlankaNový Malín196158.2426.38
0.00
7.18    1 
70Feranec MarcelOlomouc197160.3628.50
20.19
7.34   7