Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1992
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Jarní kros gymnázia
15. 04. 1992, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196422.060.00
0.00
3.27 1    
2Štancl PavelLP Šumperk197622.090.03
0.00
3.271     
3Brokeš PavelHrabenov197322.160.10
0.10
3.28 2    
4Šrámek JaromírLP Šumperk OB195822.240.18
0.18
3.30 3    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk196922.540.48
0.48
3.34 4    
6Andrle JosefBludov196422.540.48
0.48
3.34 5    
7Brokeš RostislavOlšany196223.000.54
0.54
3.35 6    
8Šalplachta JindřichROFC Jeseník194723.061.00
0.00
3.36  1   
9Augustýn MichalLP Šumperk OB197623.101.04
1.01
3.372     
10Nawar PetrROFC Jeseník196323.231.17
1.17
3.39 7    
11Šváb JiříSokol Temenice196923.341.28
1.28
3.40 8    
12Tesař KarelLP Šumperk OB195523.361.30
1.30
3.41 9    
13Škop VladimírŠumperk195424.031.57
1.57
3.45 10    
14Hejl JanLP Šumperk197524.051.59
1.56
3.453     
15Aleš DavidLP Šumperk OB197524.062.00
1.57
3.454     
16Hlavizňa AntonínNámešť nad Oslavou196224.272.21
2.21
3.49 11    
17Hatoň MichalLP Šumperk197524.382.32
2.29
3.505     
18Komárek JaromírLP Šumperk OB194924.572.51
1.51
3.53  2   
19Valenta IvanŠumperk196825.183.12
3.12
3.57 12    
20Knápek LubomírŠumperk195925.283.22
3.22
3.58 13    
21Doseděl FilipLP Šumperk Atletika197325.523.46
3.46
4.02 14    
22Elsner IvoŠumperk196026.094.03
4.03
4.05 15    
23Kouřil LiborHrabenov197526.144.08
4.05
4.056     
24Sadil MichalTriatlon Temenice197526.144.08
4.05
4.057     
25Herbst ManfredJesdrev194126.214.15
0.00
4.07   1  
26Vepřek JaroslavLesnice194626.324.26
3.26
4.08  3   
27Prudík JiříRejchartice197026.354.29
4.29
4.09 16    
28Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193626.444.38
0.23
4.10   2  
29Zobač JiříRapotín194826.464.40
3.40
4.10  4   
30Hubáček PavelSokol Temenice197627.034.57
4.54
4.138     
31Šmehlík VladimírVelké Losiny194927.315.25
4.25
4.17  5   
32Mareček DavidHraběšice197727.445.38
5.35
4.209     
33Sadil StanislavTriatlon Temenice197628.176.11
6.08
4.2510     
34Krpec StanislavŠumperk196228.276.21
6.21
4.26 17    
35Procházka MilanŠumperk196928.366.30
6.30
4.28 18    
36Bank RostislavRuda nad Moravou193628.416.35
2.20
4.28   3  
37Zatloukalová RenátaTroubelice197628.476.41
0.00
4.291     
38Vykydal KvětoslavLP Šumperk193629.107.04
2.49
4.33   4  
39Vacula DavidZlaté Hory197029.267.20
7.20
4.35 19    
40Straka JosefŠumperk193930.017.55
3.40
4.41   5  
41Komárková EvaŠumperk195830.128.06
1.25
4.432     
42Černý JiříŠumperk193231.038.57
0.00
4.51    1 
43Osladil StanislavŠumperk195032.2610.20
9.20
5.04  6   
44Tyl MilanŠumperk197434.3312.27
12.24
5.2311     
45Matyáš PetrŠumperk196834.3912.33
12.33
5.24 20    
46Smrčková VlaďkaŠumperk197336.5614.50
8.09
5.463