Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1992

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Horokros
Pekařský běh
Šumperská hodinovka
30. 09. 1992, 16.00
LP Šumperk OB, Tyršův stadion v Šumperku
60 minut, hodinovka na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě1964173000
0
3.28 1    100.2998.49
2Halama JiříLP Šumperk OB19531723862
62
3.28 2    99.93100.71
3Šrámek JaromírLP Šumperk OB19581721387
87
3.29 3    99.7897.98
4Brokeš PavelHrabenov197317150150
150
3.29 4    99.4198.61
5Kouřil LiborHrabenov1975161601140
0
3.421     93.2595.02
6Knápek LubomírŠumperk1959161251175
1175
3.43 5    93.0291.10
7Augustýn MichalLP Šumperk OB1976161001200
60
3.432     92.8696.12
8Hejl JanSOU Šumperk1953159301370
1370
3.45 6    91.7192.56
9Komárek JaromírLP Šumperk OB1949159151385
0
3.46  1   91.6195.49
10Kukula ZdeněkŠumperk1950158641436
51
3.46  2   91.2694.39
11Medlík CtiradLP Šumperk1958156901610
1610
3.49 7    90.0688.07
12Podešva VladimírŠumperk1954155871713
1713
3.50 8    89.3389.41
13Aleš DavidLP Šumperk OB1975153201980
840
3.543     87.4089.27
14Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě1936151002200
0
3.58   1  85.76100.68
15Vepřek JaroslavLesnice1946150652235
850
3.58  3   85.4992.02
16Žouželka JaroslavČSAO Zábřeh na Moravě1950150002300
915
4.00  4   85.0088.29
17Hubáček PavelSokol Temenice1976147002600
1460
4.044     82.6586.22
18Herbst ManfredJesdrev1941146862614
414
4.05   2  82.5493.49
19Sadil StanislavTriatlon Temenice1976144622838
1698
4.085     80.7284.34
20Halama JakubLP Šumperk OB1979141303170
2030
4.146     77.9291.93
21Sadil MichalTriatlon Temenice1975140253275
2135
4.167     77.0079.02
22Bielčík JindřichLichkov1940139653335
1135
4.17   3  76.4788.90
23Vepřek RadomírLP Šumperk1953139603340
3340
4.17 9    76.4377.39
24Straka JosefŠumperk1939138633437
1237
4.19   4  75.5789.00
25Bank RostislavRuda nad Moravou1936137003600
1400
4.22   5  74.0990.54
26Komárek DaliborŠumperk1951135653735
2350
4.25  5   72.8375.59
27Bílek BohuslavZábřeh na Moravě1945133253975
2590
4.30  6   70.5478.85
28Vykydal KvětoslavLP Šumperk1936133223978
1778
4.30   6  70.5187.41
29Osladil StanislavŠumperk1950133004000
2615
4.30  7   70.3074.02
30Černý JiříŠumperk1932132394061
0
4.31    1 69.7090.76
31Tyl MilanŠumperk1974129804320
3180
4.378     67.1067.37