Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Na honěnou
21. 04. 1993, 17.00
LP Šumperk OB, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Šrámek JaromírLP Šumperk OB195835.180.00
0.00
3.55 1    
2Augustýn MichalLP Šumperk197635.390.21
0.00
3.571     
3Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196435.390.21
0.21
3.57 2    
4Šalplachta JindřichROFC Jeseník194735.450.27
0.00
3.58  1   
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk196936.120.54
0.54
4.01 3    
6Šváb JiříSokol Temenice196936.431.25
1.25
4.04 4    
7Hejl JanSOU Šumperk195337.342.16
1.49
4.10  2   
8Fišnar JanLoučná nad Desnou195438.092.51
2.51
4.14 5    
9Knápek LubomírŠumperk195938.323.14
3.14
4.16 6    
10Škop VladimírŠumperk195438.583.40
3.40
4.19 7    
11Aleš DavidLP Šumperk OB197539.404.22
4.01
4.242     
12Medlík CtiradLP Šumperk195839.454.27
4.27
4.25 8    
13Hubáček PavelSokol Temenice197639.494.31
4.10
4.253     
14Kukula ZdeněkVíno Karabina195039.554.37
4.10
4.26  3   
15Tempír Tomᚊtíty197740.094.51
4.30
4.274     
16Elsner IvoŠumperk196040.275.09
5.09
4.29 9    
17Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193640.335.15
0.00
4.30   1  
18Schertler DavidLP Šumperk OB197840.455.27
5.06
4.315     
19Lerch VladislavMilo Olomouc194841.135.55
5.28
4.34  4   
20Halama JakubLP Šumperk OB197942.197.01
6.40
4.426     
21Sadil StanislavTriatlon Temenice197642.387.20
6.59
4.447     
22Tomíšek JindřichEsperanto Olomouc193943.037.45
2.30
4.47   2  
23Vepřek JaroslavLesnice194643.198.01
7.34
4.48  5   
24Herbst ManfredJesdrev194144.078.49
3.34
4.54   3  
25Repka KarelVíno Karabina195644.219.03
9.03
4.55 10    
26Růžička LukášLP Šumperk OB197844.369.18
8.57
4.578     
27Černohousová PetraŠumperk197745.3910.21
0.00
5.041     
28Bielčík JindřichLichkov194046.2511.07
5.52
5.09   4  
29Vykydal KvětoslavLP Šumperk193648.1412.56
7.41
5.21   5  
30Komárková EvaŠumperk195848.3613.18
2.57
5.242     
31Cupánek JosefPS Přerov192649.4314.25
0.00
5.31    1 
32Novotná EvaLetohrad194849.5914.41
4.20
5.333     
33Bank RostislavRuda nad Moravou193650.4615.28
10.13
5.38   6  
34Straka JosefŠumperk193951.4016.22
11.07
5.44   7  
35Osladil StanislavVíno Karabina195052.1316.55
16.28
5.48  6   
36Švédová MichaelaŠumperk197754.4519.27
9.06
6.054