Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Horokros
17. 10. 1993, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Augustýn MichalLP Šumperk197656.400.00
0.00
3.321     
2Polách RostislavSokol Temenice197558.271.47
1.47
3.392     
3Valenta PavelDBV cycles Šumperk196959.302.50
0.00
3.43 1    
4Škop VladimírŠumperk195461.435.03
2.13
3.51 2    
5Hejl JanSOU Šumperk195361.555.15
0.00
3.52  1   
6Knápek LubomírŠumperk195962.165.36
2.46
3.53 3    
7Pernica PavelBludov194963.126.32
1.17
3.57  2   
8Švub PetrBioagra Natura Špk196563.256.45
3.55
3.57 4    
9Medlík CtiradLP Šumperk195863.356.55
4.05
3.58 5    
10Janků ZdeněkLoko Zábřeh na Moravě195563.507.10
4.20
3.59 6    
11Hubáček PavelSokol Temenice197664.067.26
7.26
4.003     
12Kukula ZdeněkVíno Karabina195064.207.40
2.25
4.01  3   
13Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195364.518.11
2.56
4.03  4   
14Podešva VladimírŠumperk195465.168.36
5.46
4.04 7    
15Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193665.268.46
0.00
4.05   1  
16Herbst ManfredJesdrev194165.378.57
0.11
4.06   2  
17Mazák JosefŠumperk195969.2712.47
9.57
4.20 8    
18Vepřek RadomírLP Šumperk195370.2513.45
8.30
4.24  5   
19Bielčík JindřichLichkov194070.4814.08
5.22
4.25   3  
20Hauška JanŠumperk197174.2217.42
14.52
4.38 9    
21Schertler DavidLP Šumperk OB197874.3017.50
17.50
4.394     
22Černohousová PetraŠumperk197774.3617.56
0.00
4.391     
23Kohoutek ZdeněkŠumperk195174.3817.58
12.43
4.39  6   
24Šmehlík VladimírVelké Losiny194975.0518.25
13.10
4.41  7   
25Vykydal KvětoslavLP Šumperk193676.0319.23
10.37
4.45   4  
26Lípa FrantišekHoral Šumperk194976.5020.10
14.55
4.48  8   
27Hejtmánková ZdeňkaŠumperk196677.5021.10
3.14
4.512     
28Kroupa Lukᚊumperk197878.3921.59
21.59
4.545     
29Černý JiříŠumperk193278.5322.13
0.00
4.55    1 
30Kroupa IgorŠumperk195179.5923.19
18.04
4.59  9   
31Sadil StanislavTriatlon Temenice197685.3528.55
28.55
5.206     
32Srovnal AnděloslavZábřeh194185.3728.57
20.11
5.21   5  
33Vepřek LubomírŠumperk197488.0731.27
28.37
5.30 10    
34Moravec OndřejŠumperk197893.5737.17
37.17
5.527