Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1995
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieKros GymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
HorokrosBludovský kros


Jarní kros Obchodní akademie
05. 04. 1995, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Kovařík Tomᚊumperk196932.020.00
0.00
3.33 1    
2Fleischman JanMEP Postřelmov196733.221.20
1.20
3.42 2    
3Šalplachta JindřichFenix Jeseník194734.032.01
0.00
3.47  1   
4Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196434.162.14
2.14
3.48 3    
5Tempír Tomᚊtíty197734.582.56
0.00
3.531     
6Hejl JanSOU Šumperk195334.592.57
0.56
3.53  2   
7Medlík CtiradLP Šumperk195835.043.02
3.02
3.53 4    
8Podešva VladimírŠumperk195435.283.26
1.25
3.56  3   
9Halama JakubLP Šumperk OB197935.343.32
0.36
3.572     
10Blažek MilanSKI Klub Šumperk197235.583.56
3.56
3.59 5    
11Komárek JaromírKVS Šumperk OB194936.013.59
1.58
4.00  4   
12Knápek LubomírŠumperk195936.154.13
4.13
4.01 6    
13Holý JakubSKI Klub Šumperk197836.354.33
1.37
4.033     
14Podzimek JaroslavVelké Losiny195936.374.35
4.35
4.04 7    
15Kukula ZdeněkVíno Karabina195036.394.37
2.36
4.04  5   
16Blahák LuděkBohdíkov196736.524.50
4.50
4.05 8    
17Vepřek RadomírLP Šumperk195336.564.54
2.53
4.06  6   
18Švub ZdeněkPostřelmov195137.055.03
3.02
4.07  7   
19Fišnar JanLoučná195437.165.14
3.13
4.08  8   
20Gronych RadekRaškov196737.455.43
5.43
4.11 9    
21Kochwasser FrantišekZábřehě193638.266.24
0.00
4.16   1  
22Sadil MichalTriatlon Temenice197538.556.53
6.53
4.19 10    
23Paclík MartinSKI Klub Šumperk197239.027.00
7.00
4.20 11    
24Růžička LukášKVS Šumperk OB197839.067.04
4.08
4.204     
25Kroupa Lukᚊumperk197839.517.49
4.53
4.255     
26Škop VladimírŠumperk195439.557.53
5.52
4.26  9   
27Herbst ManfredJesdrev194140.007.58
1.34
4.26   2  
28Částek OndřejŠumperk197840.308.28
5.32
4.306     
29Fišnar JanSKI Klub Šumperk198040.318.29
5.33
4.307     
30Hroch StanislavZábřeh195641.139.11
9.11
4.34 12    
31Bielčík JindřichLichkov194041.239.21
2.57
4.35   3  
32Milek LubomírObchodní akademie198041.269.24
6.28
4.368     
33Sporek MiroslavLoučná195441.519.49
7.48
4.39  10   
34Homola MiroslavSKI Hrabenov195542.0510.03
8.02
4.40  11   
35Komárková EvaLP Šumperk OB195842.1810.16
0.00
4.421     
36Repka KarelVíno Karabina195642.1810.16
10.16
4.42 13    
37Stejskal AntonínVíno Karabina194943.1311.11
9.10
4.48  12   
38Bureš JiříObchodní akademie198043.1611.14
8.18
4.489     
39Kouřil JiříSKI Hrabenov198043.2111.19
8.23
4.4910     
40Srovnal OtakarZábřeh194243.3611.34
5.10
4.50   4  
41Medlík JanLP Šumperk OB198244.0512.03
9.07
4.5311     
42Švédová MichaelaŠumperk197744.1712.15
1.59
4.552     
43Osladil StanislavVíno Karabina195045.4013.38
11.37
5.04  13   
44Vykydal KvětoslavLP Šumperk193646.1114.09
7.45
5.07   5  
45Holý MilanSKI Klub Šumperk195247.1115.09
13.08
5.14  14   
46Žoch MichalObchodní akademie197949.2117.19
14.23
5.2912     
47Kupcová VeronikaLP Šumperk OB197850.5318.51
8.35
5.393     
48Černý JiříŠumperk193251.1319.11
0.00
5.41    1