Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1995

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Kros Gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Horokros
Bludovský kros
Hrabenovský kros
08. 10. 1995, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196133.590.00
0.00
4.14 1    
2Polách RostislavSokol Temenice197535.061.07
1.07
4.23 2    
3Šalplachta JindřichFenix Jeseník194735.581.59
0.00
4.29  1   
4Tempír Tomᚊtíty197736.072.08
0.00
4.301     
5Andrle JosefBludov196436.332.34
2.34
4.34 3    
6Augustýn MichalLP Šumperk OB197636.352.36
2.36
4.34 4    
7Holý JakubSKI Klub Šumperk197836.472.48
0.40
4.352     
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195837.103.11
3.11
4.38 5    
9Urban RostislavSKI Klub Šumperk197337.193.20
3.20
4.39 6    
10Hejl JanSOU Šumperk195337.363.37
1.38
4.42  2   
11Blažek MilanSKI Klub Šumperk197238.004.01
4.01
4.45 7    
12Tempír FrantišekŠtíty194938.124.13
2.14
4.46  3   
13Kašpar Tomᚊumperk197338.154.16
4.16
4.46 8    
14Holý OndřejSKI Klub Šumperk197638.264.27
4.27
4.48 9    
15Pernica PavelBludov194938.484.49
2.50
4.51  4   
16Kukula ZdeněkVíno Karabina195038.554.56
2.57
4.51  5   
17Komárek JaromírKVS Šumperk OB194939.455.46
3.47
4.58  6   
18Sporek MiroslavLoučná195440.476.48
4.49
5.05  7   
19Blahák LuděkBohdíkov196741.217.22
7.22
5.10 10    
20Voráč AloisZábřeh194941.347.35
5.36
5.11  8   
21Herbst ManfredJesdrev194141.487.49
0.00
5.13   1  
22Růžička LukášKVS Šumperk OB197841.598.00
5.52
5.143     
23Částek OndřejŠumperk197842.098.10
6.02
5.164     
24Švub ZdeněkPostřelmov195142.438.44
6.45
5.20  9   
25Hroch StanislavZábřeh195643.199.20
9.20
5.24 11    
26Repka KarelVíno Karabina195643.209.21
9.21
5.25 12    
27Bielčík JindřichLichkov194043.369.37
1.48
5.27   2  
28Mazák JosefŠumperk195943.529.53
9.53
5.29 13    
29Paclík MartinSKI Klub Šumperk197244.1710.18
10.18
5.32 14    
30Pospíšil PetrŠumperk197945.0311.04
8.56
5.375     
31Švédová MichaelaŠumperk197746.2212.23
0.00
5.471     
32Holý MilanSKI Klub Šumperk195248.2214.23
12.24
6.02  10   
33Janíček ZdeněkZábřeh195549.4615.47
13.48
6.13  11   
34Osladil StanislavVíno Karabina195051.1517.16
15.17
6.24  12   
35Vykydal KvětoslavLP Šumperk193651.2817.29
9.40
6.26   3  
36Králová ZdenaStaré Město196052.4518.46
6.23
6.352     
37Kupcová VeronikaLP Šumperk OB197854.2820.29
8.06
6.483     
38Coufal BohumilŠumperk195056.5022.51
20.52
7.06  13