Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Jarní kros gymnázia
17. 04. 1996, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196118.210.00
0.00
2.52 1    
2Augustýn MichalŠumperk197618.300.09
0.09
2.53 2    
3Fleischman JanMEP Postřelmov196718.430.22
0.22
2.55 3    
4Holý OndřejSKI Klub Šumperk197619.010.40
0.40
2.58 4    
5Halama JakubSeverka Šumperk197919.351.14
0.00
3.031     
6Hejl JanSOU Šumperk195319.481.27
0.00
3.05  1   
7Aleš DavidKVS Šumperk OB197519.591.38
1.38
3.07 5    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195820.021.41
1.41
3.07 6    
9Podešva VladimírŠumperk195420.021.41
0.14
3.07  2   
10Blažek MilanSKI Klub Šumperk197220.091.48
1.48
3.08 7    
11Kašpar Tomᚊumperk197320.312.10
2.10
3.12 8    
12Blahák LuděkOlšany196720.382.17
2.17
3.13 9    
13Medlík CtiradASPV Šumperk195820.552.34
2.34
3.16 10    
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197421.002.39
2.39
3.16 11    
15Částek OndřejTriatlon Temenice197821.002.39
1.25
3.162     
16Medlík JanSeverka Šumperk198221.052.44
1.30
3.173     
17Vepřek KamilKlášterec198021.112.50
1.36
3.184     
18Komárek JaromírKVS Šumperk OB194921.253.04
1.37
3.20  3   
19Lacina BřetislavŠumperk196121.383.17
3.17
3.22 12    
20Janů PetrLoko Zábřeh194821.473.26
1.59
3.24  4   
21Komárek OndřejSeverka Šumperk198221.513.30
2.16
3.245     
22Vepřek RadomírVíno Karabina195321.523.31
2.04
3.25  5   
23Švub ZdeněkPostřelmov195121.533.32
2.05
3.25  6   
24Sporek MiroslavLoučná195421.533.32
2.05
3.25  7   
25Kochwasser FrantišekZábřeh193622.023.41
0.00
3.26    1 
26Herbst ManfredJesdrev194122.083.47
0.00
3.27   1  
27Pospíšil PetrTriatlon Temenice197922.514.30
3.16
3.346     
28Hroch StanislavZábřeh195622.524.31
3.04
3.34  8   
29Miča PetrBratrušov197922.534.32
3.18
3.347     
30Maier PetrŠumperk197423.054.44
4.44
3.36 13    
31Matějíček DaliborŠumperk195923.074.46
4.46
3.36 14    
32Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193923.335.12
1.25
3.40   2  
33Stejskal AntonínVíno Karabina194923.585.37
4.10
3.44  9   
34Janů PřemyslZábřeh198024.015.40
4.26
3.458     
35Vykydal KvětoslavLP Šumperk193626.117.50
4.09
4.05    2 
36Pospíšil FilipŠumperk198226.218.00
6.46
4.079     
37Kučera David198326.218.00
6.46
4.0710     
38Černý JiříŠumperk193228.3210.11
6.30
4.27    3 
39Valouchová LenkaŠumperk198335.4517.24
0.00
5.351     
40Hanáková Marie192238.1519.54
2.30
5.582