Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1996

Pekařský běh Šumperk - Hanušovice
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros obchodní akademie
Jarní kros gymnázia
Na honěnou
Podzimní kros OA
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros Obchodní akademie
11. 09. 1996, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk197732.550.00
0.00
3.39 1    
2Polách RostislavDAMA Sport197533.030.08
0.08
3.40 2    
3Drážný LadislavPísařov195933.220.27
0.27
3.42 3    
4Urban RostislavSKI Klub Šumperk197333.551.00
1.00
3.46 4    
5Tempír FrantišekŠtíty194934.291.34
0.00
3.49  1   
6Kašpar Tomᚊumperk197334.471.52
1.52
3.51 5    
7Andrle JosefBludov196435.092.14
2.14
3.54 6    
8Holý OndřejSKI Klub Šumperk197635.202.25
2.25
3.55 7    
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.322.37
2.37
3.56 8    
10Blažek MilanSKI Klub Šumperk197235.362.41
2.41
3.57 9    
11Částek OndřejTriatlon Temenice197835.563.01
0.00
3.591     
12Blahák LuděkOlšany196735.563.01
3.01
3.59 10    
13Medlík CtiradASPV Šumperk195836.013.06
3.06
4.00 11    
14Podešva VladimírŠumperk195436.083.13
1.39
4.00  2   
15Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195536.173.22
1.48
4.01  3   
16Hejl JanSOU Šumperk195336.343.39
2.05
4.03  4   
17Vepřek KamilKlášterec198036.523.57
0.56
4.052     
18Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197437.244.29
4.29
4.09 12    
19Štábl JiříZábřeh195639.266.31
4.57
4.22  5   
20Janů PetrLoko Zábřeh194839.286.33
4.59
4.23  6   
21Hubáček PavelSokol Temenice197639.296.34
6.34
4.23 13    
22Sadil MichalTriatlon Temenice197539.306.35
6.35
4.23 14    
23Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193939.506.55
0.00
4.25   1  
24Herbst ManfredJesdrev194140.077.12
0.17
4.27   2  
25Žoch MichalObchodní akademie197940.578.02
5.01
4.333     
26Šula Jaroslav196741.038.08
8.08
4.33 15    
27Vepřek RadomírVíno Karabina195341.198.24
6.50
4.35  7   
28Kochwasser FrantišekZábřeh193641.388.43
0.00
4.37    1 
29Bielčík JindřichLichkov194041.468.51
1.56
4.38   3  
30Miča PetrBratrušov197942.089.13
6.12
4.404     
31Komárková EvaHoral Šumperk195845.1712.22
0.00
5.011     
32Smolicha JosefNový Malín195645.2412.29
10.55
5.02  8   
33Janů PřemyslZábřeh198045.3012.35
9.34
5.035     
34Osladil StanislavVíno Karabina195046.4713.52
12.18
5.11  9   
35Vykydal KvětoslavLP Šumperk193647.0414.09
5.26
5.13    2 
36Paloncý PavelKVS Šumperk OB196347.3114.36
14.36
5.16 16    
37Holý MilanSKI Klub Šumperk195248.0315.08
13.34
5.20  10   
38Králová ZdenaStaré Město196049.3516.40
4.18
5.302     
39Černý JiříŠumperk193251.0218.07
9.24
5.40    3 
40Hanáková Marie192262.1629.21
16.59
6.553