Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1996
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Bludovský krosHorokros


Bludovský kros
12. 10. 1996, 14.30
Sokol Bludov, Bludov u kostela
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV Šumperk196153.030.00
0.00
3.32 1    
2Polách RostislavDAMA Sport197554.261.23
1.23
3.37 2    
3Andrle JosefBludov196457.064.03
4.03
3.48 3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195858.265.23
5.23
3.53 4    
5Tempír FrantišekŠtíty194958.455.42
0.00
3.55  1   
6Urban RostislavSKI Klub Šumperk197359.116.08
6.08
3.56 5    
7Holý OndřejSKI Klub Šumperk197659.296.26
6.26
3.57 6    
8Medlík CtiradASPV Šumperk195859.486.45
6.45
3.59 7    
9Blahák LuděkOlšany196760.327.29
7.29
4.02 8    
10Vepřek KamilKlášterec198061.198.16
0.00
4.051     
11Vošický PavelPERPO Bludov197561.318.28
8.28
4.06 9    
12Hejl JanSOU Šumperk195361.468.43
3.01
4.07  2   
13Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197461.498.46
8.46
4.07 10    
14Blažek MilanSKI Klub Šumperk197262.499.46
9.46
4.11 11    
15Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195563.1210.09
4.27
4.12  3   
16Lerch VladislavMilo Olomouc194864.1211.09
5.27
4.16  4   
17Štábl JiříZábřeh195665.0612.03
6.21
4.20  5   
18Lacina BřetislavŠumperk196166.0112.58
12.58
4.24 12    
19Sadil MichalTriatlon Temenice197567.0013.57
13.57
4.28 13    
20Vepřek RadomírVíno Karabina195368.2115.18
9.36
4.33  6   
21Hubáček PavelSokol Temenice197668.4915.46
15.46
4.35 14    
22Herbst ManfredJesdrev194169.3616.33
0.00
4.38   1  
23Sporek MiroslavLoučná195470.1617.13
11.31
4.41  7   
24Hauška JanŠumperk197170.3617.33
17.33
4.42 15    
25Kochwasser FrantišekZábřeh193670.3717.34
0.00
4.42    1 
26Hroch StanislavZábřeh195671.4318.40
12.58
4.46  8   
27Repka KarelVíno Karabina195672.0919.06
13.24
4.48  9   
28Miča PetrBratrušov197972.4619.43
11.27
4.512     
29Bielčík JindřichLichkov194073.1120.08
3.35
4.52   2  
30Valouchová MarieKlášterec197374.1621.13
0.00
4.571     
31Stejskal AntonínVíno Karabina194975.2922.26
16.44
5.01  10   
32Janů PřemyslZábřeh198075.3222.29
14.13
5.023     
33Švédová MichaelaŠumperk197776.0923.06
1.53
5.042     
34Osladil StanislavVíno Karabina195076.4523.42
18.00
5.07  11   
35Mann TomášPísařov196578.3525.32
25.32
5.14 16    
36Jansa MichalBludov198079.0526.02
17.46
5.164     
37Komárková EvaHoral Šumperk195879.1126.08
4.55
5.163     
38Smolicha JosefNový Malín195679.1226.09
20.27
5.16  12   
39Matějíček DaliborŠumperk195979.1926.16
26.16
5.17 17    
40Vykydal KvětoslavLP Šumperk193682.2729.24
11.50
5.29    2 
41Holý MilanSKI Klub Šumperk195282.4629.43
24.01
5.31  13   
42Černý JiříŠumperk193285.0532.02
14.28
5.40    3 
43Hanáková Marie1922100.2247.19
26.06
6.414