Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros Obchodní akademie
09. 04. 1997, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Minařík MiroslavVeselí na Moravě197132.400.00
0.00
3.37 1    
2Petr PavelSKI Klub Šumperk196933.030.23
0.23
3.40 2    
3Drážný LadislavPísařov195933.040.24
0.24
3.40 3    
4Andrle JosefBludov196433.300.50
0.50
3.43 4    
5Krátký FrantišekKrálíky194333.350.55
0.00
3.43   1  
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.431.03
1.03
3.44 5    
7Urban RostislavSKI Peltonen Team197333.521.12
1.12
3.45 6    
8Spáčil RadekPERPO Bludov197133.591.19
1.19
3.46 7    
9Valenta PavelDBV cycles Šumperk196934.181.38
1.38
3.48 8    
10Pospíšil PetrTriatlon Temenice197934.371.57
0.00
3.501     
11Podešva VladimírŠumperk195434.422.02
0.00
3.51  1   
12Vepřek KamilAtletika Šumperk198034.462.06
0.09
3.512     
13Halama JakubSeverka Šumperk197934.472.07
0.10
3.513     
14Heš PetrKrálíky196034.502.10
2.10
3.52 9    
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník194734.542.14
1.19
3.52   2  
16Poledna PetrBudišov nad Bud.197234.592.19
2.19
3.53 10    
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197435.403.00
3.00
3.57 11    
18Vošický PavelPERPO Bludov197535.523.12
3.12
3.59 12    
19Částek OndřejTriatlon Temenice197836.113.31
3.31
4.01 13    
20Medlík CtiradASPV Šumperk195836.123.32
3.32
4.01 14    
21Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195536.213.41
1.39
4.02  2   
22Aleš DavidKVS Šumperk OB197536.263.46
3.46
4.02 15    
23Kovář DanielJeseník198036.414.01
2.04
4.044     
24Medlík JanSeverka Šumperk198236.574.17
2.20
4.065     
25Procházka MiroslavHostice197837.054.25
4.25
4.07 16    
26Knápek LubomírŠumperk195937.344.54
4.54
4.10 17    
27Novák JanSKI Klub Šumperk198237.435.03
3.06
4.116     
28Tichý ViktorHoral Šumperk197137.465.06
5.06
4.11 18    
29Vepřek RadomírVíno Karabina195338.155.35
3.33
4.15  3   
30Král JiříKOB Staré Město195938.295.49
5.49
4.16 19    
31Komárek OndřejSeverka Šumperk198238.315.51
3.54
4.167     
32Krátká JitkaKrálíky197439.116.31
0.00
4.211     
33Janů PřemyslZábřeh198039.376.57
5.00
4.248     
34Švub ZdeněkPostřelmov195139.376.57
4.55
4.24  4   
35Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193639.376.57
0.00
4.24    1 
36Miča PetrBratrušov197939.376.57
5.00
4.249     
37Tichá DanielaNový malín196739.577.17
0.46
4.262     
38Hlásný JiříOlšany195840.017.21
7.21
4.26 20    
39Lerch VladislavMilo Olomouc194840.087.28
5.26
4.27  5   
40Herbst ManfredJesdrev194140.127.32
6.37
4.28   3  
41Ivan AlexejVelké Losiny198040.458.05
6.08
4.3110     
42Bahounek VojtěchŠumperk197840.488.08
8.08
4.32 21    
43Repka KarelVíno Karabina195640.528.12
6.10
4.32  6   
44Podzimek TomášVelké Losiny198140.558.15
6.18
4.3211     
45Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193941.068.26
7.31
4.34   4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194241.358.55
8.00
4.37   5  
47Hejtmánek JiříŠumperk196942.109.30
9.30
4.41 22    
48Valouchová MarieKlášterec197342.209.40
3.09
4.423     
49Pospíšil FilipŠumperk198242.4410.04
8.07
4.4412     
50Růžička LukášKVS Šumperk OB197842.4510.05
10.05
4.45 23    
51Komárková EvaHoral Šumperk195843.1610.36
4.05
4.484     
52Matějíček DaliborŠumperk195943.2310.43
10.43
4.49 24    
53Březina VladimírBohutín195844.0911.29
11.29
4.54 25    
54Osladil StanislavVíno Karabina195044.4012.00
9.58
4.57  7   
55Osička MilošKrálíky195244.5312.13
10.11
4.59  8   
56Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193645.2012.40
5.43
5.02    2 
57Kupcová VeronikaHorizont Šumperk197845.2312.43
6.12
5.025     
58Merta JaroslavJeseník193545.5213.12
6.15
5.05    3 
59Holý MilanSKI Klub Šumperk195246.0513.25
11.23
5.07  9   
60Králová ZdenaKOB Staré Město196050.2017.40
11.09
5.356     
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196353.4421.04
14.33
5.587     
62Šustková MartinaBatrušov197860.3327.53
21.22
6.438