Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní kros gymnázia
16. 04. 1997, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí197518.230.00
0.00
2.52 1    
2Ženčák JaroslavASPV Šumperk196118.280.05
0.05
2.53 2    
3Drážný LadislavPísařov195919.120.49
0.49
3.00 3    
4Podešva VladimírŠumperk195419.381.15
0.00
3.04  1   
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195819.411.18
1.18
3.04 4    
6Urban RostislavSKI Peltonen Team197319.521.29
1.29
3.06 5    
7Halama JakubSeverka Šumperk197919.551.32
0.00
3.061     
8Vepřek KamilAtletika Šumperk198019.591.36
0.04
3.072     
9Kašpar Tomᚊumperk197320.041.41
1.41
3.08 6    
10Poledna PetrBudišov nad Bud.197220.061.43
1.43
3.08 7    
11Šalplachta JindřichFenix Jeseník194720.141.51
0.00
3.09   1  
12Pospíšil PetrTriatlon Temenice197920.181.55
0.23
3.103     
13Spáčil RadekPERPO Bludov197120.272.04
2.04
3.11 8    
14Heš PetrKrálíky196020.382.15
2.15
3.13 9    
15Částek OndřejTriatlon Temenice197820.422.19
2.19
3.14 10    
16Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197420.562.33
2.33
3.16 11    
17Medlík JanSeverka Šumperk198221.062.43
1.11
3.174     
18Hejl JanSOU Šumperk195321.142.51
1.36
3.19  2   
19Medlík CtiradASPV Šumperk195821.202.57
2.57
3.20 12    
20Knápek LubomírŠumperk195921.373.14
3.14
3.22 13    
21Procházka MiroslavHostice197821.423.19
3.19
3.23 14    
22Vepřek RadomírVíno Karabina195321.443.21
2.06
3.23  3   
23Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty195621.443.21
2.06
3.23  4   
24Lacina BřetislavŠumperk196121.563.33
3.33
3.25 15    
25Paclík MartinSKI Peltonen Team197221.593.36
3.36
3.26 16    
26Holý JakubSKI Klub Šumperk197822.213.58
3.58
3.29 17    
27Švub ZdeněkPostřelmov195123.114.48
3.33
3.37  5   
28Miča PetrBratrušov197923.124.49
3.17
3.375     
29Janů PřemyslZábřeh198023.214.58
3.26
3.386     
30Herbst ManfredJesdrev194123.214.58
3.07
3.38   2  
31Novák JanSKI Klub Šumperk198223.214.58
3.26
3.387     
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193623.345.11
0.00
3.40    1 
33Repka KarelVíno Karabina195623.425.19
4.04
3.42  6   
34Pospíšil FilipŠumperk198223.585.35
4.03
3.448     
35Šuler JosefAtletika Šumperk197924.055.42
4.10
3.459     
36Lerch VladislavMilo Olomouc194824.075.44
4.29
3.46  7   
37Tomíšek JindřichSK Haná Olomouc193924.075.44
3.53
3.46   3  
38Hejtmánek JiříŠumperk196924.165.53
5.53
3.47 18    
39Hroch StanislavZábřeh195624.185.55
4.40
3.47  8   
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh194224.296.06
4.15
3.49   4  
41Homola MiroslavSKI Hrabenov195524.336.10
4.55
3.50  9   
42Valouchová MarieKlášterec197324.356.12
0.00
3.501     
43Bielčík JindřichLichkov194024.376.14
4.23
3.50   5  
44Janíček ZdeněkZábřeh195525.026.39
5.24
3.54  10   
45Matějíček DaliborŠumperk195925.317.08
7.08
3.59 19    
46Komárková EvaHoral Šumperk195825.397.16
1.04
4.002     
47Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193625.587.35
2.24
4.03    2 
48Osladil StanislavVíno Karabina195026.308.07
6.52
4.08  11   
49Holý MilanSKI Klub Šumperk195226.378.14
6.59
4.09  12   
50Merta JaroslavJeseník193526.538.30
3.19
4.12    3 
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB196327.319.08
9.08
4.17 20    
52Ševčík PavelHoral Šumperk196327.359.12
9.12
4.18 21    
53Králová ZdenaKOB Staré Město196027.519.28
3.16
4.213     
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196331.5213.29
7.17
4.584