Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1997
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Běh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnázia
Hrabenovský krosBludovský krosHorokros


Podzimní kros Obchodní akademie
17. 09. 1997, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, dvoukolový přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavDAMA Sport197531.590.00
0.00
3.33 1    
2Petr PavelSKI Klub Šumperk196933.221.23
1.23
3.42 2    
3Urban RostislavSKI Peltonen Team197333.381.39
1.39
3.44 3    
4Kašpar Tomᚊumperk197334.012.02
2.02
3.46 4    
5Podešva VladimírŠumperk195434.142.15
0.00
3.48  1   
6Tempír FrantišekŠtíty194934.252.26
0.11
3.49  2   
7Částek OndřejTriatlon Temenice197834.292.30
2.30
3.49 5    
8Pospíšil PetrTriatlon Temenice197934.372.38
0.00
3.501     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.193.20
3.20
3.55 6    
10Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195535.263.27
1.12
3.56  3   
11Čmakal FrantišekŠumperk197735.353.36
3.36
3.57 7    
12Vepřek KamilAtletika Šumperk198035.423.43
1.05
3.582     
13Holý OndřejSKI Klub Šumperk197635.583.59
3.59
3.59 8    
14Hejl JanSOU Šumperk195336.034.04
1.49
4.00  4   
15Medlík CtiradASPV Šumperk195836.074.08
4.08
4.00 9    
16Škop VladimírŠumperk195436.124.13
1.58
4.01  5   
17Kunčar DavidŠumperk197536.274.28
4.28
4.03 10    
18Pernica PavelPERPO Bludov194936.474.48
2.33
4.05  6   
19Blažek MilanSKI Klub Šumperk197236.494.50
4.50
4.05 11    
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh197536.504.51
4.51
4.05 12    
21Kunčar JakubPSK Olymp Praha197536.595.00
5.00
4.06 13    
22Vošický PavelPERPO Bludov197537.215.22
5.22
4.09 14    
23Knápek LubomírŠumperk195937.285.29
5.29
4.09 15    
24Lacina BřetislavŠumperk196137.545.55
5.55
4.12 16    
25Novák JanSKI Klub Šumperk198238.056.06
3.28
4.133     
26Tichý ViktorHoral Šumperk197138.116.12
6.12
4.14 17    
27Rod VladimírOstrava194438.196.20
0.00
4.15   1  
28Komárek OndřejSeverka Šumperk198238.266.27
3.49
4.164     
29Sporek MiroslavLoučná195438.306.31
4.16
4.16  7   
30Herbst ManfredJesdrev194139.467.47
1.27
4.25   2  
31Paclík MartinSKI Peltonen Team197240.338.34
8.34
4.30 18    
32Sadil MichalTriatlon Temenice197540.368.37
8.37
4.30 19    
33Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193641.029.03
0.00
4.33    1 
34Janů PřemyslZábřeh198041.139.14
6.36
4.345     
35Procházková DanielaSKI Klub Šumperk197741.219.22
0.00
4.351     
36Hroch StanislavZábřeh195641.479.48
7.33
4.38  8   
37Hejtmánek JiříŠumperk196942.0110.02
10.02
4.40 20    
38David MartinŠumperk197942.0910.10
7.32
4.416     
39Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196342.2010.21
10.21
4.42 21    
40Řezníčková IvetaČervená Voda197942.2410.25
1.03
4.422     
41Srovnal OtakarLoko Zábřeh194242.3210.33
4.13
4.43   3  
42Hauška JanŠumperk197142.3910.40
10.40
4.44 22    
43Komárková EvaHoral Šumperk195843.3711.38
2.16
4.503     
44Babinská NaděždaSR Šerák197544.0412.05
2.43
4.534     
45Merta JaroslavJeseník193544.4112.42
3.39
4.57    2 
46Stejskal AntonínVíno Karabina194945.2313.24
11.09
5.02  9   
47Prokop JanHoral Šumperk197545.2313.24
13.24
5.02 23    
48Holý MilanSKI Klub Šumperk195245.2713.28
11.13
5.03  10   
49Vlčková VeronikaAtletika Šumperk198046.1414.15
4.53
5.085     
50Šuba LiborŠumperk195347.5515.56
13.41
5.19  11   
51Vykydal KvětoslavAtletika Šumperk193648.0916.10
7.07
5.21    3 
52Rulíšková MiroslavaŠumperk198150.2518.26
9.04
5.366     
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196351.5519.56
10.34
5.467     
54Klimeš MiroslavHrabenov198252.0720.08
17.30
5.477     
55Škopová JaroslavaEgon Team196658.0826.09
16.47
6.278