Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Jarní kros průmyslovky
01. 04. 1998, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196129.590.00
0.00
3.44 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197530.220.23
0.23
3.47 2    
3Abrahám LuděkSK Hronov197530.460.47
0.47
3.50 3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk196931.391.40
1.40
3.57 4    
5Petr PavelSALITH SUMTEX196931.501.51
1.51
3.58 5    
6Krátký FrantišekJiskra Králíky194332.172.18
0.00
4.02   1  
7Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.262.27
2.27
4.03 6    
8Vepřek KamilAtletika Šumperk198032.272.28
0.00
4.031     
9Andrle JosefSK DAMA sport196432.322.33
2.33
4.04 7    
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.522.53
0.00
4.06  1   
11Halama JakubKVS Šumperk OB197933.063.07
3.07
4.08 8    
12Podešva VladimírPOS Šumperk195433.223.23
0.30
4.10  2   
13Spáčil RadekPERPO Bludov197133.323.33
3.33
4.11 9    
14Dostál LadislavSK Polička195633.403.41
0.48
4.12  3   
15Drážný LadislavAtletika Šumperk195933.553.56
3.56
4.14 10    
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník194734.034.04
1.46
4.15   2  
17Jirčík MiroslavSKI klub Česká Třebová197634.564.57
4.57
4.22 11    
18Hejl JanSOU ST Šumperk195335.085.09
2.16
4.23  4   
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198035.115.12
2.44
4.232     
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk195835.315.32
2.39
4.26  5   
21Krátká JitkaJiskra Králíky197435.475.48
0.00
4.281     
22Paclík MartinSKI Team Šumperk197235.515.52
5.52
4.28 12    
23Gronych RadekRaškov196735.535.54
5.54
4.29 13    
24Sporek MiroslavDesná Vest195436.016.02
3.09
4.30  6   
25Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty195636.106.11
3.18
4.31  7   
26Matoušek MilanSeverka Šumperk196736.186.19
6.19
4.32 14    
27Vepřek RadomírVíno Karabina195336.276.28
3.35
4.33  8   
28Hlásný JiříOlšany195836.446.45
3.52
4.35  9   
29Medlík JanSeverka Šumperk198236.516.52
4.24
4.363     
30Částek OndřejSokol Temenice197837.097.10
7.10
4.38 15    
31Lacina BřetislavŠumperk196137.127.13
7.13
4.39 16    
32Podzimek TomášVelké Losiny198137.137.14
4.46
4.394     
33Rýznar MichalBohutín197937.167.17
7.17
4.39 17    
34Haroková HanaSK Šenov197737.177.18
1.30
4.392     
35Král VáclavSeverka Šumperk198237.237.24
4.56
4.405     
36Blažek MilanSKI Team Šumperk197237.447.45
7.45
4.43 18    
37Poledna PetrBudišov nad Bud.197238.068.07
8.07
4.45 19    
38Čmakal FrantišekBludov197738.288.29
8.29
4.48 20    
39Janů PřemyslZábřeh198038.368.37
6.09
4.496     
40Šváb JiříLion DBV Šumperk196938.558.56
8.56
4.51 21    
41Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196339.219.22
9.22
4.55 22    
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193639.419.42
0.00
4.57    1 
43Orlich MarcelVyškov196639.479.48
9.48
4.58 23    
44Závodný PetrŠumperk198040.0310.04
7.36
5.007     
45Řezníčková IvetaČervená Voda197940.1610.17
4.29
5.023     
46Tichý ViktorHoral Šumperk197140.2010.21
10.21
5.02 24    
47Pospíšil FilipAtletika Šumperk198240.2110.22
7.54
5.028     
48Herbst ManfredJesdrev194140.2110.22
8.04
5.02   3  
49Aleš DavidKVS Šumperk OB197540.4610.47
10.47
5.05 25    
50David MartinŠumperk197940.4710.48
10.48
5.05 26    
51Karabina JiříVíno Karabina194840.4810.49
8.31
5.06   4  
52Homola MiroslavSokol Hrabenov195540.5010.51
7.58
5.06  10   
53Čamek MiloslavOS Rapotín195540.5310.54
8.01
5.06  11   
54Hodina AloisALSPORT Šumperk194940.5610.57
8.04
5.07  12   
55Giesel LiborZábřeh197341.0411.05
11.05
5.08 27    
56Stejskal AntonínVíno Karabina194941.0911.10
8.17
5.08  13   
57Valouchová MarieKlášterec197341.1611.17
5.29
5.094     
58Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195641.2911.30
8.37
5.11  14   
59Srovnal OtakarLoko Zábřeh194241.3811.39
9.21
5.12   5  
60Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196841.4411.45
11.45
5.13 28    
61Tomíšek JindřichHanácká kyselka193941.5011.51
9.33
5.13   6  
62Bielčík JindřichLichkov194041.5111.52
9.34
5.13   7  
63Prokop JanHoral Šumperk197542.1212.13
12.13
5.16 29    
64Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198244.0614.07
11.39
5.309     
65Lípa FrantišekHoral Šumperk194944.1614.17
11.24
5.32  15   
66Merta JaroslavJeseník193544.2114.22
4.40
5.32    2 
67Smolicha DavidNový Malín197845.3215.33
15.33
5.41 30    
68Smolicha JosefNový Malín195645.5115.52
12.59
5.43  16   
69Vlčková VeronikaAtletika Šumperk198046.0916.10
10.22
5.465     
70Klofáč PetrŠumperk198546.0916.10
13.42
5.4610     
71Králová ZdenaSeverka Šumperk196046.1916.20
10.32
5.476     
72Hrubá MartinaHoral Šumperk197247.1217.13
11.25
5.547     
73Vykydal KvětoslavSokol Temenice193647.1417.15
7.33
5.54    3 
74Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195948.3618.37
18.37
6.04 31    
75Vepřek VáclavKlášterec194953.0523.06
20.13
6.38  17   
76Knyplová EvaSeverka Šumperk197554.5624.57
19.09
6.528