Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Jarní kros gymnázia
08. 04. 1998, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov197523.080.00
0.00
3.36 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197523.120.04
0.04
3.37 2    
3Dobšíček PavelAtletika Jablonné198023.240.16
0.00
3.391     
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194324.371.29
0.00
3.50   1  
5Halama JakubKVS Šumperk OB197924.411.33
1.33
3.51 3    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197324.511.43
1.43
3.52 4    
7Vepřek KamilAtletika Šumperk198024.541.46
1.30
3.532     
8Valenta PavelLion DBV Šumperk196924.581.50
1.50
3.54 5    
9Andrle JosefSK DAMA sport196425.001.52
1.52
3.54 6    
10Drážný LadislavAtletika Šumperk195925.041.56
1.56
3.55 7    
11Dostál LadislavSK Polička195625.092.01
0.00
3.55  1   
12Podešva VladimírPOS Šumperk195425.192.11
0.10
3.57  2   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195825.492.41
0.40
4.02  3   
14Paclík MartinSKI Team Šumperk197226.363.28
3.28
4.09 8    
15Kašpar Tomᚊumperk197326.363.28
3.28
4.09 9    
16Gronych RadekRaškov196726.373.29
3.29
4.09 10    
17Hejl JanSOU ST Šumperk195326.373.29
1.28
4.09  4   
18Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198226.433.35
3.19
4.103     
19Krátká JitkaJiskra Králíky197426.433.35
0.00
4.101     
20Medlík JanSeverka Šumperk198226.493.41
3.25
4.114     
21Medlík CtiradASPV OA Šumperk195826.543.46
1.45
4.12  5   
22Sporek MiroslavDesná Vest195427.043.56
1.55
4.13  6   
23Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195527.184.10
2.09
4.15  7   
24Podzimek TomášVelké Losiny198127.264.18
4.02
4.175     
25Král JiříSeverka Šumperk195927.264.18
4.18
4.17 11    
26Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198027.324.24
4.08
4.186     
27Vepřek RadomírVíno Karabina195327.534.45
2.44
4.21  8   
28Čmakal FrantišekBludov197728.355.27
5.27
4.27 12    
29Šváb JiříLion DBV Šumperk196928.395.31
5.31
4.28 13    
30Žurek PetrŠumperk197728.405.32
5.32
4.28 14    
31Janů PřemyslZábřeh198028.415.33
5.17
4.287     
32Hubáček PavelSokol Temenice197628.425.34
5.34
4.29 15    
33Blažek MilanSKI Team Šumperk197228.545.46
5.46
4.30 16    
34Král VáclavSeverka Šumperk198229.055.57
5.41
4.328     
35Lerch VladislavMilo Olomouc194829.136.05
4.36
4.33   2  
36Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196329.326.24
6.24
4.36 17    
37Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193630.026.54
0.00
4.41    1 
38Stejskal AntonínVíno Karabina194930.036.55
4.54
4.41  9   
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195630.046.56
4.55
4.41  10   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka193930.147.06
5.37
4.43   3  
41Řezníčková IvetaČervená Voda197930.147.06
3.31
4.432     
42Valouchová MarieKlášterec197330.207.12
3.37
4.443     
43Čamek MiloslavOS Rapotín195530.277.19
5.18
4.45  11   
44Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198230.377.29
7.13
4.479     
45Karabina JiříVíno Karabina194830.397.31
6.02
4.47   4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194230.567.48
6.19
4.50   5  
47Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196831.188.10
8.10
4.53 18    
48Matějíček DaliborKČT Šumperk195931.188.10
8.10
4.53 19    
49Smolicha JosefNový Malín195631.188.10
6.09
4.53  12   
50Hodina AloisALSPORT Šumperk194931.188.10
6.09
4.53  13   
51Smolicha DavidNový Malín197831.228.14
8.14
4.54 20    
52Pospíšil FilipAtletika Šumperk198231.338.25
8.09
4.5510     
53Bielčík JindřichLichkov194032.078.59
7.30
5.01   6  
54Herbst ManfredJesdrev194132.099.01
7.32
5.01   7  
55Komárková EvaKammsport Šumperk195833.1210.04
6.29
5.114     
56Králová ZdenaSeverka Šumperk196033.4810.40
7.05
5.165     
57Osladil StanislavVíno Karabina195033.5210.44
8.43
5.17  14   
58Merta JaroslavJeseník193533.5310.45
3.51
5.17    2 
59Holý MilanSKI Klub Šumperk195233.5610.48
8.47
5.18  15   
60Lípa FrantišekHoral Šumperk194934.0110.53
8.52
5.18  16   
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196334.1111.03
7.28
5.206     
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice193634.2711.19
4.25
5.22    3 
63Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195935.0211.54
11.54
5.28 21    
64Škopová JaroslavaEgon Team196637.3414.26
10.51
5.527     
65Šuba LiborŠumperk195338.0514.57
12.56
5.57  17