Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


5 km na dráze obchodní akademie
15. 04. 1998, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197515.480.00
0.00
3.09 1    
2Abrahám LuděkSK Hronov197515.590.11
0.11
3.11 2    
3Petr PavelSALITH SUMTEX196916.450.57
0.57
3.21 3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk196916.511.03
1.03
3.22 4    
5Vepřek KamilAtletika Šumperk198016.551.07
0.00
3.231     
6Krátký FrantišekJiskra Králíky194316.591.11
0.00
3.23   1  
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195817.231.35
0.00
3.28  1   
8Heš PetrKrálíky196017.411.53
1.53
3.32 5    
9Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198217.431.55
0.48
3.322     
10Podešva VladimírPOS Šumperk195417.512.03
0.28
3.34  2   
11Medlík JanSeverka Šumperk198218.002.12
1.05
3.363     
12Hejl JanSOU ST Šumperk195318.022.14
0.39
3.36  3   
13Medlík CtiradASPV OA Šumperk195818.052.17
0.42
3.37  4   
14Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195518.092.21
0.46
3.37  5   
15Pospíšil PetrTriatlon Temenice197918.142.26
2.26
3.38 6    
16Krátká JitkaJiskra Králíky197418.172.29
0.00
3.391     
17Gronych RadekRaškov196718.222.34
2.34
3.40 7    
18Aleš DavidKVS Šumperk OB197518.322.44
2.44
3.42 8    
19Knápek LubomírProfitnes Šumperk195918.352.47
2.47
3.43 9    
20Podzimek TomášVelké Losiny198118.392.51
1.44
3.434     
21Haroková HanaSK Šenov197718.402.52
0.23
3.442     
22Novák OndřejŠumperk196718.493.01
3.01
3.45 10    
23Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198018.583.10
2.03
3.475     
24Sporek MiroslavDesná Vest195419.083.20
1.45
3.49  6   
25Vepřek RadomírVíno Karabina195319.273.39
2.04
3.53  7   
26Čmakal FrantišekBludov197719.393.51
3.51
3.55 11    
27Herbst ManfredJesdrev194120.134.25
3.14
4.02   2  
28Tomíšek JindřichHanácká kyselka193920.204.32
3.21
4.04   3  
29Čamek MiloslavOS Rapotín195520.214.33
2.58
4.04  8   
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193620.244.36
0.00
4.04    1 
31Řezníčková IvetaČervená Voda197920.344.46
2.17
4.063     
32David MartinŠumperk197920.404.52
4.52
4.08 12    
33Matějíček DaliborKČT Šumperk195920.434.55
4.55
4.08 13    
34Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195620.474.59
3.24
4.09  9   
35Stejskal AntonínVíno Karabina194920.485.00
3.25
4.09  10   
36Smolicha JosefNový Malín195620.495.01
3.26
4.09  11   
37Jiráska JanJiskra Králíky195620.585.10
3.35
4.11  12   
38Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198221.035.15
4.08
4.126     
39Prokop JanHoral Šumperk197521.195.31
5.31
4.15 14    
40Smolicha DavidNový Malín197821.205.32
5.32
4.16 15    
41Bielčík JindřichLichkov194021.285.40
4.29
4.17   4  
42Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196821.385.50
5.50
4.19 16    
43Merta JaroslavJeseník193521.516.03
1.27
4.22    2 
44Hodina AloisALSPORT Šumperk194922.056.17
4.42
4.25  13   
45Komárková EvaKammsport Šumperk195822.056.17
3.48
4.254     
46Osladil StanislavVíno Karabina195022.216.33
4.58
4.28  14   
47Vykydal KvětoslavSokol Temenice193622.547.06
2.30
4.34    3 
48Mazák LukášSokol Hrabenov198623.207.32
6.25
4.407     
49Osička MilošKrálíky195224.148.26
6.51
4.50  15   
50Medlíková MilenaSeverka Šumperk195825.069.18
6.49
5.015     
51Machus JanŠumperk198525.269.38
8.31
5.058     
52Baláž ŠtefanNový Malín193026.2410.36
6.00
5.16    4