Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Na honěnou
22. 04. 1998, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Valenta PavelLion DBV Šumperk196935.540.00
0.00
3.59 1    
2Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195836.440.50
0.00
4.04  1   
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197336.470.53
0.53
4.05 2    
4Drážný LadislavAtletika Šumperk195936.500.56
0.56
4.05 3    
5Podešva VladimírPOS Šumperk195437.071.13
0.23
4.07  2   
6Dostál LadislavSK Polička195637.391.45
0.55
4.11  3   
7Paclík MartinSKI Team Šumperk197238.372.43
2.43
4.17 4    
8Gronych RadekRaškov196738.412.47
2.47
4.17 5    
9Aleš DavidKVS Šumperk OB197538.522.58
2.58
4.19 6    
10Medlík CtiradASPV OA Šumperk195839.123.18
2.28
4.21  4   
11Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198039.283.34
0.00
4.231     
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk195939.353.41
3.41
4.23 7    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198239.383.44
0.10
4.242     
14Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195539.413.47
2.57
4.24  5   
15Matoušek MilanSeverka Šumperk196739.453.51
3.51
4.25 8    
16Blažek MilanSKI Team Šumperk197240.174.23
4.23
4.28 9    
17Hejl JanSOU ST Šumperk195340.184.24
3.34
4.28  6   
18Sporek MiroslavDesná Vest195440.204.26
3.36
4.28  7   
19Vepřek RadomírVíno Karabina195340.374.43
3.53
4.30  8   
20Medlík JanSeverka Šumperk198240.575.03
1.29
4.333     
21Král VáclavSeverka Šumperk198241.285.34
2.00
4.364     
22Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196342.577.03
7.03
4.46 10    
23Hubáček PavelSokol Temenice197643.057.11
7.11
4.47 11    
24Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193643.337.39
0.00
4.50    1 
25Čamek MiloslavOS Rapotín195544.018.07
7.17
4.53  9   
26Stejskal AntonínVíno Karabina194944.028.08
7.18
4.53  10   
27Valouchová MarieKlášterec197344.308.36
0.00
4.561     
28Prokop JanHoral Šumperk197544.418.47
8.47
4.57 12    
29Řezníčková IvetaČervená Voda197944.538.59
0.23
4.592     
30Tomíšek JindřichHanácká kyselka193945.179.23
0.00
5.01   1  
31Smolicha DavidNový Malín197845.419.47
9.47
5.04 13    
32Srovnal OtakarLoko Zábřeh194245.489.54
0.31
5.05   2  
33Hodina AloisALSPORT Šumperk194946.0610.12
9.22
5.07  11   
34Bielčík JindřichLichkov194046.4910.55
1.32
5.12   3  
35Matějíček DaliborKČT Šumperk195947.4211.48
11.48
5.18 14    
36Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198248.4212.48
9.14
5.245     
37Pospíšil FilipAtletika Šumperk198249.2713.33
9.59
5.296     
38Komárková EvaKammsport Šumperk195849.5213.58
5.22
5.323     
39Vykydal KvětoslavSokol Temenice193650.0014.06
6.27
5.33    2 
40Králová ZdenaSeverka Šumperk196050.4414.50
6.14
5.384     
41Smolicha JosefNový Malín195651.0215.08
14.18
5.40  12   
42Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195951.0515.11
15.11
5.40 15    
43Hrubá MartinaHoral Šumperk197251.5315.59
7.23
5.455     
44Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196352.1516.21
7.45
5.486     
45Pavelka MiroslavBratrušov196458.5623.02
23.02
6.32 16