Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Běh Markovicou
29. 04. 1998, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196132.450.00
0.00
3.16 1    
2Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.091.24
0.00
3.24  1   
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197334.211.36
1.36
3.26 2    
4Spáčil RadekPERPO Bludov197134.271.42
1.42
3.26 3    
5Halama JakubKVS Šumperk OB197934.361.51
1.51
3.27 4    
6Vepřek KamilAtletika Šumperk198034.562.11
0.00
3.291     
7Kašpar Tomᚊumperk197335.162.31
2.31
3.31 5    
8Podešva VladimírPOS Šumperk195436.093.24
2.00
3.36  2   
9Paclík MartinSKI Team Šumperk197236.303.45
3.45
3.39 6    
10Gronych RadekRaškov196736.454.00
4.00
3.40 7    
11Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195536.544.09
2.45
3.41  3   
12Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198237.144.29
2.18
3.432     
13Medlík CtiradASPV OA Šumperk195837.214.36
3.12
3.44  4   
14Hejl JanSOU ST Šumperk195337.585.13
3.49
3.47  5   
15Sporek MiroslavDesná Vest195437.595.14
3.50
3.47  6   
16Vepřek RadomírVíno Karabina195338.105.25
4.01
3.49  7   
17Pernica PavelPERPO Bludov194939.196.34
5.10
3.55  8   
18Štábl JiříElektro-Rýznar Štíty195639.426.57
5.33
3.58  9   
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198040.287.43
5.32
4.023     
20Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193640.437.58
0.00
4.04    1 
21Částek OndřejSokol Temenice197841.068.21
8.21
4.06 8    
22Čamek MiloslavOS Rapotín195541.078.22
6.58
4.06  10   
23Herbst ManfredJesdrev194141.158.30
0.00
4.07   1  
24Řezníčková IvetaČervená Voda197941.368.51
0.00
4.091     
25Stejskal AntonínVíno Karabina194941.378.52
7.28
4.09  11   
26Prokop JanHoral Šumperk197541.438.58
8.58
4.10 9    
27Tomíšek JindřichHanácká kyselka193941.469.01
0.31
4.10   2  
28Smolicha DavidNový Malín197842.059.20
9.20
4.12 10    
29Blažek MilanSKI Team Šumperk197242.089.23
9.23
4.12 11    
30Valouchová MarieKlášterec197342.149.29
0.38
4.132     
31Matějíček DaliborKČT Šumperk195942.149.29
9.29
4.13 12    
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195642.429.57
8.33
4.16  12   
33Hodina AloisALSPORT Šumperk194942.4810.03
8.39
4.16  13   
34Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196842.5810.13
10.13
4.17 13    
35Janů PřemyslZábřeh198043.2010.35
8.24
4.204     
36Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196343.3210.47
10.47
4.21 14    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194244.1211.27
2.57
4.25   3  
38Lípa FrantišekHoral Šumperk194945.0712.22
10.58
4.30  14   
39Smolicha JosefNový Malín195645.1612.31
11.07
4.31  15   
40David MartinŠumperk197945.2612.41
12.41
4.32 15    
41Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198245.4613.01
10.50
4.345     
42Komárková EvaKammsport Šumperk195845.5513.10
4.19
4.353     
43Vykydal KvětoslavSokol Temenice193646.2113.36
5.38
4.38    2 
44Osladil StanislavVíno Karabina195047.0314.18
12.54
4.42  16   
45Hrubá MartinaHoral Šumperk197248.1315.28
6.37
4.494     
46Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196348.3115.46
6.55
4.515     
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195948.5016.05
16.05
4.53 16    
48Škopová JaroslavaEgon Team196649.1516.30
7.39
4.556     
49Merta JaroslavJeseník193549.2716.42
8.44
4.56    3 
50Mazák LukášSokol Hrabenov198649.5517.10
14.59
4.596     
51Víša BohuslavOlomouc195150.5618.11
16.47
5.05  17   
52Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196251.1018.25
18.25
5.07 17