Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros průmyslovky
Podzimní kros obchodní akademie
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Hrabenovský kros
Bludovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
16. 09. 1998, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
9000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX196918.130.00
0.00
2.01 1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk197718.140.01
0.01
2.01 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194318.320.19
0.00
2.03   1  
4Vepřek KamilAtletika Šumperk198019.161.03
0.00
2.081     
5Podešva VladimírPOS Šumperk195419.181.05
0.00
2.08  1   
6Tempír FrantišekŠtíty194919.181.05
0.00
2.08  2   
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195819.241.11
0.06
2.09  3   
8Šalplachta JindřichFenix Jeseník194719.261.13
0.54
2.09   2  
9Medlík JanSeverka Šumperk198219.331.20
0.17
2.102     
10Mátl PavelKVS Šumperk OB196819.401.27
1.27
2.11 3    
11Štyndl MiroslavAtletika Polička195719.421.29
0.24
2.11  4   
12Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195519.461.33
0.28
2.11  5   
13Dostál LadislavSK Polička195619.501.37
0.32
2.12  6   
14Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198220.001.47
0.44
2.133     
15Valenta PavelLion DBV Šumperk196920.031.50
1.50
2.13 4    
16Hejl JanSOU ST Šumperk195320.041.51
0.46
2.13  7   
17Medlík CtiradASPV OA Šumperk195820.051.52
0.47
2.13  8   
18Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.071.54
1.54
2.14 5    
19Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198020.202.07
1.04
2.154     
20Kunčar JakubPSK Olymp Praha197520.292.16
2.16
2.16 6    
21Pernica PavelPERPO Bludov194920.522.39
1.34
2.19  9   
22Švorc JiříMoravská Třebová195821.122.59
1.54
2.21  10   
23Král VáclavSeverka Šumperk198221.153.02
1.59
2.215     
24Vepřek RadomírVíno Karabina195321.203.07
2.02
2.22  11   
25Horáček TomášBohutín198321.333.20
2.17
2.236     
26Procházka JaroslavŠumperk195921.373.24
3.24
2.24 7    
27Kukula ZdeněkVíno Karabina195021.383.25
2.20
2.24  12   
28Švorcová KateřinaMoravská Třebová198121.433.30
0.00
2.241     
29Willis FerenbaughSPŠ Šumperk197021.573.44
3.44
2.26 8    
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193622.073.54
0.00
2.27    1 
31Homola MiroslavSokol Hrabenov195522.093.56
2.51
2.27  13   
32Lerch VladislavMilo Olomouc194822.123.59
3.40
2.28   3  
33Schuppler RadekŠumperk198122.134.00
2.57
2.287     
34Prokop JanHoral Šumperk197522.144.01
4.01
2.28 9    
35Čmakal FrantišekBludov197722.154.02
4.02
2.28 10    
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195622.184.05
3.00
2.28  14   
37Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196822.264.13
4.13
2.29 11    
38Pospíšil FilipAtletika Šumperk198222.364.23
3.20
2.308     
39Holý JakubSKI Klub Šumperk197822.374.24
4.24
2.30 12    
40Valouchová MarieKlášterec197322.444.31
1.01
2.312     
41Orlich MarcelVyškov196622.544.41
4.41
2.32 13    
42Kohut MichalDolní Domaslavice197923.024.49
4.49
2.33 14    
43Láznička JiříŠumperk198023.034.50
3.47
2.339     
44Koňařík VlastimilValašské Meziříčí197823.044.51
4.51
2.33 15    
45Tomíšek JindřichHanácká kyselka193923.104.57
4.38
2.34   4  
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh194223.195.06
4.47
2.35   5  
47Hodina AloisALSPORT Šumperk194923.245.11
4.06
2.36  15   
48Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198423.545.41
2.11
2.393     
49Březina VojtěchSeverka Šumperk198624.186.05
5.02
2.4210     
50Matějíček DaliborKČT Šumperk195924.466.33
6.33
2.45 16    
51Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195924.536.40
6.40
2.45 17    
52Holý MilanSKI Klub Šumperk195224.556.42
5.37
2.46  16   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196225.026.49
6.49
2.46 18    
54Trojek KarelŠumperk198125.267.13
6.10
2.4911     
55Komárková EvaKammsport Šumperk195825.417.28
3.58
2.514     
56Osladil StanislavVíno Karabina195026.067.53
6.48
2.54  17   
57Mazák LukášSokol Hrabenov198628.3010.17
9.14
3.1012