Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
23. 09. 1998, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX1969173000
0
3.28 1    
2Šrámek JaromírKVS Šumperk OB1958160501250
0
3.44  1   
3Podešva VladimírPOS Šumperk1954158801420
170
3.46  2   
4Drážný LadislavAtletika Šumperk1959158501450
1450
3.47 2    
5Škop VladimírŠumperk1954156851615
365
3.49  3   
6Vepřek KamilAtletika Šumperk1980156401660
0
3.501     
7Medlík CtiradASPV OA Šumperk1958155771723
473
3.51  4   
8Kunčar DavidŠumperk1975155431757
1757
3.51 3    
9Aleš DavidKVS Šumperk OB1975148402460
2460
4.02 4    
10Hejl JanSOU ST Šumperk1953147802520
1270
4.03  5   
11Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk1980147702530
870
4.032     
12Komárek OndřejSKI Klub Šumperk1982147402560
900
4.043     
13Zajíc JanKRB Chrudim1953147202580
1330
4.04  6   
14Procházka JaroslavŠumperk1959146002700
2700
4.06 5    
15Vepřek RadomírVíno Karabina1953145802720
1470
4.06  7   
16Kunčar JakubPSK Olymp Praha1975145602740
2740
4.07 6    
17Willis FerenbaughSPŠ Šumperk1970144902810
2810
4.08 7    
18Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939142703030
0
4.12   1  
19Blaháček BohumilPERPO Bludov1970142503050
3050
4.12 8    
20Horáček TomášBohutín1983141753125
1465
4.134     
21Král VáclavSeverka Šumperk1982138253475
1815
4.205     
22Valouchová MarieKlášterec1973138003500
0
4.201     
23Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh1936138003500
0
4.20    1 
24Herbst ManfredJesdrev1941136503650
620
4.23   2  
25Novák JanSKI Klub Šumperk1982135903710
2050
4.246     
26Stejskal AntonínVíno Karabina1949135103790
2540
4.26  8   
27Hodina AloisALSPORT Šumperk1949134503850
2600
4.27  9   
28Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník1984130404260
760
4.362     
29Bielčík JindřichLichkov1940129504350
1320
4.37   3  
30Klimeš MiroslavSokol Hrabenov1982128804420
2760
4.397     
31Smolicha DavidNový Malín1978128404460
4460
4.40 9    
32Macek Lubomír1983127604540
2880
4.428     
33Kotvan PetrBludov1984127224578
2918
4.429     
34Andrle JosefBludov1986127224578
2918
4.4210     
35Holý MilanSKI Klub Šumperk1952127024598
3348
4.43  10   
36Smolicha JosefNový Malín1956126984602
3352
4.43  11   
37Osladil StanislavVíno Karabina1950125904710
3460
4.45  12   
38Březina VojtěchSeverka Šumperk1986123474953
3293
4.5111     
39Láznička JiříŠumperk1980122405060
3400
4.5412     
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice1936121905110
1610
4.55    2 
41Holý AdamBohutín1984120805220
3560
4.5813     
42Trojek KarelŠumperk1981119425358
3698
5.0114     
43John PřemyslBludov1981118755425
3765
5.0315     
44Mazák LukášSokol Hrabenov1986112506050
4390
5.2016     
45Procházková IvaŠumperk1984109506350
2850
5.283     
46Hádková LenkaSKI Klub Šumperk1985105006800
3300
5.424     
47Horáčková VladimíraBohutín198694207880
4380
6.225