Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 1999

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros průmyslovky
31. 03. 1999, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov197530.040.00
0.00
3.45 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197530.200.16
0.16
3.47 2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov197131.431.39
1.39
3.57 3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197332.172.13
2.13
4.02 4    
5Vepřek KamilAtletika Šumperk198032.242.20
2.20
4.03 5    
6Čmakal FrantišekBludov197732.442.40
2.40
4.05 6    
7Podešva VladimírPOS Šumperk195433.103.06
0.00
4.08  1   
8Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198233.163.12
0.00
4.091     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195833.223.18
0.12
4.10  2   
10Kunčar DavidŠumperk197533.233.19
3.19
4.10 7    
11Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198033.553.51
3.51
4.14 8    
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk195834.174.13
1.07
4.17  3   
13Hejl JanSOU ST Šumperk195334.334.29
1.23
4.19  4   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.364.32
4.32
4.19 9    
15Medlík JanSeverka Šumperk198234.594.55
1.43
4.222     
16Drážný LadislavPísařov195935.014.57
1.51
4.22  5   
17Král VáclavSeverka Šumperk198235.235.19
2.07
4.253     
18Vepřek RadomírVíno Karabina195335.455.41
2.35
4.28  6   
19Blaháček BohumilPERPO Bludov197035.465.42
5.42
4.28 10    
20Matoušek MilanSeverka Šumperk196735.515.47
5.47
4.28 11    
21Ferenbaugh WillisSPŠ Šumperk197036.266.22
6.22
4.33 12    
22Tesař KarelKVS Šumperk OB195536.346.30
3.24
4.34  7   
23Hubáček PavelSokol Temenice197636.386.34
6.34
4.34 13    
24Pernica PavelPERPO Bludov194936.526.48
0.00
4.36   1  
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196837.016.57
6.57
4.37 14    
26Riegl OndřejSeverka Šumperk198437.177.13
4.01
4.394     
27Hejtmánek JiříVíno Karabina196937.227.18
7.18
4.40 15    
28Valouchová MarieKlášterec197337.277.23
0.00
4.401     
29Krátký RomanVikýřovice196437.367.32
7.32
4.42 16    
30Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198238.007.56
4.44
4.455     
31Šimková198238.017.57
0.34
4.452     
32Hodina AloisALSPORT Šumperk194938.188.14
1.26
4.47   2  
33Zabloudilová LenkaSK Junior Brno198238.278.23
1.00
4.483     
34Janů PřemyslZábřeh198038.538.49
8.49
4.51 17    
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB198439.209.16
6.04
4.556     
36Láznička JiříŠumperk198039.339.29
9.29
4.56 18    
37Mazák LukášSokol Hrabenov198639.359.31
6.19
4.567     
38Tomíšek JindřichHanácká kyselka193939.389.34
0.00
4.57    1 
39Hejral JosefPERPO Bludov195939.489.44
6.38
4.58  8   
40Bielčík JindřichLichkov194040.0910.05
3.17
5.01   3  
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195640.1510.11
7.05
5.01  9   
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.2510.21
3.33
5.03   4  
43David MartinŠumperk197941.3711.33
11.33
5.12 19    
44Macek Lubomír198341.3911.35
8.23
5.128     
45Komárková EvaKammsport Šumperk195841.5311.49
4.26
5.144     
46Straka JosefŠumperk193942.0612.02
2.28
5.15    2 
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195942.3012.26
9.20
5.18  10   
48Holý MilanSKI Klub Šumperk195242.5512.51
9.45
5.21  11   
49Paloncý PavelKVS Šumperk OB196343.0713.03
13.03
5.23 20    
50Sporek MiroslavDesná Vest195443.3313.29
10.23
5.26  12   
51Matějíček DaliborKČT Šumperk195943.3913.35
10.29
5.27  13   
52Lípa FrantišekHoral Šumperk194943.5413.50
7.02
5.29   5  
53Vykydal KvětoslavSokol Temenice193644.2414.20
4.46
5.33    3 
54Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196244.2614.22
14.22
5.33 21    
55Mann TomášPísařov196545.3115.27
15.27
5.41 22    
56Bank RostislavRuda nad Moravou193647.3917.35
8.01
5.57    4 
57Herbst ManfredJesdrev194147.5217.48
11.00
5.59   6  
58Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196348.2718.23
11.00
6.035     
59Holý AdamBohutín198450.2820.24
17.12
6.189