Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Na honěnou
21. 04. 1999, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196134.330.00
0.00
3.50 1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky194336.321.59
0.00
4.03   1  
3Drážný LadislavPísařov195938.273.54
0.00
4.16  1   
4Kunčar DavidŠumperk197538.444.11
4.11
4.18 2    
5Šalplachta JindřichFenix Jeseník194738.504.17
2.18
4.18   2  
6Čmakal FrantišekBludov197738.524.19
4.19
4.19 3    
7Podešva VladimírPOS Šumperk195439.104.37
0.43
4.21  2   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195839.154.42
0.48
4.21  3   
9Medlík CtiradASPV OA Šumperk195839.244.51
0.57
4.22  4   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197540.025.29
5.29
4.26 4    
11Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198240.356.02
0.00
4.301     
12Král VáclavSeverka Šumperk198240.536.20
0.18
4.322     
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk195941.026.29
2.35
4.33  5   
14Hejl JanSOU ST Šumperk195341.306.57
3.03
4.36  6   
15Vepřek RadomírVíno Karabina195341.326.59
3.05
4.36  7   
16Tesař KarelKVS Šumperk OB195542.017.28
3.34
4.40  8   
17Blaháček BohumilPERPO Bludov197042.147.41
7.41
4.41 5    
18Fišnar JanLoučná195442.227.49
3.55
4.42  9   
19Trojek KarelŠumperk198142.257.52
1.50
4.423     
20Pernica PavelPERPO Bludov194942.368.03
6.04
4.44   3  
21Valouchová MarieKlášterec197342.558.22
0.00
4.461     
22Lerch VladislavMilo Olomouc194842.598.26
6.27
4.46   4  
23Hodina AloisALSPORT Šumperk194944.029.29
7.30
4.53   5  
24Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196844.139.40
9.40
4.54 6    
25Homola MiroslavSokol Hrabenov195544.179.44
5.50
4.55  10   
26Mazák LukášSokol Hrabenov198644.309.57
3.55
4.564     
27Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198244.5110.18
4.16
4.595     
28Sporek MiroslavDesná Vest195444.5610.23
6.29
4.59  11   
29Tomíšek JindřichHanácká kyselka193945.3110.58
0.00
5.03    1 
30Merta JaroslavJeseník193545.3711.04
0.06
5.04    2 
31Bielčík JindřichLichkov194045.4311.10
9.11
5.04   6  
32Srovnal OtakarLoko Zábřeh194246.2311.50
9.51
5.09   7  
33Hejral JosefPERPO Bludov195946.4112.08
8.14
5.11  12   
34Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196247.4013.07
13.07
5.17 7    
35Herbst ManfredJesdrev194147.4513.12
11.13
5.18   8  
36Mann TomášPísařov196548.3013.57
13.57
5.23 8    
37Komárková EvaKammsport Šumperk195848.3914.06
5.44
5.242     
38Straka JosefŠumperk193949.3515.02
4.04
5.30    3 
39Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195949.4415.11
11.17
5.31  13   
40Holý AdamBohutín198449.4415.11
9.09
5.316     
41Matějíček DaliborKČT Šumperk195950.2615.53
11.59
5.36  14   
42Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198450.2715.54
7.32
5.363     
43Lípa FrantišekHoral Šumperk194950.5216.19
14.20
5.39   9  
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice193652.1317.40
6.42
5.48    4 
45Horvátová BlankaZábřeh197353.1418.41
10.19
5.544     
46Osladil StanislavVíno Karabina195053.4119.08
15.14
5.57  15   
47Janů ZdeněkHoral Šumperk195755.1020.37
16.43
6.07  16