Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Běh Markovicou
28. 04. 1999, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196133.170.00
0.00
3.19 1    
2Spáčil RadekPERPO Bludov197134.571.40
1.40
3.29 2    
3Čmakal FrantišekBludov197735.151.58
1.58
3.31 3    
4Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.472.30
0.00
3.34  1   
5Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198236.012.44
0.00
3.361     
6Podešva VladimírPOS Šumperk195436.072.50
0.20
3.36  2   
7Medlík JanSeverka Šumperk198236.453.28
0.44
3.402     
8Medlík CtiradASPV OA Šumperk195836.513.34
1.04
3.41  3   
9Hejl JanSOU ST Šumperk195337.003.43
1.13
3.42  4   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197537.404.23
4.23
3.46 4    
11Matoušek MilanSeverka Šumperk196737.504.33
4.33
3.47 5    
12Blaháček BohumilPERPO Bludov197038.275.10
5.10
3.50 6    
13Vepřek RadomírVíno Karabina195338.465.29
2.59
3.52  5   
14Král VáclavSeverka Šumperk198239.095.52
3.08
3.543     
15Tesař KarelKVS Šumperk OB195539.155.58
3.28
3.55  6   
16Růžička LukášKVS Šumperk OB197839.246.07
6.07
3.56 7    
17Pernica PavelPERPO Bludov194939.256.08
0.00
3.56   1  
18Fišnar JanLoučná195439.546.37
4.07
3.59  7   
19Trojek KarelŠumperk198140.317.14
4.30
4.034     
20Andrle JosefBludov198640.447.27
4.43
4.045     
21Valouchová MarieKlášterec197341.117.54
0.00
4.071     
22Kotvan PetrBludov198441.438.26
5.42
4.106     
23Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198041.458.28
8.28
4.10 8    
24Hodina AloisALSPORT Šumperk194941.478.30
2.22
4.10   2  
25Mazák LukášSokol Hrabenov198641.578.40
5.56
4.117     
26Hejral JosefPERPO Bludov195942.259.08
6.38
4.14  8   
27Tomíšek JindřichHanácká kyselka193942.359.18
0.00
4.15    1 
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195642.549.37
7.07
4.17  9   
29Bielčík JindřichLichkov194043.009.43
3.35
4.18   3  
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh194243.079.50
3.42
4.18   4  
31Herbst ManfredJesdrev194143.3710.20
4.12
4.21   5  
32Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196244.1310.56
10.56
4.25 9    
33Mann TomášPísařov196545.0711.50
11.50
4.30 10    
34Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195946.0212.45
10.15
4.36  10   
35Tesařová MarieKVS Šumperk OB198446.3113.14
5.20
4.392     
36Holý AdamBohutín198446.3113.14
10.30
4.398     
37David MartinŠumperk197946.3813.21
13.21
4.39 11    
38Lípa FrantišekHoral Šumperk194946.4813.31
7.23
4.40   6  
39Komárková EvaKammsport Šumperk195846.5813.41
5.47
4.413     
40Straka JosefŠumperk193947.1814.01
4.43
4.43    2 
41Horvátová BlankaZábřeh197347.2214.05
6.11
4.444     
42Osladil StanislavVíno Karabina195047.4014.23
11.53
4.46  11   
43Vykydal KvětoslavSokol Temenice193648.2815.11
5.53
4.50    3 
44Janů ZdeněkHoral Šumperk195748.5515.38
13.08
4.53  12   
45Matějíček DaliborKČT Šumperk195949.5616.39
14.09
4.59  13   
46Holý MilanSKI Klub Šumperk195250.0516.48
14.18
5.00  14