Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
29. 09. 1999, 17.00
KVS Šumperk, IV. ZŠ Šumperk-Temenice
60 minut, hodinovka na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196189800
0
6.40 1    
2Drážný LadislavPísařov19598540440
0
7.01  1   
3Medlík JanSeverka Šumperk19828395585
0
7.081     
4Čmakal FrantišekBludov19778295685
685
7.13 2    
5Podešva VladimírPOS Šumperk19548215765
325
7.18  2   
6Komárek OndřejSKI Klub Šumperk19828208772
187
7.182     
7Kunčar JakubAtletika Šumperk19758196784
784
7.19 3    
8Hejl JanSOU ST Šumperk19538020960
520
7.28  3   
9Kunčar DavidŠumperk19758010970
970
7.29 4    
10Medlík CtiradASPV OA Šumperk195879701010
570
7.31  4   
11Fleischman JanMEP Postřelmov196779231057
1057
7.34 5    
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk195979201060
620
7.34  5   
13Král VáclavSeverka Šumperk198279161064
479
7.343     
14Trojek KarelŠumperk198178821098
513
7.364     
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197577301250
1250
7.45 6    
16Aleš DavidKVS Šumperk OB197576801300
1300
7.48 7    
17Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice195376601320
880
7.49  6   
18Ondrášek MilanSK Damasport Šumperk198575521428
843
7.565     
19Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198375501430
845
7.566     
20Hradiš MichalSeverka Šumperk198375401440
855
7.577     
21Fišnar JanLoučná195475251455
1015
7.58  7   
22Fischer IvoRapotín196675151465
1465
7.59 8    
23Mazák LukášSokol Hrabenov198674901490
905
8.008     
24Vepřek RadomírVíno Karabina195374801500
1060
8.01  8   
25Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198274751505
920
8.019     
26Valouchová MarieKlášterec197373501630
0
8.091     
27Tomíšek JindřichHanácká kyselka193972201760
0
8.18    1 
28Sporek MiroslavDesná Vest195471751805
1365
8.21  9   
29Jonová LudmilaLanškroun196271701810
180
8.222     
30Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195671651815
1375
8.22  10   
31Láznička JiříŠumperk198071001880
1880
8.27 9    
32Hodina AloisALSPORT Šumperk194970731907
0
8.28   1  
33Herbst ManfredJesdrev194170511929
22
8.30   2  
34Mann TomášPísařov196570501930
1930
8.30 10    
35Hejtmánek JiříVíno Karabina196970451935
1935
8.31 11    
36Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193668802100
340
8.43    2 
37Komárková EvaKammsport Šumperk195868642116
486
8.443     
38Březina VojtěchSeverka Šumperk198668402140
1555
8.4610     
39Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196267252255
2255
8.55 12    
40Tkadlec PavelŠumperk195567152265
1825
8.56  11   
41Straka JosefŠumperk193966802300
540
8.58    3 
42Dohnálek ZdeněkŠumperk198366752305
1720
8.5911     
43Lípa FrantišekHoral Šumperk194966022378
471
9.05   3  
44Osladil StanislavVíno Karabina195065802400
1960
9.07  12   
45Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195965802400
1960
9.07  13   
46Jirásková EvaLanškroun196463932587
957
9.234     
47Klimešová EvaHrabenov198158903090
1460
10.115     
48Ondrášková PavlaLibina198755503430
1800
10.486     
49Ondrášek AdamLibina198954303550
2965
11.0212     
50Voráčková VladímíraBohutín198653053675
2045
11.187     
51Mindl KarelPostřelmov196246804300
4300
12.49 13