Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros průmyslovky
Jarní kros gymnázia
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros gymnázia
06. 10. 1999, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197522.530.00
0.00
3.34 1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196123.110.18
0.18
3.37 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197324.111.18
1.18
3.46 3    
4Čmakal FrantišekBludov197724.451.52
1.52
3.52 4    
5Spáčil RadekPERPO Bludov197124.521.59
1.59
3.53 5    
6Drážný LadislavPísařov195924.582.05
0.00
3.54  1   
7Medlík JanSeverka Šumperk198225.062.13
0.00
3.551     
8Krátký FrantišekJiskra Králíky194325.102.17
0.00
3.55   1  
9Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198225.593.06
0.53
4.032     
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh197526.043.11
3.11
4.04 6    
11Knápek LubomírProfitnes Šumperk195926.083.15
1.10
4.05  2   
12Aleš DavidKVS Šumperk OB197526.193.26
3.26
4.06 7    
13Fleischman JanMEP Postřelmov196726.203.27
3.27
4.06 8    
14Hejl JanSOU ST Šumperk195326.223.29
1.24
4.07  3   
15Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196226.243.31
3.31
4.07 9    
16Mikulka JosefŠumperk194926.293.36
1.19
4.08   2  
17Ondrášek MilanSK Damasport Šumperk198526.343.41
1.28
4.093     
18Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195326.423.49
1.44
4.10  4   
19Trojek KarelŠumperk198126.473.54
1.41
4.114     
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk195826.584.05
2.00
4.12  5   
21Blaháček BohumilPERPO Bludov197027.014.08
4.08
4.13 10    
22Paclík MartinSKI Team Šumperk197227.034.10
4.10
4.13 11    
23Král VáclavSeverka Šumperk198227.044.11
1.58
4.135     
24Andrle JosefBludov198627.344.41
2.28
4.186     
25Vepřek RadomírVíno Karabina195327.414.48
2.43
4.19  6   
26Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198227.424.49
2.36
4.197     
27Pernica PavelPERPO Bludov194928.095.16
2.59
4.23   3  
28Valouchová MarieKlášterec197328.335.40
0.00
4.271     
29Fišnar JanLoučná195428.445.51
3.46
4.29  7   
30Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196828.475.54
5.54
4.29 12    
31Hejral JosefPERPO Bludov195929.296.36
4.31
4.36  8   
32Hejtmánek JiříVíno Karabina196929.336.40
6.40
4.37 13    
33Mazák LukášSokol Hrabenov198629.436.50
4.37
4.388     
34Bielčík JindřichLichkov194029.466.53
4.36
4.39   4  
35Tichý ViktorHoral Šumperk197129.476.54
6.54
4.39 14    
36Herbst ManfredJesdrev194130.127.19
5.02
4.43   5  
37Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193630.177.24
0.00
4.43    1 
38Janíček MartinZlaté hory198330.437.50
5.37
4.479     
39Paloncý PavelKVS Šumperk OB196330.568.03
8.03
4.50 15    
40Tkadlec PavelŠumperk195530.578.04
5.59
4.50  9   
41Merta JaroslavJeseník193530.578.04
0.40
4.50    2 
42Březina VojtěchSeverka Šumperk198631.088.15
6.02
4.5110     
43Hodina AloisALSPORT Šumperk194931.228.29
6.12
4.54   6  
44Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196231.268.33
8.33
4.54 16    
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh194231.478.54
6.37
4.57   7  
46Janů ZdeněkHoral Šumperk195731.488.55
6.50
4.58  10   
47Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195932.019.08
7.03
5.00  11   
48Osladil StanislavVíno Karabina195033.0010.07
8.02
5.09  12   
49Tomíšek JindřichHanácká kyselka193933.0910.16
2.52
5.10    3 
50Lípa FrantišekHoral Šumperk194933.1310.20
8.03
5.11   8  
51Komárková EvaKammsport Šumperk195834.2711.34
5.54
5.222     
52Bank RostislavRuda nad Moravou193647.0024.07
16.43
7.20    4