Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Bludovský kros
09. 10. 1999, 14.00
Sokol Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196154.260.00
0.00
3.37 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197555.341.08
1.08
3.42 2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov197160.316.05
6.05
4.02 3    
4Drážný LadislavPísařov195960.386.12
0.00
4.02  1   
5Vepřek KamilAtletika Šumperk198060.596.33
6.33
4.03 4    
6Andrle Josef---196461.517.25
7.25
4.07 5    
7Vošický PavelSK DAMA sport197562.047.38
7.38
4.08 6    
8Urban RostislavSKI Team Šumperk197362.468.20
8.20
4.11 7    
9Hejl JanSOU ST Šumperk195363.208.54
2.42
4.13  2   
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk195963.228.56
2.44
4.13  3   
11Podešva VladimírPOS Šumperk195463.479.21
3.09
4.15  4   
12Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov195363.579.31
3.19
4.15  5   
13Mikulka JosefŠumperk194964.009.34
0.00
4.16   1  
14Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198264.4710.21
0.00
4.191     
15Blaháček BohumilPERPO Bludov197065.0610.40
10.40
4.20 8    
16Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196265.3511.09
11.09
4.22 9    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197566.5012.24
12.24
4.27 10    
18Medlík CtiradASPV OA Šumperk195867.5313.27
7.15
4.31  6   
19Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198269.1814.52
4.31
4.372     
20Andrle JosefBludov198669.2114.55
4.34
4.373     
21Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196869.3615.10
15.10
4.38 11    
22Lerch VladislavMilo Olomouc194869.5015.24
5.50
4.39   2  
23Mazák LukášSokol Hrabenov198670.1615.50
5.29
4.414     
24Hejral JosefPERPO Bludov195971.2216.56
10.44
4.45  7   
25Miča PetrBratrušov197973.0418.38
18.38
4.52 12    
26Bielčík JindřichLichkov194073.2118.55
9.21
4.53   3  
27Holý AdamBohutín198473.2118.55
8.34
4.535     
28Valouchová MarieKlášterec197373.2218.56
0.00
4.531     
29Tomíšek JindřichHanácká kyselka193973.4119.15
0.00
4.54    1 
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193676.0721.41
2.26
5.04    2 
31Mann TomášPísařov196576.0821.42
21.42
5.04 13    
32Herbst ManfredJesdrev194176.1021.44
12.10
5.04   4  
33Janů ZdeněkHoral Šumperk195779.4425.18
19.06
5.18  8   
34Srovnal OtakarLoko Zábřeh194279.5425.28
15.54
5.19   5  
35Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196280.0625.40
25.40
5.20 14    
36Merta JaroslavJeseník193580.5126.25
7.10
5.23    3 
37Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195981.4327.17
21.05
5.26  9   
38Lípa FrantišekHoral Šumperk194982.0427.38
18.04
5.28   6  
39Vepřek RadomírVíno Karabina195382.2728.01
21.49
5.29  10   
40Osladil StanislavVíno Karabina195082.2728.01
21.49
5.29  11   
41Horvátová BlankaZábřeh197384.3530.09
11.13
5.382     
42Holý MilanSKI Klub Šumperk195286.0431.38
25.26
5.44  12   
43Novotná MarieBludov1985100.1745.51
26.55
6.413     
44Novotná IvanaBludov1985100.1745.51
26.55
6.414     
45Novotný PetrBludov1961101.0546.39
46.39
6.44 15