Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
17. 10. 1999, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196127.580.00
0.00
3.29 1    
2Vepřek KamilAtletika Šumperk198028.450.47
0.47
3.35 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197328.450.47
0.47
3.35 3    
4Drážný LadislavPísařov195929.301.32
0.00
3.41  1   
5Spáčil RadekPERPO Bludov197129.451.47
1.47
3.43 4    
6Andrle Josef---196429.561.58
1.58
3.44 5    
7Kašpar Tomᚊumperk197330.022.04
2.04
3.45 6    
8Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198230.262.28
0.00
3.481     
9Vošický PavelSK DAMA sport197530.362.38
2.38
3.49 7    
10Podešva VladimírPOS Šumperk195430.532.55
1.23
3.51  2   
11Hejl JanSOU ST Šumperk195330.593.01
1.29
3.52  3   
12Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196231.253.27
3.27
3.55 8    
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk195931.443.46
2.14
3.58  4   
14Mikulka JosefŠumperk194931.473.49
0.00
3.58   1  
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh197532.204.22
4.22
4.02 9    
16Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.534.55
3.23
4.06  5   
17Novák JanSKI Klub Šumperk198232.544.56
2.28
4.062     
18Medlík CtiradASPV OA Šumperk195832.585.00
3.28
4.07  6   
19Trojek KarelŠumperk198133.005.02
2.34
4.073     
20Pernica PavelPERPO Bludov194933.535.55
2.06
4.14   2  
21Horáček TomášBohutín198333.575.59
3.31
4.144     
22Macháček KarelZábřeh196834.166.18
6.18
4.17 10    
23Vénos JosefHrabová197234.206.22
6.22
4.17 11    
24Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198234.206.22
3.54
4.175     
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196834.376.39
6.39
4.19 12    
26Žalio RobertZábřeh197034.436.45
6.45
4.20 13    
27Miča PetrBratrušov197934.456.47
6.47
4.20 14    
28Valouchová MarieKlášterec197334.566.58
0.00
4.221     
29Bielčík JindřichLichkov194035.057.07
3.18
4.23   3  
30Homola MiroslavSokol Hrabenov195535.347.36
6.04
4.26  7   
31Blaháček BohumilPERPO Bludov197035.377.39
7.39
4.27 15    
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193635.427.44
0.00
4.27    1 
33Fišnar JanLoučná195435.437.45
6.13
4.27  8   
34Hodina AloisALSPORT Šumperk194935.547.56
4.07
4.29   4  
35Mann TomášPísařov196536.088.10
8.10
4.31 16    
36Janů LuděkPraha195436.428.44
7.12
4.35  9   
37Janů ZdeněkHoral Šumperk195736.558.57
7.25
4.36  10   
38Herbst ManfredJesdrev194137.239.25
5.36
4.40   5  
39Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198437.399.41
2.43
4.422     
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh194237.5810.00
6.11
4.44   6  
41Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195938.0310.05
8.33
4.45  11   
42Merta JaroslavJeseník193538.1410.16
2.32
4.46    2 
43Mazák LukášSokol Hrabenov198638.2510.27
7.59
4.486     
44Straka JosefŠumperk193938.2810.30
2.46
4.48    3 
45Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196239.0511.07
11.07
4.53 17    
46Lípa FrantišekHoral Šumperk194939.5111.53
8.04
4.58   7  
47Horvátová BlankaZábřeh197340.0612.08
5.10
5.003     
48Holý MilanSKI Klub Šumperk195240.3212.34
11.02
5.04  12   
49Osladil StanislavVíno Karabina195040.5212.54
11.22
5.06  13   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice193643.1115.13
7.29
5.23    4 
51Klimešová EvaHrabenov198145.1217.14
10.16
5.394     
52Bank RostislavRuda nad Moravou193650.4422.46
15.02
6.20    5 
53Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195850.4422.46
15.48
6.205