Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Horokros
23. 10. 1999, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196159.080.00
0.00
3.41 1    
2Spáčil RadekPERPO Bludov197162.062.58
2.58
3.52 2    
3Drážný LadislavPísařov195963.094.01
0.00
3.56  1   
4Šalplachta JindřichFenix Jeseník194764.405.32
0.00
4.02   1  
5Podešva VladimírPOS Šumperk195465.055.57
1.56
4.04  2   
6Knápek LubomírProfitnes Šumperk195965.106.02
2.01
4.04  3   
7Mikulka JosefŠumperk194965.306.22
0.50
4.05   2  
8Hejl JanSOU ST Šumperk195365.516.43
2.42
4.06  4   
9Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198267.037.55
0.00
4.111     
10Horák OndřejŠternberk197567.438.35
8.35
4.13 3    
11Medlík JanSeverka Šumperk198268.159.07
1.12
4.152     
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk195868.189.10
5.09
4.16  5   
13Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov195569.5810.50
6.49
4.22  6   
14Král VáclavSeverka Šumperk198270.1711.09
3.14
4.233     
15Blaháček BohumilPERPO Bludov197070.2011.12
11.12
4.23 4    
16Dokoupil VítězslavOlomouc195270.2411.16
7.15
4.24  7   
17Trojek KarelŠumperk198170.3811.30
3.35
4.244     
18Vepřek RadomírVíno Karabina195371.0011.52
7.51
4.26  8   
19Fišnar JanLoučná195471.0011.52
7.51
4.26  9   
20Urban RostislavSKI Team Šumperk197371.1412.06
12.06
4.27 5    
21Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196871.3012.22
12.22
4.28 6    
22Klučka ZdeněkŠumperk197671.4012.32
12.32
4.28 7    
23Miča PetrBratrušov197972.2013.12
13.12
4.31 8    
24Žalio RobertZábřeh197072.3513.27
13.27
4.32 9    
25Valouchová MarieKlášterec197372.3613.28
0.00
4.321     
26Macháček KarelZábřeh196873.1014.02
14.02
4.34 10    
27Tichý ViktorHoral Šumperk197173.3914.31
14.31
4.36 11    
28Bielčík JindřichLichkov194073.5614.48
9.16
4.37   3  
29Hodina AloisALSPORT Šumperk194974.1515.07
9.35
4.38   4  
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193674.3915.31
0.00
4.39    1 
31Srovnal OtakarLoko Zábřeh197575.0315.55
15.55
4.41 12    
32Repka KarelVíno Karabina195675.1916.11
12.10
4.42  10   
33Aleš DavidKVS Šumperk OB197575.3416.26
16.26
4.43 13    
34Holý AdamBohutín198477.1018.02
10.07
4.495     
35Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198277.5418.46
10.51
4.526     
36Mazák LukášSokol Hrabenov198678.1219.04
11.09
4.537     
37Churavý MiroslavHoral Šumperk195978.2819.20
15.19
4.54  11   
38Hejral JosefPERPO Bludov195978.5319.45
15.44
4.55  12   
39Herbst ManfredJesdrev194178.5619.48
14.16
4.56   5  
40Gronych RadekRaškov196778.5919.51
19.51
4.56 14    
41Janů ZdeněkHoral Šumperk195779.2420.16
16.15
4.57  13   
42Merta JaroslavJeseník193580.2021.12
5.41
5.01    2 
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh194281.3122.23
16.51
5.05   6  
44Stejskal AntonínVíno Karabina194983.2624.18
18.46
5.12   7  
45Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195983.5424.46
20.45
5.14  14   
46Lípa FrantišekHoral Šumperk194984.1325.05
19.33
5.15   8  
47Osladil StanislavVíno Karabina195084.3625.28
21.27
5.17  15   
48Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník198485.0225.54
12.26
5.182     
49Holý MilanSKI Klub Šumperk195287.3728.29
24.28
5.28  16   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice193690.5931.51
16.20
5.41    3 
51Štifil LukášZábřeh198398.4439.36
31.41
6.108     
52Cígner JakubZábřeh1985102.2843.20
35.25
6.249     
53Dobeš MartinŠumperk1976105.0946.01
46.01
6.34 15    
54Šustková MartinaBratrušov1978105.4246.34
33.06
6.363     
55Špáník TomášHoral Šumperk1935105.5646.48
31.17
6.37    4 
56Matějíček DaliborKČT Šumperk1959108.4049.32
45.31
6.47  17   
57Ryšavý JaromírHoral Šumperk1929110.3551.27
35.56
6.54    5