Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros gymnázia
29. 03. 2000, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6000 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk197325.220.00
0.00
4.13 1    
2Kunčar JakubAtletika Šumperk197525.590.37
0.37
4.19 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194326.000.38
0.00
4.20   1  
4Adamča MilanASK STŠ Morav. Třebová198226.080.46
0.00
4.211     
5Medlík JanSeverka Šumperk198226.130.51
0.05
4.222     
6Škop VladimírŠumperk195426.331.11
0.00
4.25  1   
7Čmakal FrantišekBludov197726.331.11
1.11
4.25 3    
8Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198226.341.12
0.26
4.253     
9Král VáclavSeverka Šumperk198226.351.13
0.27
4.254     
10Trojek KarelŠumperk198126.491.27
1.27
4.28 4    
11Hejl JanSOU ST Šumperk195326.541.32
0.21
4.29  2   
12Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195626.591.37
0.26
4.29  3   
13Javůrek PetrASK STŠ Morav. Třebová198227.091.47
1.01
4.315     
14Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195827.502.28
1.17
4.38  4   
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195827.512.29
1.18
4.38  5   
16Fišnar RomanLoučná198328.002.38
1.52
4.406     
17Medlík CtiradASPV OA Šumperk195828.102.48
1.37
4.41  6   
18Blaháček BohumilPERPO Bludov197028.152.53
2.53
4.42 5    
19Riegl OndřejSeverka Šumperk198428.172.55
2.09
4.427     
20Sporek MiroslavDesná Vest195428.233.01
1.50
4.43  7   
21Vepřek RadomírVíno Karabina195328.333.11
2.00
4.45  8   
22Klučka ZdeněkŠumperk197629.254.03
4.03
4.54 6    
23Tichý ViktorHoral Šumperk197130.054.43
4.43
5.00 7    
24Fišnar JanLoučná195430.184.56
3.45
5.03  9   
25Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193630.265.04
0.00
5.04    1 
26Mazák LukášSokol Hrabenov198630.365.14
4.28
5.068     
27Hodina AloisALSPORT Šumperk194931.015.39
5.01
5.10   2  
28Čamek MiloslavBC Morava195531.115.49
4.38
5.11  10   
29Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195631.226.00
4.49
5.13  11   
30Bielčík JindřichLichkov194031.366.14
1.10
5.16    2 
31Pelikán JiříHoral Šumperk198131.526.30
6.30
5.18 8    
32Hejral JosefPERPO Bludov195931.546.32
5.21
5.19  12   
33Herbst ManfredJesdrev194131.586.36
5.58
5.19   3  
34Srovnal OtakarLoko Zábřeh194232.357.13
6.35
5.25   4  
35Vozda JiříKVS Šumperk OB196132.547.32
7.32
5.29 9    
36Janů ZdeněkHoral Šumperk195732.557.33
6.22
5.29  13   
37Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196233.207.58
7.58
5.33 10    
38Komárková EvaKammsport Šumperk195833.278.05
0.00
5.34  1   
39Horvátová BlankaZábřeh197333.378.15
0.00
5.36 1    
40Straka JosefŠumperk193933.478.25
3.21
5.37    3 
41Paloncý PavelKVS Šumperk OB196334.068.44
8.44
5.41 11    
42Osladil StanislavVíno Karabina195034.509.28
8.50
5.48   5  
43Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195935.019.39
8.28
5.50  14   
44Reichl PavelŠumperk197235.079.45
9.45
5.51 12    
45Ševčík PavelHoral Šumperk196337.2111.59
11.59
6.13 13    
46Škopová JaroslavaEgon Team196637.3312.11
3.56
6.15 2    
47Vykydal KvětoslavSokol Temenice193637.5812.36
7.32
6.19    4 
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB198439.2414.02
13.16
6.349     
49Janů HanaKVS Šumperk OB196541.0715.45
7.40
6.51  2   
50Dobeš MartinŠumperk197647.3722.15
22.15
7.56 14