Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní kros průmyslovky
05. 04. 2000, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Petr PavelSALITH SUMTEX196931.320.00
0.00
3.56 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.520.20
0.20
3.59 2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196732.030.31
0.31
4.00 3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194332.130.41
0.00
4.01   1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov197132.300.58
0.58
4.03 4    
6Medlík JanSeverka Šumperk198232.351.03
0.00
4.041     
7Tichý JaromírŠumperk196932.491.17
1.17
4.06 5    
8Král VáclavSeverka Šumperk198232.511.19
0.16
4.062     
9Novák JanSKI Klub Šumperk198233.091.37
0.34
4.083     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk197533.111.39
1.39
4.08 6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk195433.261.54
0.00
4.10  1   
12Škop VladimírŠumperk195433.342.02
0.08
4.11  2   
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198233.452.13
1.10
4.134     
14Čmakal FrantišekBludov197733.552.23
2.23
4.14 7    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.052.33
0.39
4.15  3   
16Trojek KarelŠumperk198134.232.51
2.51
4.17 8    
17Doubravský Tomᚊumperk197834.262.54
2.54
4.18 9    
18Hejl JanSOU ST Šumperk195334.563.24
1.30
4.22  4   
19Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195635.003.28
1.34
4.22  5   
20Riegl OndřejSeverka Šumperk198435.053.33
2.30
4.235     
21Ondrášek MilanSK DAMA sport198535.073.35
2.32
4.236     
22Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195835.213.49
1.55
4.25  6   
23Klučka ZdeněkŠumperk197635.243.52
3.52
4.25 10    
24Vepřek RadomírVíno Karabina195335.243.52
1.58
4.25  7   
25Medlík CtiradASPV OA Šumperk195835.454.13
2.19
4.28  8   
26Růžička MartinČeská Ves198335.484.16
3.13
4.287     
27Blaháček BohumilPERPO Bludov197036.024.30
4.30
4.30 11    
28Knápek LubomírProfitnes Šumperk195936.284.56
3.02
4.33  9   
29Tichý ViktorHoral Šumperk197136.375.05
5.05
4.34 12    
30Fišnar JanLoučná195437.035.31
3.37
4.37  10   
31Sporek MiroslavDesná Vest195437.055.33
3.39
4.38  11   
32Mazák LukášSokol Hrabenov198637.356.03
5.00
4.418     
33Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193638.166.44
0.00
4.47    1 
34Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196838.347.02
7.02
4.49 13    
35Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198239.227.50
6.47
4.559     
36Horáček TomášBohutín198339.227.50
6.47
4.5510     
37Čamek MiloslavBC Morava195539.378.05
6.11
4.57  12   
38Šebek JiříFort Ústí nad Orlicí198139.508.18
8.18
4.58 14    
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195640.018.29
6.35
5.00  13   
40Bielčík JindřichLichkov194040.048.32
1.48
5.00    2 
41Fouček PetrRapotín196540.339.01
9.01
5.04 15    
42Hejral JosefPERPO Bludov195940.359.03
7.09
5.04  14   
43Janů ZdeněkHoral Šumperk195740.399.07
7.13
5.04  15   
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.469.14
8.33
5.05   2  
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.3510.03
10.03
5.11 16    
46Málek JiříŠumperk198241.5910.27
9.24
5.1411     
47Pumprla RostislavŠumperk198542.1710.45
9.42
5.1712     
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB196342.2110.49
10.49
5.17 17    
49Tesařová MarieKVS Šumperk OB198442.2810.56
0.00
5.181     
50Straka JosefŠumperk193942.3511.03
4.19
5.19    3 
51Podoba TomášPostřelmov198242.4711.15
10.12
5.2013     
52Skalický MilanŠternberk198143.0511.33
11.33
5.23 18    
53Matějíček DaliborKČT Šumperk195943.0811.36
9.42
5.23  16   
54Vozda JiříKVS Šumperk OB196143.0911.37
11.37
5.23 19    
55Komárková EvaKammsport Šumperk195843.0911.37
0.00
5.23  1   
56Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196243.1611.44
11.44
5.24 20    
57Lípa FrantišekHoral Šumperk194943.3111.59
11.18
5.26   3  
58Horvátová BlankaZábřeh197343.3612.04
0.00
5.27 1    
59Osladil StanislavVíno Karabina195044.3413.02
12.21
5.34   4  
60Rieglová TerezaSeverka Šumperk198145.2413.52
1.48
5.40 2    
61Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195945.5114.19
12.25
5.43  17   
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice193646.1014.38
7.54
5.46    4 
63Škopová JaroslavaEgon Team196646.5615.24
3.20
5.52 3    
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196348.2116.49
5.12
6.02  2   
65Ševčík PavelHoral Šumperk196348.2516.53
16.53
6.03 21    
66Janů HanaKVS Šumperk OB196550.2618.54
7.17
6.18  3   
67Kouřilová ZdenaŠumperk198353.0321.31
10.35
6.372