Chlapácký běh
2024|2023|2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015
2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005
2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Jarní kros průmyslovky
05. 04. 2000, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDEBody
superžeb.
Body
chlapácký žeb.
1Petr PavelSALITH SUMTEX196931.320.00
0.00
3.56 1    100.8993.13
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.520.20
0.20
3.59 2    99.8492.00
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196732.030.31
0.31
4.00 3    99.2791.38
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194332.130.41
0.00
4.01   1  98.74107.59
5Spáčil RadekPERPO Bludov197132.300.58
0.58
4.03 4    97.8589.85
6Medlík JanSeverka Šumperk198232.351.03
0.00
4.041     97.5991.72
7Tichý JaromírŠumperk196932.491.17
1.17
4.06 5    96.8688.78
8Král VáclavSeverka Šumperk198232.511.19
0.16
4.062     96.7590.87
9Novák JanSKI Klub Šumperk198233.091.37
0.34
4.083     95.8189.85
10Kunčar JakubAtletika Šumperk197533.111.39
1.39
4.08 6    95.7087.54
11Podešva VladimírPOS Šumperk195433.261.54
0.00
4.10  1   94.9295.05
12Škop VladimírŠumperk195433.342.02
0.08
4.11  2   94.5094.65
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198233.452.13
1.10
4.134     93.9287.87
14Čmakal FrantišekBludov197733.552.23
2.23
4.14 7    93.4085.05
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.052.33
0.39
4.15  3   92.8889.79
16Trojek KarelŠumperk198134.232.51
2.51
4.17 8    91.9384.60
17Doubravský Tomᚊumperk197834.262.54
2.54
4.18 9    91.7883.30
18Hejl JanSOU ST Šumperk195334.563.24
1.30
4.22  4   90.2091.15
19Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195635.003.28
1.34
4.22  5   89.9988.50
20Riegl OndřejSeverka Šumperk198435.053.33
2.30
4.235     89.7386.74
21Ondrášek MilanSK DAMA sport198535.073.35
2.32
4.236     89.6388.78
22Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195835.213.49
1.55
4.25  6   88.8985.67
23Klučka ZdeněkŠumperk197635.243.52
3.52
4.25 10    88.7480.02
24Vepřek RadomírVíno Karabina195335.243.52
1.58
4.25  7   88.7489.74
25Medlík CtiradASPV OA Šumperk195835.454.13
2.19
4.28  8   87.6484.37
26Růžička MartinČeská Ves198335.484.16
3.13
4.287     87.4882.79
27Blaháček BohumilPERPO Bludov197036.024.30
4.30
4.30 11    86.7577.88
28Knápek LubomírProfitnes Šumperk195936.284.56
3.02
4.33  9   85.3981.21
29Tichý ViktorHoral Šumperk197136.375.05
5.05
4.34 12    84.9175.90
30Fišnar JanLoučná195437.035.31
3.37
4.37  10   83.5583.69
31Sporek MiroslavDesná Vest195437.055.33
3.39
4.38  11   83.4583.58
32Mazák LukášSokol Hrabenov198637.356.03
5.00
4.418     81.8884.20
33Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193638.166.44
0.00
4.47    1 79.7397.36
34Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196838.347.02
7.02
4.49 13    78.7869.29
35Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198239.227.50
6.47
4.559     76.2769.18
36Horáček TomášBohutín198339.227.50
6.47
4.5510     76.2771.10
37Čamek MiloslavBC Morava195539.378.05
6.11
4.57  12   75.4874.71
38Šebek JiříFort Ústí nad Orlicí198139.508.18
8.18
4.58 14    74.8066.35
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195640.018.29
6.35
5.00  13   74.2372.51
40Bielčík JindřichLichkov194040.048.32
1.48
5.00    2 74.0788.16
41Fouček PetrRapotín196540.339.01
9.01
5.04 15    72.5562.57
42Hejral JosefPERPO Bludov195940.359.03
7.09
5.04  14   72.4567.82
43Janů ZdeněkHoral Šumperk195740.399.07
7.13
5.04  15   72.2469.52
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh194240.469.14
8.33
5.05   2  71.8784.09
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh197541.3510.03
10.03
5.11 16    69.3059.07
46Málek JiříŠumperk198241.5910.27
9.24
5.1411     68.0560.48
47Pumprla RostislavŠumperk198542.1710.45
9.42
5.1712     67.1066.07
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB196342.2110.49
10.49
5.17 17    66.8958.11
49Tesařová MarieKVS Šumperk OB198442.2810.56
0.00
5.181     66.5389.17
50Straka JosefŠumperk193942.3511.03
4.19
5.19    3 66.1682.28
51Podoba TomášPostřelmov198242.4711.15
10.12
5.2013     65.5357.82
52Skalický MilanŠternberk198143.0511.33
11.33
5.23 18    64.5955.45
53Matějíček DaliborKČT Šumperk195943.0811.36
9.42
5.23  16   64.4359.52
54Vozda JiříKVS Šumperk OB196143.0911.37
11.37
5.23 19    64.3857.48
55Komárková EvaKammsport Šumperk195843.0911.37
0.00
5.23  1   64.3881.94
56Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196243.1611.44
11.44
5.24 20    64.0156.07
57Lípa FrantišekHoral Šumperk194943.3111.59
11.18
5.26   3  63.2368.61
58Horvátová BlankaZábřeh197343.3612.04
0.00
5.27 1    62.9673.47
59Osladil StanislavVíno Karabina195044.3413.02
12.21
5.34   4  59.9364.38
60Rieglová TerezaSeverka Šumperk198145.2413.52
1.48
5.40 2    57.3171.83
61Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195945.5114.19
12.25
5.43  17   55.8950.65
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice193646.1014.38
7.54
5.46    4 54.9076.18
63Škopová JaroslavaEgon Team196646.5615.24
3.20
5.52 3    52.4963.75
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196348.2116.49
5.12
6.02  2   48.0462.23
65Ševčík PavelHoral Šumperk196348.2516.53
16.53
6.03 21    47.8337.83
66Janů HanaKVS Šumperk OB196550.2618.54
7.17
6.18  3   41.4953.98
67Kouřilová ZdenaŠumperk198353.0321.31
10.35
6.372     33.2657.94