Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


5 km na dráze obchodní akademie
12. 04. 2000, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197516.070.00
0.00
3.13 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196716.310.24
0.24
3.18 2    
3Medlík JanSeverka Šumperk198216.500.43
0.00
3.221     
4Špacír LadislavLokomotiva Břeclav195516.550.48
0.00
3.23  1   
5Krátký FrantišekJiskra Králíky194317.151.08
0.00
3.27   1  
6Král VáclavSeverka Šumperk198217.351.28
0.45
3.312     
7Podešva VladimírPOS Šumperk195417.421.35
0.47
3.32  2   
8Hala JosefASK STŠ Morav. Třebová195817.461.39
0.51
3.33  3   
9Kunčar JakubAtletika Šumperk197517.521.45
1.45
3.34 3    
10Čmakal FrantišekBludov197718.001.53
1.53
3.36 4    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195818.041.57
1.09
3.36  4   
12Fišnar RomanLoučná198318.061.59
1.16
3.373     
13Trojek KarelŠumperk198118.082.01
2.01
3.37 5    
14Doubravský PetrŠumperk198418.082.01
1.18
3.374     
15Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195618.102.03
1.15
3.38  5   
16Drozd LukášDIDI Team Jeseník198118.202.13
2.13
3.40 6    
17Hejl JanSOU ST Šumperk195318.252.18
1.30
3.41  6   
18Novák JanSKI Klub Šumperk198218.292.22
1.39
3.415     
19Medlík CtiradASPV OA Šumperk195818.342.27
1.39
3.42  7   
20Knápek LubomírProfitnes Šumperk195918.372.30
1.42
3.43  8   
21Tichý ViktorHoral Šumperk197118.392.32
2.32
3.43 7    
22Vacula DavidDIDI Team Jeseník197018.512.44
2.44
3.46 8    
23Vepřek RadomírVíno Karabina195318.562.49
2.01
3.47  9   
24Klučka ZdeněkŠumperk197619.022.55
2.55
3.48 9    
25Sporek MiroslavDesná Vest195419.143.07
2.19
3.50  10   
26Fišnar JanLoučná195419.143.07
2.19
3.50  11   
27Růžička MartinČeská Ves198319.143.07
2.24
3.506     
28Riegl OndřejSeverka Šumperk198419.193.12
2.29
3.517     
29Mazák LukášSokol Hrabenov198619.293.22
2.39
3.538     
30Andrle JosefSK DAMA Sport198619.413.34
2.51
3.569     
31Kotvan PetrBludov198420.003.53
3.10
4.0010     
32Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198220.114.04
3.21
4.0211     
33Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196820.164.09
4.09
4.03 10    
34Hodina AloisALSPORT Šumperk194920.194.12
3.04
4.03   2  
35Málek JiříŠumperk198220.244.17
3.34
4.0412     
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195620.344.27
3.39
4.06  12   
37Čamek MiloslavBC Morava195520.354.28
3.40
4.07  13   
38Valouchová MarieKlášterec197320.374.30
0.00
4.07 1    
39Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193620.404.33
0.00
4.08    1 
40Bielčík JindřichLichkov194021.024.55
0.22
4.12    2 
41Sporek JakubDesná Vest198221.024.55
4.12
4.1213     
42Fouček PetrRapotín196521.105.03
5.03
4.14 11    
43Vozda JiříKVS Šumperk OB196121.125.05
5.05
4.14 12    
44Podoba TomášPostřelmov198221.225.15
4.32
4.1614     
45Tomíšek JindřichHanácká kyselka193921.235.16
0.43
4.16    3 
46Herbst ManfredJesdrev194121.235.16
4.08
4.16   3  
47Stejskal AntonínVíno Karabina194921.335.26
4.18
4.18   4  
48Dohnálek ZdeněkŠumperk198321.345.27
4.44
4.1815     
49Kvapilík JosefElektro-Rýznar Štíty196521.425.35
5.35
4.20 13    
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh194221.515.44
4.36
4.22   5  
51Merta JaroslavJeseník193521.545.47
1.14
4.22    4 
52Horvátová BlankaZábřeh197321.555.48
1.18
4.23 2    
53Komárková EvaKammsport Šumperk195821.595.52
0.00
4.23  1   
54Mann TomášPísařov196522.076.00
6.00
4.25 14    
55Růžička KarelČeská Ves195622.266.19
5.31
4.29  14   
56Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196222.296.22
6.22
4.29 15    
57Paloncý PavelKVS Šumperk OB198422.506.43
6.00
4.3416     
58Rýznar MiroslavElektro-Rýznar Štíty195322.596.52
6.04
4.35  15   
59Straka JosefŠumperk193923.197.12
2.39
4.39    5 
60Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195923.237.16
6.28
4.40  16   
61Rieglová TerezaSeverka Šumperk198123.457.38
3.08
4.45 3    
62Vykydal KvětoslavSokol Temenice193624.288.21
3.48
4.53    6 
63Dobeš MartinŠumperk197624.398.32
8.32
4.55 16    
64Ševčík PavelHoral Šumperk196324.468.39
8.39
4.57 17    
65Kouřilová ZdenaŠumperk198324.538.46
0.00
4.581     
66Zapletalová DagmarHoral Šumperk197324.558.48
4.18
4.59 4    
67Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195827.2111.14
5.22
5.28  2