Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Na honěnou
19. 04. 2000, 17.00
KVS Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
9000 m, lesní běh (intervalový start)
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk197336.090.00
0.00
4.01 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196736.360.27
0.27
4.04 2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov197137.521.43
1.43
4.12 3    
4Tichý JaromírŠumperk196938.061.57
1.57
4.14 4    
5Kunčar JakubAtletika Šumperk197538.092.00
2.00
4.14 5    
6Medlík JanSeverka Šumperk198238.172.08
0.00
4.151     
7Král VáclavSeverka Šumperk198238.402.31
0.23
4.172     
8Podešva VladimírPOS Šumperk195438.402.31
0.00
4.17  1   
9Hejl JanSOU ST Šumperk195339.113.02
0.31
4.21  2   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195839.233.14
0.43
4.22  3   
11Klučka ZdeněkŠumperk197639.443.35
3.35
4.24 6    
12Trojek KarelŠumperk198139.593.50
3.50
4.26 7    
13Medlík CtiradASPV OA Šumperk195840.254.16
1.45
4.29  4   
14Drozd LukášDIDI Team Jeseník198140.294.20
4.20
4.29 8    
15Vepřek RadomírVíno Karabina195340.524.43
2.12
4.32  5   
16Drážný LadislavTatran Písařov195940.584.49
2.18
4.33  6   
17Lerch VladislavMilo Olomouc194842.045.55
0.00
4.40   1  
18Vacula DavidDIDI Team Jeseník197042.206.11
6.11
4.42 9    
19Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195842.216.12
3.41
4.42  7   
20Růžička MartinČeská Ves198342.346.25
4.17
4.433     
21Fišnar JanLoučná195442.426.33
4.02
4.44  8   
22Mazák LukášSokol Hrabenov198642.556.46
4.38
4.464     
23Sporek MiroslavDesná Vest195443.016.52
4.21
4.46  9   
24Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196843.217.12
7.12
4.49 10    
25Riegl OndřejSeverka Šumperk198444.047.55
5.47
4.535     
26Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193644.488.39
0.00
4.58    1 
27Čamek MiloslavBC Morava195545.038.54
6.23
5.00  10   
28Hodina AloisALSPORT Šumperk194945.109.01
3.06
5.01   2  
29Hejral JosefPERPO Bludov195945.419.32
7.01
5.04  11   
30Valouchová MarieKlášterec197345.449.35
0.00
5.04 1    
31Fouček PetrRapotín196546.029.53
9.53
5.06 11    
32Vozda JiříKVS Šumperk OB196146.039.54
9.54
5.07 12    
33Herbst ManfredJesdrev194146.2610.17
4.22
5.09   3  
34Tomíšek JindřichHanácká kyselka193946.5010.41
2.02
5.12    2 
35Janů ZdeněkHoral Šumperk195747.0110.52
8.21
5.13  12   
36Kotvan PetrBludov198447.2411.15
9.07
5.166     
37Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198247.5511.46
9.38
5.197     
38Růžička KarelČeská Ves195648.1712.08
9.37
5.21  13   
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh194248.1712.08
6.13
5.21   4  
40Horvátová BlankaZábřeh197348.2012.11
2.36
5.22 2    
41Komárková EvaKammsport Šumperk195848.2212.13
0.00
5.22  1   
42Koutný VojtěchPřerov195848.2712.18
9.47
5.23  14   
43Straka JosefŠumperk193949.1013.01
4.22
5.27    3 
44Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196250.2314.14
14.14
5.35 13    
45Skalický MilanŠternberk198150.5414.45
14.45
5.39 14    
46Prokop JanHoral Šumperk197550.5814.49
14.49
5.39 15    
47Lípa FrantišekHoral Šumperk194951.1315.04
9.09
5.41   5  
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB196352.1816.09
16.09
5.48 16    
49Sporek JakubDesná Vest198253.0516.56
14.48
5.538     
50Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195953.3517.26
14.55
5.57  15   
51Škopová JaroslavaEgon Team196653.5517.46
8.11
5.59 3    
52Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196354.5618.47
6.34
6.06  2   
53Dobeš MartinŠumperk197655.5619.47
19.47
6.12 17    
54Vykydal KvětoslavSokol Temenice193657.5321.44
13.05
6.25    4 
55Osladil StanislavVíno Karabina195058.4322.34
16.39
6.31   6