Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Běh Markovicou
26. 04. 2000, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk197333.160.00
0.00
3.19 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196734.191.03
1.03
3.25 2    
3Kunčar JakubAtletika Šumperk197534.261.10
1.10
3.26 3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov197134.531.37
1.37
3.29 4    
5Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195835.502.34
0.00
3.35  1   
6Šalplachta JindřichFenix Jeseník194736.072.51
0.00
3.36   1  
7Podešva VladimírPOS Šumperk195436.183.02
0.28
3.37  2   
8Mikulka JosefŠumperk194936.263.10
0.19
3.38   2  
9Hejl JanSOU ST Šumperk195336.313.15
0.41
3.39  3   
10Drážný LadislavTatran Písařov195936.383.22
0.48
3.39  4   
11Novák JanSKI Klub Šumperk198236.553.39
0.00
3.411     
12Klučka ZdeněkŠumperk197637.013.45
3.45
3.42 5    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198238.014.45
1.06
3.482     
14Tichý ViktorHoral Šumperk197138.104.54
4.54
3.49 6    
15Růžička MartinČeská Ves198338.144.58
1.19
3.493     
16Mazák LukášSokol Hrabenov198638.295.13
1.34
3.504     
17Vepřek RadomírVíno Karabina195338.375.21
2.47
3.51  5   
18Blaháček BohumilPERPO Bludov197038.545.38
5.38
3.53 7    
19Sporek MiroslavDesná Vest195439.166.00
3.26
3.55  6   
20Trojek KarelŠumperk198140.407.24
7.24
4.04 8    
21Štrobl KarelPERPO Bludov197140.477.31
7.31
4.04 9    
22Fišnar JanLoučná195440.547.38
5.04
4.05  7   
23Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196841.007.44
7.44
4.06 10    
24Čamek MiloslavBC Morava195541.238.07
5.33
4.08  8   
25Valouchová MarieKlášterec197341.378.21
0.00
4.09 1    
26Fouček PetrRapotín196541.468.30
8.30
4.10 11    
27Hodina AloisALSPORT Šumperk194942.078.51
6.00
4.12   3  
28Medlík CtiradASPV OA Šumperk195842.339.17
6.43
4.15  9   
29Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193642.379.21
0.00
4.15    1 
30Kotvan PetrBludov198442.589.42
6.03
4.175     
31Hejral JosefPERPO Bludov195943.029.46
7.12
4.18  10   
32Růžička KarelČeská Ves195643.1710.01
7.27
4.19  11   
33Janů ZdeněkHoral Šumperk195743.1810.02
7.28
4.19  12   
34Tomíšek JindřichHanácká kyselka193943.4410.28
1.07
4.22    2 
35Bielčík JindřichLichkov194044.1911.03
1.42
4.25    3 
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh194244.2411.08
8.17
4.26   4  
37Herbst ManfredJesdrev194144.3011.14
8.23
4.27   5  
38Straka JosefŠumperk193944.4411.28
2.07
4.28    4 
39Horvátová BlankaZábřeh197345.2212.06
3.45
4.32 2    
40Komárková EvaKammsport Šumperk195845.3312.17
0.00
4.33  1   
41Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196245.5212.36
12.36
4.35 12    
42Koutný VojtěchPřerov195846.4513.29
10.55
4.40  13   
43Osladil StanislavVíno Karabina195048.5915.43
12.52
4.53   6  
44Dobeš MartinŠumperk197649.3416.18
16.18
4.57 13    
45Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195950.2617.10
14.36
5.02  14   
46Škopová JaroslavaEgon Team196650.5017.34
9.13
5.05 3    
47Rieglová TerezaSeverka Šumperk198151.4218.26
10.05
5.10 4    
48Vykydal KvětoslavSokol Temenice193651.5918.43
9.22
5.11    5 
49Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195857.1423.58
11.41
5.43  2