Chlapácký běh
2022|2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013
2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003
2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993
1992|1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Na Baštu
03. 05. 2000, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horák OndřejŠternberk197527.160.00
0.00
3.24 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196729.292.13
2.13
3.41 2    
3Spáčil RadekPERPO Bludov197129.382.22
2.22
3.42 3    
4Čmakal FrantišekBludov197729.522.36
2.36
3.44 4    
5Medlík JanSeverka Šumperk198230.283.12
0.00
3.481     
6Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198230.303.14
0.02
3.482     
7Podešva VladimírPOS Šumperk195430.373.21
0.00
3.49  1   
8Novák JanSKI Klub Šumperk198230.403.24
0.12
3.503     
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195830.453.29
0.08
3.50  2   
10Klučka ZdeněkŠumperk197630.483.32
3.32
3.51 5    
11Král VáclavSeverka Šumperk198230.573.41
0.29
3.524     
12Mikulka JosefŠumperk194930.593.43
0.00
3.52   1  
13Drážný LadislavTatran Písařov195931.123.56
0.35
3.54  3   
14Růžička MartinČeská Ves198332.034.47
1.35
4.005     
15Hejl JanSOU ST Šumperk195332.225.06
1.45
4.02  4   
16Knápek LubomírProfitnes Šumperk195932.235.07
1.46
4.02  5   
17Tichý ViktorHoral Šumperk197132.375.21
5.21
4.04 6    
18Blaháček BohumilPERPO Bludov197033.186.02
6.02
4.09 7    
19Vepřek RadomírVíno Karabina195333.206.04
2.43
4.10  6   
20Riegl OndřejSeverka Šumperk198433.386.22
3.10
4.126     
21Sporek MiroslavDesná Vest195433.476.31
3.10
4.13  7   
22Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198233.586.42
3.30
4.147     
23Čamek MiloslavBC Morava195534.307.14
3.53
4.18  8   
24Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196834.437.27
7.27
4.20 8    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB196134.527.36
7.36
4.21 9    
26Lerch VladislavMilo Olomouc194834.547.38
3.55
4.21   2  
27Valouchová MarieKlášterec197334.587.42
0.00
4.22 1    
28Fouček PetrRapotín196535.027.46
7.46
4.22 10    
29Kunčar JakubAtletika Šumperk197535.047.48
7.48
4.23 11    
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193635.067.50
0.00
4.23    1 
31Hodina AloisALSPORT Šumperk194935.147.58
4.15
4.24   3  
32Fišnar JanLoučná195435.168.00
4.39
4.24  9   
33Hejral JosefPERPO Bludov195935.168.00
4.39
4.24  10   
34Pernica PavelPERPO Bludov194935.598.43
5.00
4.29   4  
35Mazák LukášSokol Hrabenov198636.269.10
5.58
4.338     
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195636.379.21
6.00
4.34  11   
37Bielčík JindřichLichkov194036.419.25
1.35
4.35    2 
38Herbst ManfredJesdrev194136.439.27
5.44
4.35   5  
39Růžička KarelČeská Ves195637.159.59
6.38
4.39  12   
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh194238.1210.56
7.13
4.46   6  
41Tomíšek JindřichHanácká kyselka193938.1510.59
3.09
4.46    3 
42Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196238.1811.02
11.02
4.47 12    
43Mann TomášPísařov196538.4211.26
11.26
4.50 13    
44Straka JosefŠumperk193938.5711.41
3.51
4.52    4 
45Horvátová BlankaZábřeh197339.0211.46
4.04
4.52 2    
46Komárková EvaKammsport Šumperk195839.1712.01
0.00
4.54  1   
47Lípa FrantišekHoral Šumperk194940.1613.00
9.17
5.02   7  
48Dobeš MartinŠumperk197640.2813.12
13.12
5.03 14    
49Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195940.3213.16
9.55
5.04  13   
50Osladil StanislavVíno Karabina195041.2614.10
10.27
5.10   8  
51Škopová JaroslavaEgon Team196642.0914.53
7.11
5.16 3    
52Matějíček DaliborKČT Šumperk195942.3915.23
12.02
5.19  14   
53Vykydal KvětoslavSokol Temenice193643.1616.00
8.10
5.24    5 
54Ševčík PavelHoral Šumperk196346.2419.08
19.08
5.48 15