Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Běh na Senovou
06. 09. 2000, 17.00
Peltonen SKI Team, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk197717.310.00
0.00
4.22 1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX196917.420.11
0.11
4.25 2    
3Procházka JosefAC Česká Lípa197119.101.39
1.39
4.47 3    
4Čmakal FrantišekBludov197719.241.53
1.53
4.51 4    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk197319.422.11
2.11
4.55 5    
6Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196720.022.31
2.31
5.00 6    
7Mikulka JosefŠumperk194920.142.43
0.00
5.03   1  
8Tempír FrantišekŠtíty194920.152.44
0.01
5.03   2  
9Růžička MartinČeská Ves198320.172.46
0.00
5.041     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk197520.403.09
3.09
5.10 7    
11Král VáclavSeverka Šumperk198220.433.12
0.26
5.102     
12Břinčil Lukᚊtíty198620.443.13
0.27
5.113     
13Doubravský Tomᚊumperk197820.533.22
3.22
5.13 8    
14Ondrášek MilanSK DAMA sport198521.053.34
0.48
5.164     
15Šalplachta JindřichFenix Jeseník194721.103.39
0.56
5.17   3  
16Mazák LukášSokol Hrabenov198621.133.42
0.56
5.185     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197421.163.45
3.45
5.19 9    
18Tichý ViktorHoral Šumperk197121.273.56
3.56
5.21 10    
19Medlík JanSeverka Šumperk198221.354.04
1.18
5.236     
20Janů LiborŠumperk197821.384.07
4.07
5.24 11    
21Blaháček BohumilPERPO Bludov197021.434.12
4.12
5.25 12    
22Kotvan PetrBludov198421.484.17
1.31
5.277     
23Hejl JanSOU ST Šumperk195321.494.18
0.00
5.27  1   
24Riegl OndřejSeverka Šumperk198421.504.19
1.33
5.278     
25Tichý JaromírŠumperk196921.524.21
4.21
5.28 13    
26Klučka ZdeněkŠumperk197622.064.35
4.35
5.31 14    
27Růžička LukášKVS Šumperk OB197822.154.44
4.44
5.33 15    
28Podešva VladimírPOS Šumperk195422.164.45
0.27
5.34  2   
29Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196822.174.46
4.46
5.34 16    
30Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198222.194.48
2.02
5.349     
31Sporek MiroslavDesná Vest195422.325.01
0.43
5.38  3   
32Štrobl KarelPERPO Bludov197122.395.08
5.08
5.39 17    
33Pernica PavelPERPO Bludov194923.195.48
3.05
5.49   4  
34Medlík CtiradASPV OA Šumperk195823.295.58
1.40
5.52  4   
35Valouchová MarieKlášterec197323.346.03
0.00
5.53 1    
36Vozda JiříKVS Šumperk OB196123.436.12
6.12
5.55 18    
37Bartoň EduardŠtíty198524.036.32
3.46
6.0010     
38Hubáček PavelSokol Temenice197624.046.33
6.33
6.01 19    
39Čamek MiloslavBC Morava195524.116.40
2.22
6.02  5   
40Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198224.327.01
4.15
6.0811     
41Fišnar JanLoučná195425.187.47
3.29
6.19  6   
42Lacina BřetislavŠumperk196125.197.48
7.48
6.19 20    
43Herbst ManfredJesdrev194125.257.54
5.11
6.21   5  
44Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195825.338.02
3.44
6.23  7   
45Hodina AloisALSPORT Šumperk194925.438.12
5.29
6.25   6  
46Hejtmánek JiříVíno Karabina196925.538.22
8.22
6.28 21    
47Bednářová DanaUniverzita Olomouc197925.598.28
2.25
6.29 2    
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh194226.068.35
5.52
6.31   7  
49Bartoň EduardŠtíty195126.118.40
4.22
6.32  8   
50Stejskal AntonínVíno Karabina194926.188.47
6.04
6.34   8  
51Valouchová LenkaŠumperk198326.198.48
0.00
6.341     
52Hrnčulíková LucieŠumperk197826.258.54
2.51
6.36 3    
53Janů ZdeněkHoral Šumperk195726.339.02
4.44
6.38  9   
54Straka JosefŠumperk193926.399.08
0.00
6.39    1 
55Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196227.009.29
9.29
6.45 22    
56Dobeš MartinŠumperk197627.009.29
9.29
6.45 23    
57Matějíček DaliborKČT Šumperk195927.089.37
5.19
6.47  10   
58Lípa FrantišekHoral Šumperk194927.119.40
6.57
6.47   9  
59Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195927.169.45
5.27
6.49  11   
60Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195027.299.58
7.15
6.52   10  
61Drozd LukášDIDI Team Jeseník198127.4010.09
10.09
6.55 24    
62Komárková EvaKammsport Šumperk195827.5410.23
0.00
6.58  1   
63Adámek PavelKVS Šumperk OB195827.5810.27
6.09
6.59  12   
64Vlčková VeronikaAtletika Šumperk198029.0211.31
5.28
7.15 4    
65Klofáč PetrAtletika Šumperk198529.0411.33
8.47
7.1612     
66Osladil StanislavVíno Karabina195029.4812.17
9.34
7.27   11  
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice193631.3714.06
4.58
7.54    2 
68Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197233.0015.29
9.26
8.15 5