Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000

Jarní cena Aquatollu
Jarní kros gymnázia
Jarní kros průmyslovky
5 km na dráze obchodní akademie
Na honěnou
Běh Markovicou
Na Baštu
Běh na Senovou
Podzimní kros obchodní akademie
Podzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovka
Podzimní kros gymnázia
Bludovský kros
Hrabenovský kros
Horokros
Podzimní kros obchodní akademie
13. 09. 2000, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197517.210.00
0.00
3.28 1    
2Urban RostislavSKI Team Šumperk197318.150.54
0.54
3.39 2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196718.160.55
0.55
3.39 3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194318.221.01
0.00
3.40   1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov197118.281.07
1.07
3.41 4    
6Halama JakubKVS Šumperk OB197918.341.13
1.13
3.42 5    
7Růžička MartinČeská Ves198318.501.29
0.00
3.461     
8Medlík JanSeverka Šumperk198218.551.34
0.05
3.472     
9Mikulka JosefŠumperk194919.071.46
0.45
3.49   2  
10Doubravský Tomᚊumperk197819.081.47
1.47
3.49 6    
11Král VáclavSeverka Šumperk198219.151.54
0.25
3.513     
12Kunčar JakubAtletika Šumperk197519.282.07
2.07
3.53 7    
13Hejl JanSOU ST Šumperk195319.292.08
0.00
3.53  1   
14Čmakal FrantišekBludov197719.412.20
2.20
3.56 8    
15Klučka ZdeněkŠumperk197619.422.21
2.21
3.56 9    
16Podešva VladimírPOS Šumperk195419.462.25
0.17
3.57  2   
17Knápek LubomírProfitnes Šumperk195919.482.27
0.19
3.57  3   
18Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197419.502.29
2.29
3.58 10    
19Škop VladimírŠumperk195420.032.42
0.34
4.00  4   
20Kotvan PetrBludov198420.062.45
1.16
4.014     
21Fišnar JiříKouty197620.112.50
2.50
4.02 11    
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh197520.142.53
2.53
4.02 12    
23Mazák LukášSokol Hrabenov198620.152.54
1.25
4.035     
24Blaháček BohumilPERPO Bludov197020.162.55
2.55
4.03 13    
25Pospíšil FilipAtletika Šumperk198220.172.56
1.27
4.036     
26Tichý ViktorHoral Šumperk197120.213.00
3.00
4.04 14    
27Riegl OndřejSeverka Šumperk198420.333.12
1.43
4.067     
28Augustýn MichalŠumperk197620.363.15
3.15
4.07 15    
29Drážný LadislavTatran Písařov195920.453.24
1.16
4.09  5   
30Částek OndřejSokol Temenice197820.583.37
3.37
4.11 16    
31Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195821.063.45
1.37
4.13  6   
32Medlík CtiradASPV OA Šumperk195821.093.48
1.40
4.13  7   
33Vepřek RadomírVíno Karabina195321.103.49
1.41
4.14  8   
34Štrobl KarelPERPO Bludov197121.123.51
3.51
4.14 17    
35Giesel LiborPERPO Bludov197321.193.58
3.58
4.15 18    
36Sporek MiroslavDesná Vest195421.214.00
1.52
4.16  9   
37Pumprla RostislavŠumperk198521.234.02
2.33
4.168     
38Bartoň EduardŠtíty198521.344.13
2.44
4.189     
39Vozda JiříKVS Šumperk OB196122.144.53
4.53
4.26 19    
40Pernica PavelPERPO Bludov194922.215.00
3.59
4.28   3  
41Čamek MiloslavBC Morava195522.275.06
2.58
4.29  10   
42Bielčík JindřichLichkov194022.295.08
0.00
4.29    1 
43Valouchová MarieKlášterec197322.385.17
0.00
4.31 1    
44Hodina AloisALSPORT Šumperk194923.085.47
4.46
4.37   4  
45Stejskal AntonínVíno Karabina194923.476.26
5.25
4.45   5  
46Bartoň EduardŠtíty195123.586.37
4.29
4.47  11   
47Valouchová LenkaŠumperk198324.036.42
0.00
4.481     
48Hejtmánek JiříVíno Karabina196924.257.04
7.04
4.53 20    
49Janů ZdeněkHoral Šumperk195724.277.06
4.58
4.53  12   
50Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195024.297.08
6.07
4.53   6  
51Dobeš MartinŠumperk197624.327.11
7.11
4.54 21    
52Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195924.377.16
5.08
4.55  13   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196224.407.19
7.19
4.56 22    
54Matějíček DaliborKČT Šumperk195924.427.21
5.13
4.56  14   
55Procházková DanielaSKI Klub Šumperk197724.457.24
2.07
4.57 2    
56Adámek PavelKVS Šumperk OB195824.477.26
5.18
4.57  15   
57Lípa FrantišekHoral Šumperk194925.027.41
6.40
5.00   7  
58Komárková EvaKammsport Šumperk195826.008.39
0.00
5.12  1   
59Osladil StanislavVíno Karabina195026.188.57
7.56
5.15   8  
60Horvátová BlankaZábřeh197326.509.29
4.12
5.22 3    
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice193627.139.52
4.44
5.26    2 
62Genčur LubošŠumperk196228.0210.41
10.41
5.36 23    
63Škopová JaroslavaEgon Team196628.1710.56
5.39
5.39 4    
64Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197229.3312.12
6.55
5.54 5    
65Strnadová DanaDolní Studýnky197529.3912.18
7.01
5.55 6