Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros průmyslovky
20. 09. 2000, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa197129.450.00
0.00
3.43 1    
2Petr PavelSALITH SUMTEX196930.190.34
0.34
3.47 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194330.210.36
0.00
3.47   1  
4Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196730.430.58
0.58
3.50 3    
5Halama JakubKVS Šumperk OB197930.531.08
1.08
3.51 4    
6Spáčil RadekPERPO Bludov197131.251.40
1.40
3.55 5    
7Medlík JanSeverka Šumperk198231.281.43
0.00
3.561     
8Vepřek KamilLiaz Jablonec198031.552.10
2.10
3.59 6    
9Mikulka JosefŠumperk194932.152.30
1.54
4.01   2  
10Klučka ZdeněkŠumperk197632.182.33
2.33
4.02 7    
11Růžička MartinČeská Ves198332.212.36
0.53
4.022     
12Tempír FrantišekŠtíty194932.332.48
2.12
4.04   3  
13Doubravský Tomᚊumperk197832.493.04
3.04
4.06 8    
14Král VáclavSeverka Šumperk198232.553.10
1.27
4.063     
15Ondrášek MilanSK DAMA sport198533.073.22
1.39
4.084     
16Hejl JanSOU ST Šumperk195333.173.32
0.00
4.09  1   
17Ličman AlešTimex Praha195933.253.40
0.08
4.10  2   
18Podešva VladimírPOS Šumperk195433.333.48
0.16
4.11  3   
19Tichý ViktorHoral Šumperk197133.383.53
3.53
4.12 9    
20Fišnar JiříKouty197633.464.01
4.01
4.13 10    
21Čmakal FrantišekBludov197733.504.05
4.05
4.13 11    
22Drážný LadislavTatran Písařov195933.514.06
0.34
4.13  4   
23Riegl OndřejSeverka Šumperk198434.064.21
2.38
4.155     
24Srovnal OtakarLoko Zábřeh197534.134.28
4.28
4.16 12    
25Knápek LubomírProfitnes Šumperk195934.134.28
0.56
4.16  5   
26Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195834.144.29
0.57
4.16  6   
27Blaháček BohumilPERPO Bludov197034.575.12
5.12
4.22 13    
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198235.195.34
3.51
4.246     
29Medlík CtiradASPV OA Šumperk195835.295.44
2.12
4.26  7   
30Sporek MiroslavDesná Vest195435.365.51
2.19
4.27  8   
31Dokoupil VítězslavZAS Olomouc195235.425.57
2.25
4.27  9   
32Giesel LiborPERPO Bludov197336.467.01
7.01
4.35 14    
33Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196836.487.03
7.03
4.36 15    
34Čamek MiloslavBC Morava195536.567.11
3.39
4.37  10   
35Valouchová MarieKlášterec197336.587.13
0.00
4.37 1    
36Štrobl KarelPERPO Bludov197137.187.33
7.33
4.39 16    
37Hubáček PavelSokol Temenice197637.307.45
7.45
4.41 17    
38Hejral JosefPERPO Bludov195937.488.03
4.31
4.43  11   
39Churavý MiroslavHoral Šumperk195937.548.09
4.37
4.44  12   
40Schon JiříŠumperk198337.588.13
6.30
4.447     
41Pečenka LiborZHB Radegast196138.008.15
8.15
4.45 18    
42Vozda JiříKVS Šumperk OB196138.048.19
8.19
4.45 19    
43Fišnar JanLoučná195438.048.19
4.47
4.45  13   
44Bielčík JindřichLichkov194038.058.20
0.00
4.45    1 
45Hodina AloisALSPORT Šumperk194938.328.47
8.11
4.49   4  
46Fouček PetrRapotín196538.428.57
8.57
4.50 20    
47Lacina BřetislavŠumperk196138.559.10
9.10
4.51 21    
48Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195639.389.53
6.21
4.57  14   
49Málek JiříŠumperk198239.399.54
8.11
4.578     
50Benda JosefNový Malín195940.2010.35
7.03
5.02  15   
51Valchař JanŠumperk198240.2710.42
8.59
5.039     
52Valouchová LenkaŠumperk198340.2810.43
0.00
5.031     
53Janů ZdeněkHoral Šumperk195740.4711.02
7.30
5.05  16   
54Bednářová DanaUniverzita Olomouc197941.0011.15
4.02
5.07 2    
55Straka JosefŠumperk193941.1611.31
3.11
5.09    2 
56Bartoň EduardŠtíty195141.2611.41
8.09
5.10  17   
57Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195941.3611.51
8.19
5.12  18   
58Mazák LukášSokol Hrabenov198641.3811.53
10.10
5.1210     
59Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196241.5912.14
12.14
5.14 22    
60Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195042.1112.26
11.50
5.16   5  
61Dobeš MartinŠumperk197642.3612.51
12.51
5.19 23    
62Nakládal MartinŠumperk198243.3713.52
12.09
5.2711     
63Vykydal KvětoslavSokol Temenice193644.5315.08
6.48
5.36    3 
64Osladil StanislavVíno Karabina195045.3015.45
15.09
5.41   6  
65Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196347.3217.47
0.00
5.56  1   
66Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195850.4821.03
3.16
6.21  2