Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
27. 09. 2000, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkVzdálenost
(metry)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ožana VáclavOA Nové Město na Mor.1964174900
0
3.25 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.1967163951095
1095
3.39 2    
3Medlík JanSeverka Šumperk1982160971393
0
3.431     
4Hejl JanSOU ST Šumperk1953155951895
0
3.50  1   
5Drážný LadislavTatran Písařov1959155951895
0
3.50  2   
6Podešva VladimírPOS Šumperk1954152902200
305
3.55  3   
7Knápek LubomírProfitnes Šumperk1959151702320
425
3.57  4   
8Tichý ViktorHoral Šumperk1971151352355
2355
3.57 3    
9Růžička MartinČeská Ves1983150702420
1027
3.582     
10Klučka ZdeněkŠumperk1976149162574
2574
4.01 4    
11Ondrášek MilanSK DAMA sport1985145422948
1555
4.073     
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk1958143153175
1280
4.11  5   
13Fišnar JanLoučná1954141623328
1433
4.14  6   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh1975141403350
3350
4.14 5    
15Král LiborSlavia VŠLD Zvolen1968141203370
3370
4.14 6    
16Hodina AloisALSPORT Šumperk1949140603430
0
4.16   1  
17Březina VojtěchSeverka Šumperk1986139953495
2102
4.174     
18Sporek MiroslavDesná Vest1954139803510
1615
4.17  7   
19Valouchová MarieKlášterec1973139103580
0
4.18 1    
20Bartoň EduardŠtíty1985138703620
2227
4.195     
21Tomíšek JindřichHanácká kyselka1939138323658
0
4.20    1 
22Horáček TomášBohutín1983138203670
2277
4.206     
23Riegl OndřejSeverka Šumperk1984134904000
2607
4.267     
24Čamek MiloslavBC Morava1955133624128
2233
4.29  8   
25Březina JiříSK Přerov1939133604130
472
4.29    2 
26Valouchová LenkaŠumperk1983130104480
0
4.361     
27Hejtmánek JiříVíno Karabina1969129184572
4572
4.38 7    
28Bartoň EduardŠtíty1951127504740
2845
4.42  9   
29Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty1956126904800
2905
4.43  10   
30Klimeš BohuslavSokol Hrabenov1959123405150
3255
4.51  11   
31Dobeš MartinŠumperk1976122335257
5257
4.54 8    
32Osladil StanislavVíno Karabina1950119755515
2085
5.00   2  
33Vršan JosefŠumperk1984116005890
4497
5.108     
34Vykydal KvětoslavSokol Temenice1936112506240
2582
5.20    3 
35Hašek VáclavSudkov1944102807210
3780
5.50   3  
36Ondrášek AdamLibina198991488342
6949
6.339