Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros gymnázia
04. 10. 2000, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197523.120.00
0.00
3.37 1    
2Procházka JosefAC Česká Lípa197124.281.16
1.16
3.49 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197324.451.33
1.33
3.52 3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194324.521.40
0.00
3.53   1  
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196725.242.12
2.12
3.58 4    
6Adamča MilanASK STŠ Morav. Třebová198225.422.30
0.00
4.001     
7Spáčil RadekPERPO Bludov197125.562.44
2.44
4.03 5    
8Medlík JanSeverka Šumperk198225.572.45
0.15
4.032     
9Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195626.032.51
0.00
4.04  1   
10Andrle Josef---196426.072.55
2.55
4.04 6    
11Mikulka JosefŠumperk194926.112.59
1.19
4.05   2  
12Směšný BronislavSokol Sobotín196826.163.04
3.04
4.06 7    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198226.173.05
0.35
4.063     
14Novák JanSKI Klub Šumperk198226.223.10
0.40
4.074     
15Ličman AlešTimex Praha195926.263.14
0.23
4.07  2   
16Drážný LadislavTatran Písařov195926.263.14
0.23
4.07  3   
17Javůrek PetrASK STŠ Morav. Třebová198226.383.26
0.56
4.095     
18Podešva VladimírPOS Šumperk195426.403.28
0.37
4.10  4   
19Klučka ZdeněkŠumperk197626.423.30
3.30
4.10 8    
20Fišnar JiříKouty197626.503.38
3.38
4.11 9    
21Hejl JanSOU ST Šumperk195326.533.41
0.50
4.12  5   
22Škop VladimírŠumperk195426.593.47
0.56
4.12  6   
23Knápek LubomírProfitnes Šumperk195927.043.52
1.01
4.13  7   
24Růžička MartinČeská Ves198327.134.01
1.31
4.156     
25Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198327.234.11
1.41
4.167     
26Trojek KarelŠumperk198127.374.25
4.25
4.18 10    
27Blaháček BohumilPERPO Bludov197027.444.32
4.32
4.20 11    
28Tichý ViktorHoral Šumperk197127.524.40
4.40
4.21 12    
29Strachota MichalSeverka Šumperk198328.044.52
2.22
4.238     
30Hubáček PavelSokol Temenice197628.064.54
4.54
4.23 13    
31Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová198428.074.55
2.25
4.239     
32Seifert DanielSTŠ MO Moravská Třebová198428.104.58
2.28
4.2410     
33Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198228.365.24
2.54
4.2811     
34Andrle JosefSK DAMA Sport198628.375.25
2.55
4.2812     
35Riegl OndřejSeverka Šumperk198428.405.28
2.58
4.2813     
36Sporek MiroslavDesná Vest195428.595.47
2.56
4.31  8   
37Vepřek RadomírVíno Karabina195329.025.50
2.59
4.32  9   
38Pernica PavelPERPO Bludov194929.085.56
4.16
4.33   3  
39Kotvan PetrBludov198429.196.07
3.37
4.3414     
40Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196829.226.10
6.10
4.35 14    
41Štrobl KarelPERPO Bludov197129.256.13
6.13
4.35 15    
42Březina VojtěchSeverka Šumperk198629.286.16
3.46
4.3615     
43Bartoň EduardŠtíty198529.296.17
3.47
4.3616     
44Giesel LiborPERPO Bludov197329.316.19
6.19
4.36 16    
45Hejral JosefPERPO Bludov195929.326.20
3.29
4.36  10   
46Valouchová MarieKlášterec197330.116.59
0.00
4.42 1    
47Vozda JiříKVS Šumperk OB196130.277.15
7.15
4.45 17    
48Hodina AloisALSPORT Šumperk194930.307.18
5.38
4.45   4  
49Bielčík JindřichLichkov194030.337.21
0.00
4.46    1 
50Medlík CtiradASPV OA Šumperk195830.517.39
4.48
4.49  11   
51Fišnar JanLoučná195430.517.39
4.48
4.49  12   
52Málek JiříŠumperk198231.218.09
5.39
4.5317     
53Tomíšek JindřichHanácká kyselka193931.228.10
0.49
4.54    2 
54Valouchová LenkaŠumperk198332.088.56
0.00
5.011     
55Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195832.149.02
6.11
5.02  13   
56Straka JosefŠumperk193932.349.22
2.01
5.05    3 
57Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195932.419.29
6.38
5.06  14   
58Janů ZdeněkHoral Šumperk195732.449.32
6.41
5.06  15   
59Benda JosefNový Malín195932.489.36
6.45
5.07  16   
60Dobeš MartinŠumperk197632.589.46
9.46
5.09 18    
61Grozmanová LucieŠumperk198333.029.50
0.54
5.092     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh194233.079.55
8.15
5.10   5  
63Bartoň EduardŠtíty195133.109.58
7.07
5.10  17   
64Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh195033.3010.18
8.38
5.14   6  
65Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196233.3510.23
10.23
5.14 19    
66Matějíček DaliborKČT Šumperk195934.2311.11
8.20
5.22  18   
67Lípa FrantišekHoral Šumperk194934.3611.24
9.44
5.24   7  
68Strachotová KateřinaKVS Šumperk OB198334.5311.41
2.45
5.273     
69Genčur LubošŠumperk196234.5911.47
11.47
5.27 20    
70Osladil StanislavVíno Karabina195035.0011.48
10.08
5.28   8  
71Horvátová BlankaZábřeh197335.2212.10
5.11
5.31 2    
72Komárková EvaKammsport Šumperk195835.2912.17
0.00
5.32  1   
73Macháček JiříŠumperk195336.2913.17
10.26
5.42  19   
74Březinová DanaSeverka Šumperk195836.3813.26
1.09
5.43  2   
75Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196336.4213.30
1.13
5.44  3   
76Škopová JaroslavaEgon Team196636.4513.33
6.34
5.44 3    
77Vykydal KvětoslavSokol Temenice193637.4614.34
7.13
5.54    4 
78Macháčková AnnaŠumperk198438.5915.47
6.51
6.054     
79Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195841.2518.13
5.56
6.28  4   
80Hašek VáclavSudkov194443.3720.25
18.45
6.48   9