Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Bludovský kros
07. 10. 2000, 14.00
Sokol Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
15000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí197857.250.00
0.00
3.49 1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196158.210.56
0.56
3.53 2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196759.562.31
2.31
3.59 3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky194359.582.33
0.00
3.59   1  
5Spáčil RadekPERPO Bludov197161.334.08
4.08
4.06 4    
6Vošický PavelSK DAMA sport197562.094.44
4.44
4.08 5    
7Čmakal FrantišekBludov197762.244.59
4.59
4.09 6    
8Mikulka JosefŠumperk194962.435.18
2.45
4.10   2  
9Andrle Josef---196463.376.12
6.12
4.14 7    
10Klučka ZdeněkŠumperk197663.446.19
6.19
4.14 8    
11Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí195364.246.59
0.00
4.17  1   
12Podešva VladimírPOS Šumperk195465.097.44
0.45
4.20  2   
13Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195665.478.22
1.23
4.23  3   
14Trojek KarelŠumperk198166.198.54
8.54
4.25 9    
15Drážný LadislavTatran Písařov195966.238.58
1.59
4.25  4   
16Tichý ViktorHoral Šumperk197167.5510.30
10.30
4.31 10    
17Blaháček BohumilPERPO Bludov197069.0811.43
11.43
4.36 11    
18Vepřek RadomírVíno Karabina195369.2812.03
5.04
4.37  5   
19Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198271.0513.40
0.00
4.441     
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk195871.2013.55
6.56
4.45  6   
21Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196871.4714.22
14.22
4.47 12    
22Mazák JosefŠumperk195972.2214.57
7.58
4.49  7   
23Mazák LukášSokol Hrabenov198672.2414.59
1.19
4.492     
24Březina VojtěchSeverka Šumperk198672.2815.03
1.23
4.493     
25Valouchová MarieKlášterec197372.5415.29
0.00
4.51 1    
26Bartoň EduardŠtíty198573.4216.17
2.37
4.544     
27Kunčar JakubAtletika Šumperk197574.5817.33
17.33
4.59 13    
28Hejral JosefPERPO Bludov195975.4418.19
11.20
5.02  8   
29Herbst ManfredJesdrev194175.5818.33
16.00
5.03   3  
30Antošová IrenaXPELANT Úštěk196776.1418.49
3.20
5.04 2    
31Tomíšek JindřichHanácká kyselka193976.1618.51
0.00
5.05    1 
32Straka JosefŠumperk193978.1220.47
1.56
5.12    2 
33Riegl OndřejSeverka Šumperk198478.5421.29
7.49
5.155     
34Málek JiříŠumperk198281.0123.36
9.56
5.246     
35Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195982.3125.06
18.07
5.30  9   
36Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196284.4827.23
27.23
5.39 14    
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh194285.3828.13
25.40
5.42   4  
38Osladil StanislavVíno Karabina195088.0830.43
28.10
5.52   5  
39Dobeš MartinŠumperk197693.0135.36
35.36
6.12 15    
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice193696.3239.07
20.16
6.26    3 
41Matějíček DaliborKČT Šumperk1959102.2444.59
38.00
6.49  10   
42Hašek VáclavSudkov1944107.2049.55
47.22
7.09   6