Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
15. 10. 2000, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk197727.240.00
0.00
3.25 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196728.341.10
1.10
3.34 2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk197329.101.46
1.46
3.38 3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov197129.362.12
2.12
3.42 4    
5Mikulka JosefŠumperk194930.002.36
0.00
3.45   1  
6Drážný LadislavTatran Písařov195930.243.00
0.00
3.48  1   
7Hejl JanSOU ST Šumperk195330.353.11
0.11
3.49  2   
8Klučka ZdeněkŠumperk197630.403.16
3.16
3.50 5    
9Novák JanSKI Klub Šumperk198230.503.26
0.00
3.511     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk197530.503.26
3.26
3.51 6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk195430.573.33
0.33
3.52  3   
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk195931.093.45
0.45
3.53  4   
13Čmakal FrantišekBludov197731.294.05
4.05
3.56 7    
14Medlík JanSeverka Šumperk198231.324.08
0.42
3.562     
15Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198331.334.09
0.43
3.563     
16Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195631.364.12
1.12
3.57  5   
17Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.394.15
1.15
3.57  6   
18Strachota MichalSeverka Šumperk198332.124.48
1.22
4.014     
19Holý AdamBohutín198432.275.03
1.37
4.035     
20Vepřek RadomírVíno Karabina195332.455.21
2.21
4.05  7   
21Trojek KarelŠumperk198132.485.24
5.24
4.06 8    
22Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová198433.105.46
2.20
4.086     
23Fišnar JiříKouty197633.105.46
5.46
4.08 9    
24Horáček TomášBohutín198333.256.01
2.35
4.107     
25Sporek MiroslavDesná Vest195433.576.33
3.33
4.14  8   
26Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196834.016.37
6.37
4.15 10    
27Mazák LukášSokol Hrabenov198634.046.40
3.14
4.158     
28Březina VojtěchSeverka Šumperk198634.126.48
3.22
4.169     
29Fišnar JanLoučná195434.517.27
4.27
4.21  9   
30Blaháček BohumilPERPO Bludov197035.227.58
7.58
4.25 11    
31Šiml JanPraha196735.358.11
8.11
4.26 12    
32Uhmann TomášSeverka Šumperk195336.058.41
5.41
4.30  10   
33Hodina AloisALSPORT Šumperk194936.178.53
6.17
4.32   2  
34Vozda JiříKVS Šumperk OB196136.329.08
9.08
4.34 13    
35Valouchová MarieKlášterec197336.509.26
0.00
4.36 1    
36Medlík CtiradASPV OA Šumperk195836.529.28
6.28
4.36  11   
37Valouchová LenkaŠumperk198336.549.30
0.00
4.361     
38Tomíšek JindřichHanácká kyselka193937.209.56
0.00
4.40    1 
39Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198237.3110.07
6.41
4.4110     
40Schneiderová BeďaMoravská Třebová196538.1310.49
0.00
4.46  1   
41Janů PřemyslZábřeh198038.3411.10
11.10
4.49 14    
42Bartoň EduardŠtíty195138.3811.14
8.14
4.49  12   
43Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195938.5911.35
8.35
4.52  13   
44Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196239.4612.22
12.22
4.58 15    
45Koutný VojtěchPřerov195839.5212.28
9.28
4.59  14   
46Komárková EvaKammsport Šumperk195840.3313.09
2.20
5.04  2   
47Dobeš MartinŠumperk197641.0113.37
13.37
5.07 16    
48Horvátová BlankaZábřeh197341.2414.00
4.34
5.10 2    
49Lípa FrantišekHoral Šumperk194941.2714.03
11.27
5.10   3  
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196342.3115.07
4.18
5.18  3   
51Vykydal KvětoslavSokol Temenice193642.3115.07
5.11
5.18    2 
52Osladil StanislavVíno Karabina195043.2516.01
13.25
5.25   4  
53Mazák JosefŠumperk195944.2216.58
13.58
5.32  15   
54Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195846.5919.35
8.46
5.52  4