Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Horokros
22. 10. 2000, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Horák OndřejŠternberk197556.510.00
0.00
3.33 1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196760.203.29
3.29
3.46 2    
3Halama JakubKVS Šumperk OB197961.264.35
4.35
3.50 3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov197162.085.17
5.17
3.53 4    
5Mikulka JosefŠumperk194962.505.59
0.00
3.55   1  
6Urban RostislavSKI Team Šumperk197363.286.37
6.37
3.58 5    
7Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198263.346.43
0.00
3.581     
8Vošický PavelSK DAMA sport197563.376.46
6.46
3.58 6    
9Drážný LadislavTatran Písařov195963.476.56
0.00
3.59  1   
10Růžička MartinČeská Ves198364.027.11
0.28
4.002     
11Medlík JanSeverka Šumperk198265.048.13
1.30
4.043     
12Hejl JanSOU ST Šumperk195365.058.14
1.18
4.04  2   
13Klučka ZdeněkŠumperk197665.068.15
8.15
4.04 7    
14Podešva VladimírPOS Šumperk195465.478.56
2.00
4.06  3   
15Knápek LubomírProfitnes Šumperk195965.498.58
2.02
4.06  4   
16Král VáclavSeverka Šumperk198266.5510.04
3.21
4.104     
17Tichý ViktorHoral Šumperk197167.4110.50
10.50
4.13 8    
18Čmakal FrantišekBludov197767.5611.05
11.05
4.14 9    
19Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk196368.0611.15
11.15
4.15 10    
20Dokoupil VítězslavZAS Olomouc195268.1711.26
4.30
4.16  5   
21Strachota MichalSeverka Šumperk198368.3411.43
5.00
4.175     
22Vepřek RadomírVíno Karabina195369.3712.46
5.50
4.21  6   
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník194770.0613.15
7.16
4.22   2  
24Antoš JakubXPELANT Úštěk196471.2914.38
14.38
4.28 11    
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196871.3214.41
14.41
4.28 12    
26Srovnal OtakarLoko Zábřeh197572.0615.15
15.15
4.30 13    
27Fišnar JanLoučná195472.1215.21
8.25
4.30  7   
28Sporek MiroslavDesná Vest195472.4615.55
8.59
4.32  8   
29Hodina AloisALSPORT Šumperk194973.1016.19
10.20
4.34   3  
30Lerch VladislavMilo Olomouc194873.2016.29
10.30
4.35   4  
31Valouchová MarieKlášterec197373.5117.00
0.00
4.36 1    
32Pečenka LiborZHB Radegast196174.3617.45
17.45
4.39 14    
33Antošová IrenaXPELANT Úštěk196775.0918.18
1.18
4.41 2    
34Churavý MiroslavHoral Šumperk195975.2518.34
11.38
4.42  9   
35Tomíšek JindřichHanácká kyselka193975.3118.40
0.00
4.43    1 
36Andrle JosefSK DAMA Sport198678.1021.19
14.36
4.536     
37Schon JiříŠumperk198378.4421.53
15.10
4.557     
38Valouchová LenkaŠumperk198379.4022.49
0.00
4.581     
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195680.3923.48
16.52
5.02  10   
40Herbst ManfredJesdrev194181.3124.40
18.41
5.05   5  
41Stejskal AntonínVíno Karabina194981.4724.56
18.57
5.06   6  
42Genčur LubošŠumperk196283.4526.54
26.54
5.14 15    
43Dobeš MartinŠumperk197684.3527.44
27.44
5.17 16    
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh194284.5528.04
22.05
5.18   7  
45Kuba VojmírVlaské193487.1630.25
11.45
5.27    2 
46Vykydal KvětoslavSokol Temenice193687.4930.58
12.18
5.29    3 
47Komárková EvaKammsport Šumperk195888.4231.51
0.00
5.32  1   
48Horvátová BlankaZábřeh197389.3832.47
15.47
5.36 3    
49Macháčková AnnaŠumperk198490.0133.10
10.21
5.372     
50Macháček JiříŠumperk195390.1933.28
26.32
5.38  11   
51Koutný VojtěchPřerov195890.3533.44
26.48
5.39  12   
52Lípa FrantišekHoral Šumperk194991.0934.18
28.19
5.41   8  
53Osladil StanislavVíno Karabina195093.4936.58
30.59
5.51   9  
54Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195894.1737.26
5.35
5.53  2   
55Jureček JanJeseník194498.3541.44
35.45
6.09   10  
56Srovnal AnděloslavZábřeh1941112.1455.23
49.24
7.00   11