Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Běh na Senovou
05. 09. 2001, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk197717.520.00
0.00
4.28 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197518.150.23
0.23
4.33 2    
3Novák JanPrumka Galaxy198219.161.24
1.24
4.49 3    
4Kašpar Tomᚊumperk197319.281.36
1.36
4.52 4    
5Růžička MartinČeská Ves198319.311.39
0.00
4.521     
6Doubravský PetrŠumperk198419.391.47
0.08
4.542     
7Halama JakubKVS Šumperk OB197919.532.01
2.01
4.58 5    
8Urban RostislavSKI Team Šumperk197320.072.15
2.15
5.01 6    
9Čmakal FrantišekBludov197720.252.33
2.33
5.06 7    
10Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196720.312.39
2.39
5.07 8    
11Ondrášek MilanSK DAMA sport198520.342.42
1.03
5.083     
12Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex198520.543.02
1.23
5.134     
13Drozd LukášDIDI Team Jeseník198120.553.03
3.03
5.13 9    
14Král VáclavSeverka Šumperk198221.003.08
3.08
5.15 10    
15Dufek OndřejSKI Klub Šumperk198321.043.12
1.33
5.165     
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník194721.133.21
0.00
5.18   1  
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh197521.203.28
3.28
5.20 11    
18Knápek LubomírProfitnes Šumperk195921.213.29
0.00
5.20  1   
19Sporek MiroslavFagus195421.313.39
0.10
5.22  2   
20Riegl OndřejSeverka Šumperk198421.403.48
2.09
5.256     
21Horáček TomášBohutín198321.463.54
2.15
5.267     
22Kopa MichalSKP Šumperk197521.554.03
4.03
5.28 12    
23Málek JiříPrumka Galaxy198221.574.05
4.05
5.29 13    
24Račák Aleš198722.014.09
2.30
5.308     
25Podešva VladimírPOS Šumperk195422.094.17
0.48
5.32  3   
26Mátl PavelKVS Šumperk OB196822.154.23
4.23
5.33 14    
27Tichý ViktorHoral Šumperk197122.234.31
4.31
5.35 15    
28Minář MarekNový Malín197422.244.32
4.32
5.36 16    
29Vozda JiříKVS Šumperk OB196122.394.47
1.18
5.39  4   
30Růžička KarelČeská Ves195622.454.53
1.24
5.41  5   
31Klučka ZdeněkŠumperk197622.555.03
5.03
5.43 17    
32Hejl JanŠumperk195323.165.24
1.55
5.49  6   
33Genčur RomanKVS Šumperk OB198723.255.33
3.54
5.519     
34Kukula ZdeněkVíno Karabina195023.465.54
2.33
5.56   2  
35Tříska OndřejLoučná198623.485.56
4.17
5.5710     
36Medlík CtiradASPV OA Šumperk195823.556.03
2.34
5.58  7   
37Bielčik PetrLichkov197123.586.06
6.06
5.59 18    
38Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196824.166.24
6.24
6.04 19    
39Dressler ČeněkŠumperk197424.316.39
6.39
6.07 20    
40Dobeš MartinMartindobes.cz197624.567.04
7.04
6.14 21    
41Súč JiříAtletika Šumperk198624.567.04
5.25
6.1411     
42Valertová IrenaŠumperk198425.027.10
0.00
6.151     
43Bielčík JindřichLichkov194025.047.12
0.00
6.16    1 
44Janů ZdeněkHoral Šumperk195725.167.24
3.55
6.19  8   
45Mann TomášDubicko196525.207.28
7.28
6.20 22    
46Herbst ManfredJesdrev194125.357.43
0.31
6.23    2 
47Prokop JanHoral Šumperk197525.477.55
7.55
6.26 23    
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB196325.568.04
8.04
6.29 24    
49Krumer MiroslavOstrov194926.298.37
5.16
6.37   3  
50Genčur LubošŠumperk196226.318.39
8.39
6.37 25    
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh194226.358.43
5.22
6.38   4  
52Bartoň EduardŠtíty195126.458.53
5.32
6.41   5  
53Hrnčulíková LucieŠumperk197826.508.58
0.00
6.42 1    
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193627.359.43
2.31
6.53    3 
55Brandejský MilanŠumperk196527.5410.02
10.02
6.58 26    
56Zamykal LukášOU Zámeček198628.0810.16
8.37
7.0212     
57Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196328.2610.34
0.00
7.06  1   
58Bartfay Tomáš198628.4310.51
9.12
7.1013     
59Vozda VojtěchKVS Šumperk OB199028.5311.01
9.22
7.1314     
60Macháček JiříVíno Karabina195329.0011.08
7.39
7.15  9   
61Komárková EvaKammsport Šumperk195829.0211.10
0.36
7.15  2   
62Osladil StanislavVíno Karabina195030.3412.42
9.21
7.38   6  
63Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195830.4512.53
2.19
7.41  3   
64Vykydal KvětoslavSokol Temenice193633.5015.58
8.46
8.27    4 
65Ondrášková LenkaLibina198734.0516.13
9.03
8.312     
66Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198734.1816.26
9.16
8.343     
67Ondrášek AdamLibina198934.4216.50
15.11
8.4015