Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Běh salonu Zdena
03. 10. 2001, 17.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196129.310.00
0.00
2.57  1   
2Kašpar Tomᚊumperk197330.170.46
0.00
3.01 1    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194330.341.03
0.00
3.03   1  
4Urban RostislavSKI Team Šumperk197331.181.47
1.01
3.07 2    
5Růžička MartinČeská Ves198331.322.01
0.00
3.091     
6Kylar IvoKrálíky195431.522.21
2.21
3.11  2   
7Novák JanPrumka Galaxy198232.122.41
1.55
3.13 3    
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196732.132.42
1.56
3.13 4    
9Klučka ZdeněkŠumperk197633.063.35
2.49
3.18 5    
10Podešva VladimírPOS Šumperk195433.163.45
3.45
3.19  3   
11Riegl OndřejSeverka Šumperk198433.183.47
1.46
3.192     
12Srovnal OtakarLoko Zábřeh197533.213.50
3.04
3.20 6    
13Beliov PetrAlbrechtice196333.243.53
3.07
3.20 7    
14Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová195633.303.59
3.59
3.21  4   
15Mazák LukášSokol Hrabenov198633.324.01
2.00
3.213     
16Bombera Jiří195533.424.11
4.11
3.22  5   
17Bartoň EduardŠtíty198533.544.23
2.22
3.234     
18Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197433.544.23
3.37
3.23 8    
19Koštoval JiříJeseník195134.004.29
3.26
3.24   2  
20Matoušek MilanSeverka Šumperk196734.244.53
4.07
3.26 9    
21Tichý ViktorHoral Šumperk197134.294.58
4.12
3.26 10    
22Kopa MichalSKP Šumperk197534.294.58
4.12
3.26 11    
23Hejl JanŠumperk195334.304.59
4.59
3.27  6   
24Drážný LadislavTatran Písařov195934.445.13
5.13
3.28  7   
25Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198234.585.27
4.41
3.29 12    
26Sporek MiroslavFagus195435.045.33
5.33
3.30  8   
27Březina VojtěchSeverka Šumperk198635.095.38
3.37
3.305     
28Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk195335.115.40
5.40
3.31  9   
29Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196235.145.43
4.57
3.31 13    
30Vozda JiříKVS Šumperk OB196135.155.44
5.44
3.31  10   
31Minář MarekNový Malín197435.285.57
5.11
3.32 14    
32Sadílek VáclavAtletika Albrechtice195035.295.58
4.55
3.32   3  
33Růžička KarelČeská Ves195635.295.58
5.58
3.32  11   
34Štrobl KarelPERPO Bludov197136.006.29
5.43
3.36 15    
35Tříska OndřejLoučná198636.046.33
4.32
3.366     
36Pernica PavelPERPO Bludov194936.046.33
5.30
3.36   4  
37Račák Aleš198736.096.38
4.37
3.367     
38Kukula ZdeněkVíno Karabina195036.206.49
5.46
3.38   5  
39Bielčik PetrLichkov197136.427.11
6.25
3.40 16    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk196837.368.05
7.19
3.45 17    
41Genčur RomanKVS Šumperk OB198737.588.27
6.26
3.478     
42Hejral JosefPERPO Bludov195938.028.31
8.31
3.48  12   
43Hroch AntonínHanušovice198438.038.32
6.31
3.489     
44Dobeš MartinMartindobes.cz197638.198.48
8.02
3.49 18    
45Krumer MiroslavOstrov194938.228.51
7.48
3.50   6  
46Medlík CtiradASPV OA Šumperk195838.228.51
8.51
3.50  13   
47Bielčík JindřichLichkov194038.319.00
0.00
3.51    1 
48Bartoň EduardŠtíty195138.559.24
8.21
3.53   7  
49Tomíšek JindřichHanácká kyselka193939.119.40
0.40
3.55    2 
50Janů ZdeněkHoral Šumperk195739.259.54
9.54
3.56  14   
51Genčur LubošŠumperk196239.4910.18
9.32
3.58 19    
52Srovnal OtakarLoko Zábřeh194239.5610.25
9.22
3.59   8  
53Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193641.2611.55
2.55
4.08    3 
54Valenta PavelLion DBV Šumperk196941.3712.06
11.20
4.09 20    
55Straka JosefŠumperk193941.3912.08
3.08
4.09    4 
56Málek JiříPrumka Galaxy198241.5412.23
11.37
4.11 21    
57Macháček JiříVíno Karabina195342.3012.59
12.59
4.15  15   
58Jirásková EvaLanškroun196442.3213.01
0.00
4.15  1   
59Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB196344.2314.52
1.51
4.26  2   
60Mátych Kamil198544.3215.01
13.00
4.2710     
61Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196244.4115.10
14.24
4.28 22    
62Březina JiříSK Přerov193944.4815.17
6.17
4.28    5 
63Macháčková AnnaVíno Karabina198445.2515.54
0.00
4.321     
64Komárková EvaKammsport Šumperk195845.4916.18
3.17
4.34  3   
65Osladil StanislavVíno Karabina195045.5216.21
15.18
4.35   9  
66Herbst ManfredJesdrev194146.1416.43
7.43
4.37    6 
67Medlíková MilenaSeverka Šumperk195846.4017.09
4.08
4.40  4   
68Horvátová BlankaZábřeh197347.4418.13
0.00
4.46 1    
69Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB197248.1718.46
0.33
4.49 2    
70Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195848.3018.59
5.58
4.51  5   
71Hurytová MarieTrisk196748.5619.25
1.12
4.53 3    
72Katzerová Hana197549.1919.48
1.35
4.55 4    
73Cupánek JosefPS Přerov192651.2121.50
12.50
5.08    7 
74Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB198752.1722.46
6.52
5.132